2018.04.03. 16:33

HAON-ÉLŐ - Magyar Kupa: DVSC vs. Honvéd 3-1 (2-0)

Debrecen - A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján a Debreceni VSC csapata a Budapest Honvéd együttesét fogadta kedden 17.30-tól a Nagyerdei Stadionban. Az első találkozó 0-0-s döntetlent hozott. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Labdarúgó Magyar Kupa, negyeddöntő, második mérkőzés

Debreceni VSC vs. Budapest Honvéd

3 - 1

[poll id="1640"]

[liveticker name="haon-live-magyar-kupa-dvsc-vs-honved-2018-04-03-17-30"]

3 - 1 (2 - 0)

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 1542 néző. V.: Vad II. I. (Ring Gy., Varga Zs.).

Debreceni VSC: Kosicky, Bényei, Kinyik, Szatmári, Barna – Varga K., Jovanovic, Tőzsér, Bódi – Könyves, Tabakovic.  Vezetőedző: Herczeg András.

Budapest Honvéd: Horváth - Baráth, Lovric, Heffler, Ikenne-King - Holender, Kamber, Gazdag - Lanzafame, Pölöskei, Eppel. Vezetőedző: Supka Attila.

Gólszerző: Könyves az 5. (1-0), a 38. (2-0) és a 62. (3-0), Eppel a 68. (3-1) percben.

Sárga lap: Danilo a 78. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Ikenne-King helyett Danilo és Holender helyett Kukoc a félidőben, Pölöskei helyett Lukács a 63., Varga helyett Mészáros a 76., Könyves helyett Filip a 82., Tabakovic helyett Takács a 88. percben.