2017.04.01. 20:19

"A mai mérkőzés egy érzelmi hullámvasút volt a számunkra"

Hajdú-Bihar - 31 gólt hozott a labdarúgó Megye I-es bajnokság szombati hat mérkőzése. Lássuk az eredményeket!

Monostorpályi SE–Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. 4–2 (3–2)

250 néző Vezette: Szűcs L.(Tőkés R., Szabó F.)

Monostorpályi: Szabó A.(Sallai J.) – Nyilas J.(Bodnár L.), Patka J., Jávorszky J.(Kiss G.), Nyilas Sz.(Tapoti J.), Cseke B., Bereczky B., Gellért M., Tóth A.(Rózsa N.), Dorogi Gy., Lakatos Zs.(Kokas B.) Edző: Kaszás János.

Hajdúsámson: Bíró T. – Bacskai A., Csatári D.(Béres Sz.), Mertin L., Biri B.(Veres T.), Illés J., Molnár Á., Mertin D., Dávid T., Csurka Sz., Varga S.(Bede Gy.) Edző: Halász Zoltán.

Gól: Tóth A. (2), Nyilas Sz., Dorogi Gy., illetve Bacskai A., Dávid T. Jók: Az egész csapat, Cseke B. a mezőny legjobbja, illetve Csurka Sz., Béres Sz. Ifi: 1–3.

Kaszás János: – A mérkőzés elejétől kezdve végig nyomást tudtunk gyakorolni a Sámsonra, s a vendég csapat vezető gólja sem tudott a ritmusból kizökkenteni bennünket és így sikerült a mérkőzést megfordítanunk és a saját javunkra fordítanunk. Nagyon értékes három pontot szereztünk.

Halász Zoltán: – A múltheti levesnek ittuk ma a levét. Tettük a dolgunkat, de ez ma csak ennyire volt elég. A Monostorpályi megérdemelten győzött, de kis szerencsével pontot is szerezhettünk volna. További sok sikert kívánunk Monostorpályinak!

Hajdúszoboszlói SE–Hajdúdorog SE 3–1 (1–1)

néző Vezette: Buczkó B.(Horváth G., Tóth Sz.)

Hajdúszoboszló: Csobán I. – László R., Tóth Z., Kálmán Z.(Mester M.), Pap L.(Galgóczi P.), Éder G.(Kovács Gy.), Szabó M.(Butor Cs.), Pataki P., Szabó G., Kereki M., Pintér P.(Csuka T.) Edző: Sarkadi Zoltán.

Hajdúdorog: Tóth Z. – Iván K., Harsányi Z., Juhász T., Balla K.(Pálóczi T.), Simicsku I.(Pogácsás B.), Kiss A.(Bak I.), Pogácsás J., Gurbán A., Máthé I.(Oláh T.), Franczel P.(Francel R.) Edző: Juhász Bertalan.

Gól: Pap L., Tóth Z., Butor Cs., illetve Iván K. Ifi: 7–0.

Sarkadi Zoltán: – Később nyilatkozik.

Juhász Bertalan: – Később nyilatkozik.

Nagyhegyes KSE–Sárrétudvari KSE 1–0 (0–0)

100 néző Vezette: Gálfi F.(Gáti Cs., Puskás Z.)

Nagyhegyes: Szalánczi Z. – Kasuba M., Bun R., Tóth Sz., Nagy K., Ungvári P.(Tóth I.), Varga D.(Abdulmaati I.), Pallai Zs.(Duró G.), Kis D.(Szabó I.), Magyar A., Percze R.(Juhász Cs.) Edző: Szalánczi Zoltán.

Sárrétudvari: Rozsik K. – Szűcs P., Vass Á., Tóth N., Balog A.(Juhász B.), Erős L.(Vass A.), Tiszai G.(Kelemen L.), Szabó T., Bogár M., Nagy T., Kiss B. Edző: Bodó Lajos.

Gól: Iván K. Jók: Mindenki, illetve Rozsik K., Vass Á. Bogár M. Kiállítva: Bun R. Ifi: 1–3.

Szalánczi Zoltán: – A mai mérkőzés egy érzelmi hullámvasút volt a számunkra. Hiszen ellenfelünk pontrúgásokból komoly veszélyt jelentett, majd kiállítás is sújtott minket. De a csapatunk erejét mutatja, hogy emberhátrányban is meg tudtuk őrizni kapunkat immár ötödik mérkőzése kapott gól nélkül. Úgy gondolom, hogy a második félidei játékunkkal jogosan tartottuk itthon a három pontot.

Bodó Lajos: – Nehéz egy ilyen mérkőzés után bármit is mondani, mert a helyzetek alapján közelebb álltunk a győzelemhez. Ellenfelünk viszont két lehetőségéből egyet kihasznált, de nem akarok magyarázkodni és hiszek abban, hogy amit a sors elvesz tőlünk, azt majd a későbbiekben visszakapjuk. Fel a fejjel fiúk! Sok boldog születésnapot szeretnék kívánni ezúton is lányomnak, Panninak, aki nagyon szorít a sikereinkért! Az Ifi csapatunknak is gratulálni szeretnék, mert ezzel a győzelemmel is közelebb kerültek a bajnoki címhez!

