2017.04.22. 22:01

"Ladányból várjuk a láda sört!" - Fogalmazott a pocsaji edző a bajnokesélyes csapat legyőzése után

Hajdú-Bihar - A Megye II. déli csoportjának szombati napján egy kivételével lejátszották az összes mérkőzést, lássuk az eredményeket!

Pocsaj KSE–Báránd KSE 3–0 (1–0)

100 néző Vezette: Nagy L. (Pósa Zs., Nagy T.)

Pocsaj: Alimán Gy.– Borúzs T., Székely K. (Halász R.), Vaszilkó A., Nagy P., Makula I., Trippon P., Bernáth K., Kun I., Kiss Z., Murák K. Edző: Mezei József.

Báránd: Tóth S. (Bacsó L.)– Mester N., Török D. (Szabó L.), Bakonyi J. (Elek J.), Csóka G., Karácsony J., Schuller I., Hudák B. (Török Zs.), Mester L., Ertsey Zs., Vígh N. Edző: Szabó János.

Gól: Nagy P., Murák K., Kiss Z. Jók: Az egész csapat, Vaszilkó A. a mezőny legjobbja, illetve senki. Kiállítás: Borúzs T. Ifi: 1–0.

Mezei József: – A múltheti demoralizáló vereség után nagyszerű győzelmet arattunk, amelyhez gratulálok csapatomnak. Az a csapat, amely ilyen vereség után a kiváló bárándi csapat ellen ekkora akarással és alázattal tud futballozni, az többre hivatott. Szeretnék gratulálni ehhez az egész társaságnak! Ilyen arányban is megérdemelt hazai győzelem született. Ladányból várjuk a láda sört!

Szabó János: – Sajnos egy félidő előnyt adtunk az ellenfelünknek. A második félidőben már megfelelő hozzáállással játszottunk, de a tíz emberrel védekező hazai csapatot nem igazán tudtuk feltörni.

Földes KSE–Püspökladányi LE 1–3 (1–3)

70 néző Vezette: Pallai Zs. (Nagy R., Nedeczky Zs.)

Földes: Horváth Zs. (Szabó Gy.)– Tóth Z. (Sipos A.), Kiss Z. (Földesi A.), Nagy S., Vincze A., Kállai A., Karacs T. (Oláh D.), Dede I., Balogh F. (Bojtor Z.), Vincze N., Hunyadi L. (Egri A.) Edző: Karacs Tamás.

Püspökladány: Eszenyi V.– Horváth I., Szabó B. (Kéri M.), Baranyai L. (Fülöp A.), Nádházi S. (Sós P.), Szilágyi T., Ispán R. (Mogyorósi J.), Nagy S. (Horváth Á.), Ferenczi L., Karacs Z., Varga L. Edző: Fülöp András.

Gól: Vincze A., illetve Ferenci L. (2), Ispán R. Jók: Az első félidőben Horváth Zs., a másodikban mindenki, illetve senki. Ifi: 2–2.

Karacs Tamás: – Gratulálok a Püspökladány csapatának, amely az első félidőben el tudta dönteni a mérkőzést. A második félidőben viszont a mi csapatunk alakított ki több helyzetet, de sajnos ezekkel nem tudtunk élni. Egyetlen egy csapat ellen sem engedhetjük meg magunknak, hogy hét darab 100%-os helyzetet kihagyjunk, nem hogy a Püspökladány ellen.

Fülöp András: – A minimális célt elértük: győzelem, három pont.

Biharkeresztesi VSE–Nádudvari SE 0–6 (0–3)

120 néző Vezette: Kertész F. (Jánvári M., Katona K.)

Biharkeresztes: Posta N.– Kiss T., Nedeczky Á., Rinyu B., Buka Á., Perger A., Mohácsi S., Böröcz N., Balogh A. (Szőke S.), Buka Sz., Szotter B. Edző: Furka Tibor.

Nádudvar: Nagy J. (Dobi A.), Dobi R., Pál I., Hirzics L., Kenéz N. (Varga Z.), Kiss A. (Rostás M.), Katona N. (Boros S.), Székely Z. (Varga Zs.), Varga T. (Erdős M.), Rásó P., Szegi Zs. Edző: Gere Csaba.

Gól: Kiss A.(2), Kenéz N., Szegi Zs., Erdős M., Hirzics L. Jók: Mindenki. Ifi: 1–7.

Furka Tibor: – Később nyilatkozik.

Gere Csaba: – Végre - igaz csak helyenként - de nemcsak jól játszottunk, hanem eredményesen is. Az adódó helyzeteket már az elején kihasználtuk, ettől megnyugodott a csapat, mertünk játszani. S ami már nagyon régen fordult elő: tele volt a kispad.

Debreceni EAC II.–Konyári SE 5–0 (1–0)

90 néző Vezette: Berettyán Z. (Kovács Z., Kecskeméti K.)

Debrecen: Gulyás L.– Lénárt P. (Katona L.), Báló Á. (Lévai Á.), Fodor T., Magi L. (Szőke P.), Rácsai L. (Soltész P.), Róka Z. (Köstner T.), Tar G., Hetrovics R., Varga Á., Nyeste K. Edző: Katona László.

Konyár: Nagy B.– Entersz G. (Antal G.), Csuka Zs., Tamási S. (Czibere B.), Nagy D., Nagy A. (Szigeti J.), Fülöp G., Iván R., Horváth Á., Bakk I., Rézműves K. (Tamási G.) Edző: Kiss László.

Gól: Lénárt P., Rácsai L., Tar G.(2), Fodor T. Jók: Mindenki, illetve az egész csapat.

Katona László: – Jó erőkből álló ellenféllel szemben, jó játékkal, megérdemelt győzelmet arattunk. Az első félidőben a gólunk mellett több nagy helyzetet is kihagytunk, és ez majdnem megbosszulta magát, mivel a második félidő elején beszorultunk negyedórára. Végül jó ütemben szerzett gólokkal megnyugtató előnyre tettünk szert és hoztuk a meccset.

Kiss László: – Egyik nap sikerül, a másik nap nem. Sajnos nem tudom azt mondani, hogy rosszul játszottunk, mégis kikaptunk 5–0-ra. Az eredmény nem tükrözi híven a játékot, csak az a baj, hogy a futballt gólra játsszák. Gratulálok a DEAC-nak!

Csökmői SE–Hajdúszováti SKE 8–3.

A meccs jegyzőkönyvét a holnapi napon közöljük le.