2018.04.28. 21:21

"A mérkőzést úgy kezdtük, ahogy minden csapat szeretné kezdeni"

Hajdú-Bihar - Íme, a Megye II északi bajnokság 22. fordulójának szombati mérkőzéseinek eredményei.

Józsa SE–Újszentmargitai GYSE 6–1 (4–1)

50 néző. Vezette: Puskás Z. (Nyilas Z., Fazekas M.)

Józsa: Fejér G. – Bazsó O., Ale M., Dr. Valóczki J., Papp R., Zombor S., Borbíró D., Mátrai T. (Szabó M.), Jóvér J. (Szilágyi I.), Bucskó iI. (Vecsei L.), Brehószki B. Edző: Szabó László.

Újszentmargita: Johan P. – Visegrádi D., Kiss A., Kun M., Puzsár A., Áfra T., Bozsányi T., Burkó T., Szabó I., Zsiga R., Balla J. Edző: Varga Gábor.

Gól: Dr. Valóczki J.(2), Borbíró D.(2), Brehószki B., Bucskó I., illetve Bazsó O.(ög) Jók: Mátrai T., Dr. Valóczki J., Borbíró D., Bucskó I., illetve Kiss A., Szabó I., Visegrádi D. Ifi: 7–1.

Szabó László: A mérkőzést úgy kezdtük, ahogy minden csapat szeretné kezdeni, szép támadás után góllal fejeztük be, majd a második gól is időben érkezett. Ez mind gyors, pontos játéknak köszönhető. Összességében a csapat nagyon jó hozzáállással a mérkőzést hozta.

Varga Gábor: Az első félidőben a hazai csapat eldöntötte a mérkőzést, amelyhez gratulálni tudok, a második félidőben hiába játszottunk hatalmas mezőnyfölényben, amiből a helyzetek sokaságát hagytuk ki.

Polgári VSE–Bocskai SE Vámospércs 4–0 (1–0)

120 néző. Vezette: Török Z. (Zámbó T., Pocsai G.)

Polgár: Bodolai B. – Tóth K. (Csikós L.), Pöstényi I., Berki A., Molnár D. (Reszegi L.), Sebők G., Molnár G. (Csorba T.) Bene L., Dobó V., Bolgár D., Nagy L. Edző: Kövér Zsolt.

Vámospércs: Kolompár J. – Nánási D. (Jónás S.), Vincze V., Kiss T., Kolompár R., Kolompár K., Tóth G., Károlyi A., Kolompár 2K., Garai G. (Kovács Gy.), Kiss I. Edző: Oláh Sándor.

Gól: Dobó V.(4) Jók: Mindenki Ifi: 6–0.

Kövér Zsolt: Gratulálok a csapatomnak, hogy egy szoros mérkőzésen egy nagyon jó Vámospércset tudtunk ma legyőzni. Hajrá Piac!