2016.05.23. 10:58

Sportlövő vk - Szabián és Sidi is messze volt a döntőtől fekvőben

Budapest/München - Szabián Norbert és Sidi Péter is messze volt a nyolcas döntőtől a kisöbű szabadpuska fekvő számban a müncheni sportlövő világkupán.

A viadal honlapja szerint az egyaránt olimpiai induló két magyar közül egy hajszállal Szabián, a szám tavalyi Európa-bajnoki negyedik helyezettje volt a jobb a hétfői versenyben: ő 621,2 körrel a 46., míg a világ- és Európa-bajnok Sidi 621 körrel a 48. helyen végzett.

A nyolcas döntőhöz minimum 627,4 körös eredményre volt szükség.

Kedden a férfi légpisztoly és a női kisöbű sportpuska 3x20 lövéses összetett viadalát rendezik meg.