2018.04.03. 19:45

„Megérdemelten nyertük meg a mérkőzést”

Debrecen – A DVSC vs. Budapest Honvéd (3-1) Magyar Kupa-mérkőzés után a két edző, Herczeg András és Supka Attila értékelte a látottakat.

Herczeg András: A csapat nagyon jó teljesítményt nyújtott, a fegyelmezettség mellett játék is volt. Megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Végig nagy figyelemmel játszott a gárda, sok jó egyéni teljesítmény is volt, a csapat is jól játszott.

Supka Attila: Az első mérkőzésen az első félidőben eldönthettük volna a továbbjutás sorsát. Úgy jöttünk ide, ha gólt szerzünk a meccs elején, meglehet a továbbjutás. Ilyen hibákat, amiket elkövettünk a védelemben, nem lehet. Szerencsénk is volt, több gólt is rúghatott volna a Loki az első félidő második részében, mivel akkor leült a játékunk. A második félidőben megpróbáltunk mást játszani, de a harmadik gól megpecsételte a sorsunkat. Ezen a mérkőzésen a Loki jobban akarta a továbbjutást.