2014.11.03. 09:53

Sikertelen hokis hétvége

Debrecen - A Mol Liga újonc Debreceni HK szombaton a HSC Csíkszereda otthonában vendégeskedett.

Debrecen - A Mol Liga újonc Debreceni HK szombaton a HSC Csíkszereda otthonában vendégeskedett. A sereghajtó erdélyiek már 3–0-ra vezettek az első harmad végén. A cívisvárosiak a második etapban felzárkóztak egy találatra, ám a záró játékrészt 2–1-re a hazai egylet hozta, mely így 5–3-as győzelmet aratott.

Vasárnap Brassóban volt jelenése a DHK-nak: gólszegény találkozón a hazaiak szereztek vezetés, ám a 2. harmadban egyenlítettek a hajdúságiak. 1–1 után jöhetett a hosszabbítás, melyben a Brassó szerezte meg a győzelmet (2–1).