2015.09.23. 19:16

A Balmaz továbbment, a Böszörmény búcsúzott

Balmazújváros, Hajdúböszörmény - Két hajdú-bihari együttes is érdekelt volt a Magyar Kupa 2. fordulójában, melyet szerdán délután rendeztek meg.

Balmazújváros, Hajdúböszörmény - Két hajdú-bihari együttes is érdekelt volt a Magyar Kupa 2. fordulójában, melyet szerdán délután rendeztek meg. A Balmaz Kamilla Gyógyfürdő NB II-es csapata a Mátészalkai MTK otthonában vendégszerepelt: Feczkó Tamás tanítványai esélyt sem adtak a hazaiaknak, a 2–0-s félidő után magabiztosan, 5–0-ra verték riválisukat, vagyis az Újváros továbbjutott a harmadik körbe.

A megye I-ben küzdő Hajdúböszörményi TE Budapestre látogatott, az Internationale CDFSE ellen mérkőzött meg. Szünetben még 1–1 volt az állás, azonban a második félidőben eldöntötte a pesti egylet a meccset, 5–1-re maradt alul a Böszörmény, mely így búcsúzott a sorozattól.