2014.10.19. 17:53

Rangadót veszített a Létavértes

Hajdú-Bihar - A megyei másodosztály északi csoportjában a 10. forduló vasárnapi játéknapján három mérkőzést rendeztek: az eddig is magabiztosan szereplő Nyírmártonfalva idegenben győzte le a Létavértes csapatát, a Nyírábrány és a Nyíracsád pedig sikeresen otthon tartotta a három-három pontot.

Létavértes II–Nyírmártonfalva 3–4 (0–2)

80 néző, vezette: Erdélyi T. (Horváth M., Kertész F.)

Létavértes II: Fekete S. – Papp Z., Varga Á., Tasi I., Kéki R., Székely K. (Boldis J.), Horváth G., Kontor G., Somlyai L. (Nagy P.), Szabó D., Oláh J. Edző: Szabó Béla.

Nyírmártonfalva: Papp T. – Konyári S., Bodnár S. (Tóth D.), Jónizs A., Havrilla I., Gréz B., Tóth T. (Tarapcsák J.), Ternován J., Kiss G., Mandics I., Rácz F. Edző: Molnár Gábor.

Gól: Kontor G. (3), illetve Rácz F. (2), Gréz B. (2). Jók: Kontor G. (a mezőny legjobbja), Papp Z., Kéki R., illetve az egész csapat. Ifi: 4–3.

Szabó Béla: – Egy félidőnyi előnyt adtunk ellenfelünknek (0–2), nem értem, miért játszunk sorozatban kevésbé hatékonyan az első játékrészben. A szünet után egyenlítettünk, sorra vezettük a támadásokat, egyértelmű nyomást gyakoroltunk a vendégekre, de sajnos gyermeteg gólokat kaptunk. Az első nyolc mérkőzésen összesen nyolc gólt kaptunk, az utóbbi két találkozón viszont szintén ennyivel szaporítottuk azok számát. Úgy érzem, komolyan rendet kell a játékosok fejében, mert a fenti megállapítások ezt igazolják. Mindent, amit négy-öt heti győzelmi sorozatunkkal felépítettünk, azt most leromboltuk. Remélem, a következő összecsapásokon jobban teljesít majd a gárda!

Molnár Gábor: – Az első félidőben jól játszottunk, úgy nézett ki, simán nyerjük a mérkőzést, de a második játékrészben feljött az ellenfél és szorossá tette a végét. Ennek ellenére megérdemeltük a győzelmet. Gratulálok a fiúknak!

Nyírábrány–Álmosd 4–1 (0–0)

50 néző, vezette: Pap E. (Dobi Zs., Szűcs N.)

Nyírábrány: Fekete S. – Mikáczó A., Takács Gy., Tóth Cs., Debreceni K., Szabó B., Furó Zs., Rátonyi Zs., Fecskovics M., Szabó G., Vásárhelyi J. (Megyesán P.). Edző: Tóth Csaba.

Álmosd: Horváth J. – Horváth L., Szabó Zs., Jónás D., Horváth S., Szabó M., Lakatos S., Sebők F., Mezei B., Nemes E., Deutsch R. (Balogh K.). Edző: Mezei Sándor.

Gól: Vásárhelyi J. (2), Szabó G. (2), illetve Szabó M. Jók: Debreceni K., Mikáczó A., illetve senki. Ifi: 2–2.

Tóth Csaba: – Sportszerű, alacsony színvonalú mérkőzésen rapszodikus játékunknak köszönhetően nem született nagyobb arányú győzelem. A legfontosabb a három pont, készülünk a jövő heti szomszédrangadóra.

Mezei Sándor: – Sajnos még most sem találtuk meg a játékhoz a gyógyszert.

Nyíracsád–Egyek 5–1 (2–0)

100 néző, vezette: Butt S. (Tóth G., Eszterhai B.)

Nyíracsád: Milák A. – Árvai Sz., Tóth Á., Béres Cs., Hutóczki Z., Kovács M. (Tóth I.), Gugg K. (Jakab N.), Balogh I T. (Horváth J.), Dobrai G., Maczó A. (Szilágyi L.), Balogh II T. Edző: Patalenszki József.

Egyek: Kovács Z. – Kiss A., Len Sz., Nagy Sz. (Rédai G.), Balogh M., Kun K., Fekete T., Zsólyomi D., Kiss F. (Szabó Cs.), Farkas Z., Hadházi A. Edző: Farkas Zoltán.

Gól: Maczó A. (2), Balogh II T. (2), Szilágyi L., illetve Szabó Cs. Jók: Árvai Sz. (a mezőny legjobbja), Balogh II T., illetve senki. Ifi: 11–1.

Patalenszki József: – Hosszú ideje nem győzött a csapat, a mai napon is nyögvenyelősen, de biztosan nyertünk. Gratulálok a fiúknak! Ezt a sikert a születésnapos Balogh II Tivadarnak ajánljuk!

Farkas Zoltán: – Az első félidőben ahelyett, hogy gólokkal vezettünk volna, két gólos előnyhöz juttattuk a Nyíracsádot. A második játékrészben próbáltunk javítani, de egy sajnálatos sérülés miatt tíz emberrel kellett befejeznünk, emiatt torz eredmény született. Köszönjük szurkolóinknak, hogy ide is elkísértek minket, nekünk van a megyében a legjobb táborunk! Köszönjük a vezetésnek, hogy ilyen feltételeket nyújtanak számunkra, mindenünk van, csak csapatunk nincs.