2017.09.06. 18:15

DLA: Pintye Vivienék kikaptak Portugáliától

Debrecen - A Debreceni Labdarúgó Akadémia játékosa egy félidőt töltött a pályán.

A magyar női U17-es válogatott nemzetközi felkészülési mérkőzéseket játszik Portugáliában 2017. szeptember 4-8. között.

A keretbe meghívták a Debreceni Labdarúgó Akadémia női csapatának játékosát, Pintye Vivient is, aki kezdőként lépett pályára a portugálok elleni edzőmérkőzésen. Támadónk egy félidőt töltött a pályán.

Az összecsapáson a mieink szereztek vezetést, ám az első játékrész lefújásáig egyenlítettek a hazaiak. A második félidőben újabb gólt szerezett Portugália, amellyel kialakult a 2-1-es végeredmény – írja az mlsz.hu nyomán a Loki hivatalos honlapja.