Berettyóújfalui SE–Téglási VSE 7–1 (4–0)

150 néző Vezette: Butt T.(Németh M., Kövér F.)

Berettyóújfalu: Virányi G.(Sándor M.) – Kardos I.(Sustyák D.), Szabó G.(Nemes I.), Nagy S., Békési D., Nagy B., Polonio-Guerreiro J., Takács Z.(Daróczi D.), Ékes G.(Szabó P.), Sándor Sz., Nagy R. Edző: Szitkó Róbert.

Téglás: Nagy A. – Nagy J., Bánfi Cs., Lakatos F.(Hevesi F.), Kiss J.(Vadász Cs.), Kapusi J., Csapó A., Pelles T., Deák D., Danó Zs., Nagy Cs. Edző: Szabó Imre.

Gól: Szabó G., Sándor Sz., Takács Z., Polonio-Guerreiro J., Nagy B., Nagy S., Nemes I., illetve Hevesi F. Jók: Az egész csapat, illetve Hevesi F. Ifi: 4–2.

Szitkó Róbert: – Teljesen megérdemelten nyertük meg a mai találkozót. Sikerült a helyzeteink nagy részét gólra váltani, ennek köszönhetően nagy arányú győzelmet arattunk. Ebből a mérkőzésből messze menő következtetéseket nem szabad levonni, hiszen sokkal nehezebb mérkőzések várnak ránk a következő hetekben.

Szabó Imre: – A mai nap nagyon gyengén futballoztunk. Rengeteget hibáztunk védekezésben, keveset futottunk. Az ellenfelünk ilyen arányban is teljesen megérdemelt győzelmet aratott. Az egyetlen pozitívum, Hevesi Ferenc debütálása a felnőtt csapatban, amit egy szép szabadrúgás góllal tett emlékezetessé.

Polgári VSE–Nyíradony VVTK 0–9 (0–6)

100 néző Vezette: Tatár I.(Forgács K., Kriston T.)

Polgár: Kovács Zs. – Tóth K., Pöstényi I., Simon Z., Vincze Cs., Molnár D., Csorba T., Bolgár D., Visegrádi D.(Tóth M.), Vadász G.(Csőke M.), Tóth M. Edző: Szőke Ferenc.

Nyíradony: Bákonyi N.(Kiss G.) – Kerecsen J., Gyurina J.(Rózsa O.), Vasas T.(Szilágyi D.), Mercs J.(Furó Zs.), Czibere B.(Takács A.), Pataki E.(Gáll F.), Bodnár P., Tóth G.(Tömöri L.), Linzenbold Zs., Gyügyei Z. Edző: Orosz János.

Gól: Pataki E., Vasas T. (4), Mercs J., Bodnár P., Czibere B., Gáll F. Jók: Az egész csapat. Ifi: 0–4.

Szőke Ferenc: – Később nyilatkozik.

Orosz János: – A lelkesen játszó hazai csapat ellen sikerült az első félidőben helyzeteink nagy részét értékesíteni, így a lényegi dolgok hamar eldőltek. Gratulálok a fiúknak!

Derecskei LSE–Hajdúnánás GB. FK 2–1 (0–1)

100 néző Vezette: Török Z.(Bodnár T., Tóth T.)

Derecske: Nógrádi I. – Fekete L.(Magyar B.), Vadász I., Sólyom M.(Trembeczki M.), Papp Á., Burkus D., Szilágyi M., Gali V., Alimán J., Okos T., Kiss S. Edző: Szép Sándor.

Hajdúnánás: Tömöri A. – Takács Á., Fodor J.(Félegyházi Z.), Péntek A.(Csizmadia Cs.), Berán B., Juhos L., Kondora K., Kiss L.(Cservák T.), Zsuga Á., Kovács M., Papp R.(Tóth T.) Edző: Daróczi Péter.

Gól: Sólyom M. (2), illetve Zsuga Á. Jók: Vadász I., Kiss S., Nógrádi I., Burkus D., Sólyom M., illetve Senki. Ifi: 1–5.

Szép Sándor: – Az első félidőben a hajdúnánási csapat eldönthette volna a mérkőzést. A második félidőre megpróbáltuk rendezni sorainkat és óriási akarattal, lelkesedéssel megfordítottuk a mérkőzést. Gratulálok a csapatomnak! Végre sikerült a tabellán előttünk álló csapa ellen győzni. További sok sikert kívánunk a Hajdúnánás csapatának! A múltheti mérkőzés után jól estek Opre Misi bácsi elismerő szavai.

Daróczi Péter: – Tanulságos mérkőzésen vagyunk túl. Az első félidőben jól játszva magabiztos előnyre tettünk szert. Aztán a második félidőben valami oknál fogva bent maradtunk és a lelkesen játszó hazaiak maguk oldalára fordították a mérkőzést. A mérkőzés összképe alapján itt hagytunk három pontot. Sok sikert kívánok a a Derecskének a folytatáshoz! Renának üzenem, vannak ilyen meccsek és semmi gond.