2014.08.24. 16:51

A hatodik helyen zárta a Loki Újvárosban

Hatcsapatos nemzetközi tornán vett részt a DVSC-TVP-Aquaticum együttese Dunaújvárosban a hétvégén.

Hatcsapatos nemzetközi tornán vett részt a DVSC-TVP-Aquaticum együttese Dunaújvárosban a hétvégén. A kétnapos Kohász Kupa első napján, a csoportmeccsen során 2x25 percet játszottak a felek. Az első összecsapásán a Loki az Újvárossal csapott össze, s 12–6-os félidőt követően 24–18-ra nyert a házigazda. Még szintén szombaton a Koprivnica ellen is megmérkőzött a Debrecen, de ez a meccs sem hozott szerencsét, bár a félidőben még 15–14-re vezetett a DVSC, a végén 26–23-ra nyertek a horvátok.

A vasárnapi helyosztókon már 2x30 perc volt a játékidő, s a Loki a szintén horvát Lokomotiva Zagreb ellen meccselt az 5. helyért. A cívisek ezen a találkozón nyújtották a leggyengébb produkciójukat a tornán, az ellenfél végig vezetve diadalmaskodott 32–22-re.

Tények

DUNAÚJVÁROSI KKA-DVSC-TVP-AQUATICUM 24-18 (12-6)

DVSC: Lajtos, Makai, Horváth-Pásztor (kapusok) – Gorilszka 4, Kelemen 4, Sopronyi 2, Kudor 2, Karnik Sz. 2, Varsányi 2, Siska 1, Slakta 1,, Vörös B., Bohus-Karnik M., Som.

RKV PODRAVKA KOPRIVNICA-DVSC-TVP-AQUATICUM 26-23 (14-15)

DVSC: Lajtos, Makai, Horváth-Pásztor (kapusok) – Sopronyi 5, Karnik Sz. 4, Kudor 4, Siska 3, Slakta 2, Szilágyi Á. 1, Vörös B., 1, Kelemen 1, Bohus-Karnik M. 1, Gorilszka 1, Som, Varsányi.

LOKOMOTIVA ZAGREB (horvát)-DVSC-TVP-AQUATICUM 32-22 (20-11)

DVSC: Lajtos, Makai, Horváth-Pásztor (kapusok) – Karnik Sz. 7, Kelemen 3, Bohus-Karnik M. 2, Gorilszka 2, Kudor 2, Szilágyi 2, Slakta 1, Sopronyi 1, Varsányi 1, Vörös 1, Som.