2015.10.21. 08:21

Pont nélkül jöttek haza Szombathelyről az újfalui futsalosok

Berettyóújfalu, Szombathely - A Haladás otthonában vendégszerepelt hétfőn este a férfi futsal NB I. 5. fordulójában az MVFC-Berettyóújfalu. Turzó József alakulata a Veszprém 7–1-es legyőzésével hangolt a derbire, úgy tűnt, jó formában vannak az újfaluiak.

Nem is kezdődött rosszul a találkozó, a Mezei-Vill csapatkapitánya, Trencsényi János vezetést szerzett az övéinek a 3. percben. A hazaiak nem sokkal rá egyenlítettek, majd a 14. minutumban mindkét egylet betalált. Úgy tűnt, 2–2-es állásnál jön a szünet, azonban az utolsó pillanatban Hegyesi előnybe lőtte a szombathelyieket.

Sánta Jánosnak sikerült egalizálni a második játékrész 27. percében, ám hamarosan újra a házigazdáknál volt az előny, 4–3. A hajrában még három gól esett, amiből csak egyet jegyzett az Újfalu – mindez azt jelentette, hogy a Haladás nagyot küzdve végül 6–4-es sikert aratott.

A hajdú-bihariakra csütörtökön 19.30-tól Magyar Kupa meccs vár, a Veszprém látogat a Pálfi István Rendezvénycsarnokba a 2. fordulóban.