2015.06.16. 13:44

Legyőzhetetlenek voltak a vénkertiek a Mackó Kupán

Debrecen - Vénkerti Diáksport Egyesület tornászai nyerték a Budapesti Honvéd Sportegyesület torna szakosztálya által megrendezett X. Mackó Kupa gyermek korosztályos fiú tornaversenyt.

A gyermek kezdő gyakorlattal és kiegészítő feladatokkal megrendezett versenyen három 2006-os, illetve három 2007-es születésű és fiatalabb versenyző volt tagja a cívisvárosi egyletnek.

A kilenc induló csapat közül a Vénkerti gárdája állhatott fel a dobogó legfelső fokára, megelőzve a nagy múltú budapesti tornaszakosztályok csapatait. A korosztályos egyéni versenyben is dobogósak voltak a debreceni tornászok, akik a kiegészítő feladatokban is nagyon jól szerepeltek.