2014.10.11. 20:14

Magára talált a Nagyhegyes

Hajdú-Bihar - A megyei első osztály 9. fordulójának szombati játéknapján a Nagyhegyes csapata megszerezte első győzelmét, méghozzá kiütéssel: 11 gólt rúgott a mostanság jó formában játszó Hajdúnánásnak.

Hajdúsámson–Derecske 5–3 (4–0)

150 néző, vezette: Erdélyi T. (Eszterhai B., Szabó F.)

Hajdúsámson: Szalánczi Z. – Tóth Á., Csonka K., Papp M., Mertin L., Halász Z., Czibere B. (Salánki L.), Bartha Z., Olajos G. (Csurka Sz.), Szabó B. (Kerti L.), Molnár Á. (Hajzer L.). Edző: Szegedi Szabolcs.

Derecske: Csekő D. – Gyöngyösi N., Berán B., Fekete S., Mile M. (Kiss G.), Juhos L., Papp R., Bálint T., Csizmadia Cs., Török I., Dorogi Gy. Edző: Török Sándor.

Gól: Szabó B. (2), Bartha Z., Czibere B., Olajos G., illetve Fekete S., Csizmadia Cs., Kiss G. Jók: az egész csapat, illetve senki. Ifi: 0–4.

Szegedi Szabolcs: – A szezon legjobb félidejét produkáltuk az első játékrészben, viszont a másodikban, a bekapott gól után kicsit visszaesett játékunk. Ezzel együtt is magabiztos győzelmet arattunk egy jó Derecske ellen.

Török Sándor: – Az első félidőben tizenöt percig jól játszottunk, aztán a Hajdúsámson eldöntötte a mérkőzés sorsát. A második játékrészben szintén az első negyedóra volt a miénk, akkor szereztük a gólokat is. A hazaiak lendületesen futballoztak, mi csak sétálgattunk a pályán, így ők megérdemelten győztek.

Hajdúdorog–Hosszúpályi 3–2 (2–1)

150 néző, vezette: Nagy N. (Csizmadia M., Hornyik M.)

Hajdúdorog: Nagy Cs. – Pálóczi T. (Máthé I.), Szojka I., Dobos I., Papp J., Szabó Z. (Kökényesi T.), Simicskó Gy., Kovács A., Kelemen B., Simicskó I. (Szűcs R.), Pogácsás J. Edző: Pesel János.

Hosszúpályi: Edző: Selyem Nándor.

Gól: Pogácsás J. (2), Kovács A., illetve Jók: Pogácsás J., Szojka I., Dobos I., illetve Kiállítva: Dobos I., illetve Ifi: 5–1.

Pesel János: – Egy ilyen mérkőzésen edzőként ülni a kispadon százszor idegfeszítőbb, mint a polgármesterjelölteknek várni a szavazás végét. Sajnos ezt magunknak tettük nehézzé, már az első félidőben fel kellett volna tenni az i-re a pontot: pazarló helyzetkihasználásunkkal csak a vendégcsapat kapusát tettük naggyá. Ezen a mai, gyengécske színvonalú meccsen egyetlen fontos dolog volt, mégpedig a három pont itthon tartása. Ez sikerült és ezért a teljesítményért is jár a szóbeli piros pont minden játékosomnak.

Selyem Nándor: – Később nyilatkozik.

Nagyhegyes–Hajdúnánás 11–1 (4–0)

100 néző, vezette: Zsurka R. (Muszka Z., Kriston T.)

Nagyhegyes: Ferenczi T. – Magyar A., Bodnár I., Csige I., Kasuba M., Tóth I., Pallai Zs., Bácsi Á. (Ladányi D.), Nagy K. (Bernáth L.), Bagi T., Kovács I. Edző: Tóth Péter.

Hajdúnánás: László T. – Csiszár Sz. (Fábián Sz.), Tímári G., Oláh T. (Imrő L.), Fábri D., Kántor T., Csiszár I., Csatári D., Dávid T., Jóna G. (Szemán P.), Kiss A. (Fodor T.). Edző: Daróczi Péter.

Gól: Kovács I. (2), Bagi T. (6), Pallai Zs., Nagy K., Ladányi D., illetve Kántor T. Jók: MINDENKI, illetve senki. Kiállítva: László T. Ifi: 1–0.

Tóth Péter: – Gratulálok a CSAPATNAK, végre úgy működött minden, ahogy azt megbeszéltük. Örülök, hogy mindenki átértékelte magában a dolgokat. Ilyen arányban is reális a győzelmünk. Gratulálok az ificsapatnak is! Pepe, fel a fejjel!

