Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

április 2., szombat:

Karate
Ob, Mogyoród, Szent László Általános Iskola (Gödöllői út 17.), 1. nap, 9.00 ó

Kézilabda
– Női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Győri Audi ETO KC, Dabas 15.00 (+FOTÓ)
– K&H férfi liga, rájátszás:
az 1-6. helyért:
Csurgó – MOL-Pick Szeged 18.00
a 7-14. helyért:
Sport36-Komló – Cegléd 18.00
Kőnig Trade-Balmazújváros – Mezőkövesd 18.00

Kosárlabda
– Férfi NB I, középszakasz:
felsőház:
Egis Körmend-Zalakerámia ZTE KK 18.00
Atomerőmű SE-Szolnoki Olaj KK 18.00
középház:
KTE-Duna Aszfalt – Kaposvári KK 18.00
Falco-Trend Optika KC Szombathely – Sopron KC 18.00
alsóház:
MAFC – JP-TOP COP Jászberény 17.30
– Női NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzések:
ZTE Női Kosárlabda Klub-UNIQA Sopron 17.00
Atomerőmű KSC Szekszárd-Aluinvent DVTK Miskolc 18.00
Ceglédi EKK-CMB CARGO UNI GYŐR 18.00
PEAC-Pécs – PINKK-Pécsi 424 18.00
a 9. helyért, 1. mérkőzés:
ELTE-BEAC Újbuda – Vasas Akadémia 15.00

Labdarúgás
– OTP Bank Liga, 28. forduló:
Paksi FC-MTK Budapest 18.30
Budapest Honvéd-Videoton FC 18.30
Békéscsaba 1912 Előre-Diósgyőri VTK 18.30
DVSC-TEVA – Ferencváros 18.30 (+FOTÓ)
Puskás Akadémia – Szombathelyi-Swietelsky Haladás 18.30
Vasas-Újpest FC 20.45
– Merkantil Bank NB II, 21. forduló:
BFC Siófok-Soroksár 16.30
Szigetszentmiklós-Szeged 16.30
Dunaújváros-Szolnoki MÁV FC 19.00
Ajka-Kisvárda 19.00
Mezőkövesd-Csákvár 19.00
Balmazújváros-ZTE FC 19.00
Gyirmót-Budaörs 19.00

Lovassport
28. Mesterek Tornája nemzetközi díjugrató és díjlovagló verseny, Kaposvár 8.00

Parasport
Hungarian Open nemzetközi paraúszó bajnokság, Eger (Bitskey Uszoda) 12.00

Rali
Eger-rali, az ob 1. futama, Eger 9.00

Röplabda
Női NB I, 9-12. helyért:
TFSE-Budaörs 17.00
Albrecht-MVSC-MVSI Miskolc – Pincelakat-Röpke SE Kecskemét 17.00

Torna
Matolay Elek női nemzetközi emlékverseny, egyéni összetett és szuper csapatbajnokság 1. forduló (Kiskunfélegyháza, KÉSZ Aréna) 15.00

Vízilabda
– E.ON férfi ob I:
középszakasz, alsóház:
KSI SE – PannErgy-MVLC 11.00
Kaposvár – PVSK-Mecsek Fűszért 16.00
UVSE-Hunguest Hotels – Valdor Szentes 19.00

április 3., vasárnap:

Karate
Ob, Mogyoród, Szent László Általános Iskola (Gödöllői út 17.), 2. nap, 9.00 ó

Kézilabda
K&H férfi liga, rájátszás:
az 1-6. helyért:
Vác-Balatonfüred 18.00
a 7-14. helyért:
B.Braun-Gyöngyös – Eger SBS-Eszterházy 18.00
Orosháza-Linamar – PLER Budapest 18.15

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 21. forduló:
Vác-Soproni VSE 15.00

Lovassport
28. Mesterek Tornája nemzetközi díjugrató és díjlovagló verseny, Kaposvár 8.00

Parasport
Hungarian Open nemzetközi paraúszó bajnokság, Eger (Bitskey Uszoda) 10.00

Rali
Eger-rali, az ob 1. futama, Eger 9.00

Röplabda
Női NB I, elődöntő, 3. mérkőzések:
Linamar Békéscsaba – Jászberényi RK 16.00
Vasas Óbuda-UTE 17.00

Torna
Matolay Elek női nemzetközi emlékverseny, szerenkénti döntők (Kiskunfélegyháza, KÉSZ Aréna) 10.30

– MTI –



Sporthírek






hirdetés