2016.09.10. 22:17

"Remélem, a feleségem is elolvassa ezt a nyilatkozatot"

Hajdú-Bihar - Három mérkőzést játszottak szombaton a megye I-es labdarúgó bajnokságban. Íme, az eredmények.

Derecskei LSE–Debreceni EAC 0–3 (0–1)

100 néző Vezette: Tóth T.(Török Z., Forgács K.)

Derecske: Nógrádi I. – Hüse S., Szilágyi M., Szűcs Z., Burkus D.(Zabiák P.), Török I.(Fekete B.), Okos T.(Trembeczki M.), Gali V., Vadász I., Czidor R.(Kiss S.), Papp Á. Edző: Szép Sándor.

Debrecen: Dukát P. – Sós D., Simonka R., Csörgő K., Ménes M.(Kökényesi Á.), Varga M.(Kardos T.), Balás V.(Molnár M.), Katona T., Kincses D.(Szarka J.), Ozsváth J., Posta N.(Révai Z.) Edző: Sáfár László.

Gól: Csörgő K., Szűcs P. Jók: Nódrádi I., Hüse S., Szilágyi M., Burkus D. Kiállítva: Szűcs Z., illetve Katona T. Ifi: 3–3.

Szép Sándor: – Vannak a futballnak írott és íratlan szabályai. Van a mérkőzésnek három olyan szereplője, akiknek ezeket a szabályokat be kellene tartaniuk, illetve be kellene tartatniuk. Hetvenöt percig partiban voltunk, de a mi fiatal csapatunk még nem bír el ennyi szerintem mérkőzést befolyásoló játékvezetői hibát. Remélem, a feleségem is elolvassa ezt a nyilatkozatot.

Sáfár László: – Később nyilatkozik.

Szövetkezetek SE–Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. 2–1 (1–1)

100 néző Vezette: Dobi Zs.(Csiszár K., Péter A.)

Hajdúdorog: Tóth Z. – Juhász T., Pogácsás J., Papp J., Máthé I., Franczel P.(Franczel R.), Dálnoki Zs., Kovács A., Szabó Z.(Pálóczi T.), Oláh T.(Juhász B.), Pogácsás B.(Balla K.) Edző: Gergely Péter.

Hajdúsámson: Zoványi G. – Csurka Sz., Csatári D., Kubán Z., Mertin L., Csala R., Béke R(Kerekes B.)., Béke F., Molnár Á., Halász Z., Mertin D., Szabó B.(Dávid T.) Edző: Juhász Bertalan.

Gól: Szabó Z., Kovács A., illetve Halász Z., Szegedi Sz. Jók: Senki. Ifi: 2–1.

Juhász Bertalan: – Később nyilatkozik.

Halász Zoltán: – Meddő mezőfölényben játszottunk, de két óriási egyéni hibánk miatt vereséget szenvedtünk.

Monostorpályi SE–Hajdúnánás GB. FK 0–4 (0–3)

100 néző Vezette: Tatár I.(Butt T., Gáti Cs.)

Monostorpályi: Szabó A. – Nyilas Sz., Bodnár I. Cseke B., Tapoti J., Gellért M.(Heim R.), Patka J.(Nyilas J.), Kőnig A., Bodnár L., Apagyi R.(Kokas B.), Purguly E.(Rózsa N.) Edző: Selyem Nándor.

Hajdúnánás: László T. – Takács Á., Kovács M.(Kállai M.), Fodor J., Bálint T., Fodor T., Újvári Zs., Berán B., Papp R., Kiss L.(Szarka I.), Félegyházi Z. Edző: Bálint Tivadar.

Gól: Újvári Zs. (3), Bálint T. Jók: Újvári Zs., Kovács M. Kiállítva: Rózsa N. Ifi: 1–4.

Selyem Nándor: – Később nyilatkozik.

Bálint Tivadar: – Könnyed játékkal, megérdemeltünk nyertünk. Örülök, hogy nem sérült meg senki és bízok benne, hogy felépülnek a hiányzóink.

Nagyhegyes KSE–Nyíradony VVTK 0–3 (0–0)

100 néző Vezette: Hajdú I.(Juhász J., Török Cs.)

Nagyhegyes: Szalánczi Z. – Tóth Sz., Kasuba M., Nagy K., Magyar A., Forgács G.(Iván R.), Illés D., Bácsi Á.(Abdulmaati I.), Kis D., Bun R., Percze R.(Tóth I.) Edző: Szalánczi Zoltán.

Nyíradony: Kapitány K. – Mercs J.(Varga P.), Daru I., Tömöri L., Gyurina J., Kerecsen J., Olajos G.(Tóth G.), Czibere B.(Kiss G.), Furó Zs., Baranyi B.(Rózsa O.), Vasas T. Edző: Orosz János.

Gól: Vasas T., Baranyi B., Furó Zs. Jók: Senki, illetve Az egész csapat. Ifi: 2–4.

Szalánczi Zoltán: – Az egész mérkőzésre jellemző, indiszponáltságunkat a kilencven percen keresztül jól védekező Nyíradony könnyedén kihasználta. Sajnos Fortuna ma nem piros mezben játszott, de ettől függetlenül csak magunkat okolhatjuk a vereségért. Gratulálok ellenfelünknek.

Orosz János: – Egy gyengébbre sikerült első félidő után, amikor sokat kapkodtunk és siettettük a játékot következett egy nagyon jó második félidő, amikor úgy érzem uraltuk a mérkőzést. Gratulálok a csapatnak és az Ifjúsági csapat remek játékának.