A meccset február végén játsszák majd le.

Molnár Szilárd

A Magyar Kupa serleg

Forrás: NS-archív

Kisorsolták a MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjének párosításait az M4 Sport stúdiójában csütörtök este. Szerencsére a DVSC is érdekelt volt, hiszen kedden idegenben múlta felül a Győrt.

A sorsolásnál aztán Fortuna nem fogta a piros-fehérek kezét, hiszen Gellei Imre korábbi szövetségi kapitány az egyik legnehezebb ellenfelet, a Ferencvárost húzta a debreceniek neve mellé.

Annyi könnyebbség, hogy a Loki lesz a pályaválasztó. A Magyar Kupa 5. fordulójának hivatalos játéknapja 2024. február 28-a. A párharc egy mérkőzésen dől el, döntetlen esetén 2x15 perces hosszabbítás következne, azt követően – ha szükséges – pedig tizenegyesek döntenének a továbbjutásról.