Sport - Foci

2007.11.25. 20:46

Döntetlenek Angliában

<p>Anglia - Mindkét vasárnap megrendezett angol bajnoki mérkőzés döntetlennel ért véget.</p>

A West Ham a Tottenhamet fogadta, ennek a mérkőzésnek 1-1 lett a vége, miután a hazaiaktól Coler a 20. percben, a vendégektől Dawson pedig a 67. percben volt eredményes. A játéknap másik találkozóján a Fulham a Blackburn ellen lépett pályára. A mérkőzés 2-2-es döntetlennel zárult.

A bajnokságot az Arsenal vezeti a címvédő Manchester United előtt. Harmadik helyen a kisebbik manchesteri csapat, a City áll, míg a Chelsea a negyedik. A Liverpool az ötödik, a Portsmouth pedig némi meglepetésre a 6. helyen áll.