2015.12.14. 13:40

Küldjön hírt! - Kicsik és nagyok keltek birokra Hajdúszoboszlón

Hajdúszoboszló - Vasárnap 10 órai kezdettel a városi sportcsarnokban vette kezdetét a Hajdúszoboszlói Birkózó Sportegyesület jóvoltából a IV. Aqua-Generál Kupa birkózó bajnokság.

A megnyitón beszédet mondott Marosi György Csongor városi képviselő, aki köszöntötte a megjelenteket, és baleset-, illetve sérülésmentes versenyt kívánt a részvevőknek.

A környező városokból érkeztek a lelkes versenyzők, akikben benne ég a küzdeni vágyás a győzelemért és a kupáért. Püspökladány, Karcag, Hajdúszoboszló, Földes, Gyöngyös, Szarvas és Báránd településekről közel 100 versenyző jelentkezett. Köztük voltak kicsik is és nagyok is, de szemükben egyformán csillogott a győzni akarás, és minden erejüket bedobták hogy a versenytársat letudják szorítania szőnyegre.

Sajnos nem minden apróságnak sikerült elbánni az ellenféllel , de a gondoskodó anyák ott voltak a hátérben, és így azonnal meg tudták vigasztalni a kicsiket, újra önbizalmat töltve beléjük, hogy folytatni tudják a küzdelmet.

A nagyobbakat pedig edzőik, s a rekedt torkú apák vigasztalták, akik lelkesen szurkoltak csemetéiknek.

A verseny folytonos, így nincs megállás.

Eredményhirdetés majd a délutáni órákban lesz.

A rendezők szeretettel várnak minden érdeklődőt, előre láthatólag délután 17:00 óráig tart a rendezvény.