2018.05.05. 23:02

"A fejüket kéne rendbe rakni. Megvan Csernus doki telefonszáma"

Hajdú-Bihar - Mutatjuk a megyei másodosztály északi csoportjában játszott meccsek eredményeit, és megszólalnak az edzők is.

Józsa SE – Polgári VSE 3–3 (2–0)

80 néző. Vezette: Kertész F. (Menyhárt B., Bucskó B.)

Józsa: Fejér G.–Szilágyi I., Dr. Valóczki J., Bazsó O., Zombor S. (Vecsei J.), Szabó M., Borbíró D., Kiss A., Bucskó I., Zabiák P., Brehószki B. Edzõ: Szabó László

Polgár: Bodolai B.–Tóth K., Pöstényi I., Berki A., Nagy L. (Kiss M.), Sebők G. (Rontó D.), Molnár D. (Reszegi L.), Bene L., Dobó V. (Gyenes Sz.), Bolgár D., Csorba T. Edzõ: Kövér Zsolt

Gól: Dr. Valóczki J., Brehószki B., Borbíró D., illetve Sebők G., Csorba T. (2) Jók: Kiss A., Brehószki B., illetve Mindenki Kiállítva: Bazsó O. Ifi: 2-2.

Szabó László: A mérkőzés első félidőben a csapat maximálisan azt játszotta, amit az öltözőben megbeszéltünk. Sajnos több 100 százalékos helyzetet elpuskáztunk. A második félidőben a jobb erőnlétben lévő polgári csapat átvette az irányítást. Úgy érzem, hogy a végén egy igazságos döntetlen született, igaz hogy sok helyzetet elszórakoztunk.

Kövér Zsolt: Egy szoros mérkőzésen azt hiszem, hogy megérdemelt volt mind a két csapat részéről a döntetlen. Egy sportszerűtlenül játszó józsai csapat súlyos sérülést okozott a 90. percben.

Újszentmargitai GYSE – Pentafrost Nyírmárton

Elmaradt

Tiszacsegei VSE – Létavértes SC 97 6–3 (4–0)

40 néző. Vezette: Pósa Zs. (Nagy T., Nagy L.)

Tiszacsege:Juhász Á.–Bay D., Laki T. (Monori A.), Borisz Sz., Csurgó Á., Répási Gy., Csernyik J., Tamon R. (Sallai Sz.), Katona Cs., Kovács A., Rézműves G. Edzõ: Sallai Szabolcs.

Létavértes: Fekete S.–Bakó L., Varga Gy., Bárány P., Biroga B. (Varga V.), Bordás G., Papp Z., Laczkó I., Tóth L .(Kontor G.), Bora Z., MátéF. (Karászi F.) Edzõ: Kontor Gábor

Gól: Tamon R. (2), Csernyik J., Kovács A., Rézműves G., Csurgó Á., illetve Kontor G. (3) Jók: Mindenki, illetve Bakó L., Bora Z. Ifi: 2-1.

Sallai Szabolcs: Ahogy Duda barátom mondaná, ez az edzői poszt ha másra nem is jó, arra igen, hogy egy páran olvashatják, hogy mit nyilatkozunk a mérkőzés után. Bár mondhatnám, hogy góljainkat begyakorolt figurákkal szereztük, de ez nem lenne igaz. A csapatom ma okosan, higgadtan, türelmesen játszotta ezt a mérkőzést és szép gólokat lőtt. Sajnos a végét kicsit elszórakoztuk. Gratulálok az ifi csapat újabb győzelméhez.

Kontor Gábor: Jó lenne, ha az az 5-5 játékosom legalább mérkőzésekre eljárna. A jelen lévőknek pedig a fejüket kéne rendbe rakni. Megvan Csernus doki telefonszáma. Tervezem, hogy kihívom a csapathoz.

Görbeházi K.S.E. – Bocskai SE Vámospércs 0–3 (0–2)

Vezette: PrezenszkiM. (Papp J., Fazekas M.)

Görbeháza: Vendler J.–Szabó Cs., Toronyai L., Hajdu R., Csele G., Kiss S., Fábrián Sz., Ilyés Z. (Ronkovics T.), Siket Gy., Pók D., Halász Á. Edzõ: Ronkovics Tamás.

Vámospércs: Vincze V. (Pólyik D.)–Nánási D., Kolompár R., Balogh S., Kolompár K., Kiss I., Kovács Gy. (Führer L.), Károlyi A., Kolompár K. (Kiss T.), Garai G. (Jónás S.), Sándor K. Edzõ: Oláh