2017.09.26. 13:03

Senánszky Petra negyedik éve verhetetlen

Debrecen - A Debreceni Búvárklub klasszisa mindhárom versenyszámában győzni tudott a törökországi Antalyában, az uszonyosúszók idei világkupa sorozatának utolsó állomásán, ezzel a 2017-es év összesített versenyében is a legjobbnak bizonyult.

A nyári Világjátékok kétszeres győztese idén 11 aranyérmet nyert a Világkupa futamain, amellyel toronymagasan lett nemcsak a női, de az egész nemzetközi mezőny legeredményesebbje is.

Az uszonyos gyorsúszás valaha volt legeredményesebb versenyzője így nyilatkozott:

Jól esik visszatekinteni az elmúlt 4 évre, hiszen a saját versenyszámaimban mindvégig veretlen maradtam. Kihívóim akadnak szép számmal, de lelkesebb vagyok, mint valaha, máris várom a folytatást. A fő célom a következő Világjátékok, ezért most egy kis pihenő után ismét az alapoktól fogunk építkezni, de azért közben is én szeretném majd diktálni a tempót."