2018.04.14. 21:47

Herczeg András: „a játékosok felnőttek a feladathoz”

Debrecen - A DVSC vs. FTC (1-1) NB I-es mérkőzés után a két edző, Herczeg András és Thomas Doll értékelte a látottakat.

Herczeg András: Kiváló hangulatú találkozó volt, nagy harc, nagy küzdelem jellemezte a mérkőzést. Az első 20 perc a Fradié volt, jól birtokolta a labdát a vendég csapat, gólt értek el. A 20. perctől változtattunk a játékon, lőttünk is egy gólt. A második félidőben kiegyenlítettebb volt a játék, volt egy kis pontatlanság nálunk. A játékosok felnőttek a feladathoz, a Fradi jó futballistákból álló csapat.

Thomas Doll: A csapatom megérdemelte volna a győzelmet. Jó meccs volt, jó hangulattal. A második félidőben történt néhány helyzet körül kavarognak a gondolataim, azokat nem akarom kommentálni, különben megint meg kell jelenni a szövetségnél. Minden jót a Debrecennek. Harminc percig tényleg jól játszottunk, utána egy hiba által mi is előkésztettük a Loki gólját, ami egy gyönyörűszép találat volt.