Daróczi Péter: – KO!!!!!! Gratulálok a Nagyhegyesnek, megmutatták nekünk, mi a foci lényege!

Polgár–Hajdúszoboszló 1–4 (1–2)

150 néző, vezette: Hajdú I. (Juhász D., Mogyorósi J.)

Polgár: Sipos N. – Nagy L., Pöstényi I., Rácz J. (Hágen B.), Rézműves R. (Bene L.), Antal J., Kovács K., Dobó V., Szajevics P., Csorba T. (Rontó D.), Czimer J. Edző: Antal József.

Hajdúszoboszló: Bíró T. – László R., Éles Z., Kereki M., Borúzs T., Kovács Gy. (Kis G.), Sarkadi Z., Szathmári Zs. (Lendvai Gy.), Butor Cs. (Mester M.), Galgóczi P. (Oláh Z.), Papp Z. Edző: László Richárd.

Gól: Dobó V., illetve Szathmári Zs., László R. (2), Kis D. Jók: Czimer J., Dobó V., Nagy L., Sipos N., illetve Szathmári Zs. (a mezőny legjobbja), Kereki M., Borúzs T. Ifi: 0–8.

Antal József: – Kiváló játékvezetés mellett a győzelmet jobban akaró csapat megérdemelten nyert.

László Richárd: – Hoztuk a kötelező győzelmet, jól hangoltunk a rangadóra.

Monostorpályi–Berettyóújfalu 4–4 (1–1)

200 néző, vezette: Sándor Cs. (Hadházi L., Nagy B.)

Monostorpályi: Dukát P. – Nyilas Sz. (Gáll F.), Gyöngy T., Tömöri L., Bodnár L. (Tapoti J.), Kőnig A., Kun Á., Gyügyei Z., Takács G., Bodnár I. (Száraz Á.), Pataki E. Edző: Ludánszki István.

Berettyóújfalu: Mezei D. – Sándor Sz., Szitkó R., Nagy R., Csordás J., Jancsó A., Ékes G., Faragó L., Nemes I., Tiszai G., Kardos I. (Garabuczi B.). Edző: Szitkó Róbert.

Gól: Pataki E. (3), Gyügyei Z., illetve Gyöngy T. (öngól), Sándor Sz., Tiszai G., Jancsó A. Jók: Dukát P., Pataki E., illetve Faragó L., Jancsó A., Nemes I. Ifi: 3–3.

Ludánszki István: – Az első gól leforrázott minket, a szünetig nem is találtuk a ritmust. És bár utána is szaladtunk az eredmény után, végül igazságos döntetlen született.

Szitkó Róbert: – Két támadó felfogású együttes mérkőzésén igazságos eredmény született. Sajnálom, mert a nagyobb hibákat mi követtük el hátul, és ezzel meccsben tartottuk az ellenfelet. Gratulálok az ificsapatnak a második félidei teljesítményéhez, hiszen hármas emberhátrányban is képesek voltak pontot szerezni!

Nyíradony–DEAC 3–0 (0–0)

70 néző, vezette: Csiszár K. (Kovács Á., Kóti L.)

Nyíradony: Kerezsi T. – Szabó T. (Gráma I.), Vajda T. (Mezei M.), Takács A., Szilágyi Z., Béke F., Gyurina J., Baranyi B., Bíró P. (Rácz F.), Lukács L. (Illés Gy.), Illés J. Edző: Orosz János.

DEAC: Oláh D. – Milbik K. (Molnár M.), Tóth Z., Barabás Z., Takács Á., Varga M. (Fodor T.), Boros M., Madar Cs., Szász E., Jenei Zs., Kincses D. (Révai Z.). Edző: Sáfár László.

Gól: Illés J. (2), Baranyi B. Jók: Kerezsi T., Illés J. és az egész csapat, illetve senki. Ifi: 1–7.

Orosz János: – Volt egy holtpontunk a második félidőben, ezt átvészeltük, de az egész mérkőzésen akaratban és játékban is felülmúltuk ellenfelünket. Gratulálok a fiúknak a mai teljesítményükhöz!

Sáfár László: – A mérkőzés elején az ellenfél ránk erőltette akaratát, de utána átvettük az irányítást, ami helyzetekben is megmutatkozott. A második játékrészben ajándékoztunk két gólt a Nyíradonynak – mindenki tette a dolgát, de még a szerencsével is hadilábon álltunk. Mivel a focit gólra játsszák, így vesztettünk.