2016.11.06. 18:42

„Úgy látszik, hogy az a két-három játékosom hozzáállása miatt tovább tart a vesszőfutásunk"

Hajdú-Bihar - Véget értek a labdarúgó megye I-es bajnokság tizenharmadik fordulójának vasárnapi mérkőzései.

Derecskei LSE–Polgári VSE 8–1 (0–0)

50 néző Vezette: Török Z.(Nagy Á., Nedeczky Zs.)

Derecske: Nógrádi I.(Lovas Sz.) – Fekete B., Szűcs Z., Burkus D.(Kovács B.), Szilágyi M., Okos T., Fekete L.(Magyar B.), Gali V., Vadász I.(Zabiák P.), Papp Á., Czidor R.(Trembeczki M.) Edző: Szép Sándor.

Polgár: Bodolai B. – Szitai Z., Bene K., Pöstényi I., Bolgár D., Csorba T., Vincze Cs.(Rácz A.), Simon Z., Czimer J., Molnár D.(Vankó Z.), Koroknai N. Edző: Varga Gábor.

Gól: Papp Á. (3), Fekete L. (2), Czidor R., Fekete B., Gali V. illetve Csorba T. Jók: Mindenki, Papp Á. a mezőny legjobbja, illetve Senki. Ifi: 7–1.

Szép Sándor: –Gratulálok a csapatomnak a második félidőben mutatott gólerős játékáért! Bár, aki csak az eredményt látja azt is gondolhatná, hogy ez egy sima meccs volt, pedig nagyot kellett küzdenünk a három pontért. További sok sikert kívánunk a Polgár csapatának!

Szőke Ferenc: –Egy korrekt játékvezetés mellett, irreálisan rossz talajú pályán játszottunk, az a csapat nyert, amelyik jobban ki tudta használni a helyzeteit. Nagyon sok helyzetet elhibáztunk, tizenegyest is kihagytunk. A harmadik bekapott gól után már összerogyott a csapat és jöttek folyamatosan a hazai gólok.

Hajdúnánás GB. FK–Hajdúszoboszlói SE 2–1 (–)

50 néző Vezette: Tatár I.(Németh M., Kovács Z.)

Hajdúnánás: László T. – Kondora K., Takács Á., Fodor T.(Tóth T.), Juhos L.(Kállai M.), Mile M.(Kovács M.), Kiss L.(Csizmadia Cs.), Papp R., Fodor J., Újvári Zs., Cservák T. Edző: Bálint Tivadar.

Hajdúszoboszló: Bíró T. – Szabó B.(Bozsányi T.), László R., Kovács Gy.(Kremiczki F.), Éles Z., Éder G., Szabó M.(Butor Cs.), Kálmán Z., Kereki M.(Kunkli B.), Szabó G., Tóth Z. Edző: Habi Ronald.

Gól: Kiss L., Kovács M., illetve Szabó B. Jók: Tóth Z., László R. Kiállítva: Kunkli B. Ifi: 1–3.

Bálint Tivadar: –Lapzártáig nem értük el.

Sarkadi Zoltán: –A második félidei játékra lehet alapozni. Nem érdemeltünk vereséget.

Hosszúpályi SE–Téglási VSE 2–3 (1–2)

50 néző Vezette: Nagy T.(Varga Gy., Szűcs A.)

Hosszúpályi: Fejér G. – Lakatos M., Nagy Sz., Rostás K., Horogh F., BakosT., Kun Á., Jeney D., Bencsik A., Lakatos Zs.(Nagy L.), Rostás G. Edző: Darnai József.

Téglás: Kiss L. – Lovas M.(Horváth P.), Linzenbold Zs., Deák D., Danó Zs., Dobrán T., Kiss J., Csapó A., Gulyás I., Pelles T., Gorzsás G. Edző: Szabó Imre.

Gól: Bencsik A., Nagy Sz., illetve Danó Zs., Gulyás I., Kiss J. Jók: Bencsik A., Kun Á., Nagy Sz., illetve Kiss L., Linzenbold Zs., Dobrán T., Gulyás I., Danó Zs., Kiss J. a mezőny legjobbja. Ifi: 1–5.

Darnai József: –Küzdelmes mérkőzésen szerencsésebb csapat nyert. Úgy látszik, hogy az a két-három játékosom hozzáállása miatt tovább tart a vesszőfutásunk. Szeretnék gratulálni a volt játékosom Kecskés Ricsi és kedves neje ifjú labdarúgó palántával lépett be a labdarúgásunk nagy táborába. Kecskés János barátomat üdvözlöm a nagyapák táborában!

Szabó Imre: –Küzdelmes mérkőzésen az első félidőben fölényben játszottunk, megérdemelt vezetést szereztünk. A második félidőben kiegyenlített játék folyt, ám a végjátékban mi voltunk a pontosabbak, meg tudtuk szerezni a győztes gólt. Még így is, hogy hiányzóink voltak megérdemelt győzelmet arattunk.

DASE–Nagyhegyes KSE 1–1 (1–0)

50 néző Vezette: Hajdú I.(Katona L., Rezes M.)

Debrecen: Faragó Á. – Molnár B.(Gál T.), Tornyai V., Büdi B., Pálmai Cs., Kiss L.(Gellérfi S.), Rácz N.(Szilágyi D.), Pázmándi D.(Arany L.), Takács I.(Szalóczi Z.), Kovács M., Nahhas R.(Vass O.) Edző: Dér István.

Nagyhegyes: Ferenczi T. – Magyar A., Nagy K., Bun R., Tóth Sz., Bácsi Á.(Abdulmaati I.), Illés D., Pallai Zs., Ungvári P., Tóth I., Percze R.(Szentes-Bíró T.) Edző: Szalánczi Zoltán.

Gól: Takács I., illetve Tóth I. Jók: Tóth Sz., Ungvári P., Tóth I.

Dér István: –Lapzártáig nem értük el.

Szalánczi Zoltán: –A kombinatív játékra alkalmatlan pályához ellenfelünk jobban alkalmazkodott, így a mérkőzés elején előre ívelésekből több helyzetet is ki tudtak alakítani. De miután felfogást váltottunk át tudtuk venni a játék irányítását és nem csak a helyzeteink, hanem amiatt is hiányérzetem van az egy pont megszerzésével, mert mi végig győzelemre törekedtünk.