2018.05.19. 19:30

"Motiváltabbak voltak ma, mint mi"

Balmazújváros, Debrecen – A Balmazújváros vs. DVSC (4-0) OTP Bank Liga-mérkőzés után a két edző, Horváth Ferenc és Herczeg András értékelte a látottakat.

Horváth Ferenc: Verebesen nőttem fel, aki egyszer azt mondta, hogy egyszer valaki nagyon beleszalad a késbe, ez most megtörtént. A helyzeteinket berugdostuk. Más volt így focizni, hogy a helyzeteink itt gólok lettek. A bentmaradást illetően bármi megtörténhet. Megyünk a bentmaradásért.

Herczeg András: Első percekben nem volt probléma a játékunkkal, kapufát is rúgtunk. Utána pontatlanok voltunk, az Újváros gyorsaságban, akaratban felülmúlt bennünket. A második félidőben hamar kaptuk a második gólt, ezután kockáztattunk, átálltunk három védőre. Gratulálok az Újvárosnak. Motiváltabbak voltak ma, mint mi.