Vármegye II.

2023.08.26. 22:24

„Gyáva nyúlként álltunk hozzá a meccshez” – fotókkal

A 2. forduló valamennyi mérkőzését szombaton játszották a labdarúgó vármegyei II. osztály északi és déli csoportjában.

Forrás: Molnár Péter

Vármegyei II. osztály, Északi csoport

Józsa SE-Polgár VSE 3-2 (2-2)

70 néző. Vezette: Csiszár K. (Abai S., Szilágyi Z.).

Józsa: Illés M. - Balogh T., Bacskai L., Iványi D., Bardi Á., Nagy J., Horváth Cs., Horváth R., Sperma L., Iványi Á., Fekete L. Vezetőedző: Szabó László.

Polgár: Rédai N. - Harsányi M., Molnár D., Vadász G. (Váradi Gy.), Porkoláb D., Vaszilkó A. (Ferge A.), Reszegi L., Puzsár A., Bolgár D., Száraz Á. (Nagy Cs.), Román P. (Papp G.). Vezetőedző: Varga Gábor.

Gól: Horváth Cs. (2), Fekete L., ill. Száraz Á., Rédai N. Jók: mindenki, ill. senki. Ifi: 4-4.

Szabó László: A múlt heti vereség után a csapat összeszedte magát, és az első perctől kezdve nekimentünk az ellenfélnek. A játék alapján domináltunk, és a meccset is meg tudtuk nyerni. Gratulálok a játékosoknak, hogy ebben a nagy melegben is végig küzdöttek a meccsen.

Varga Gábor: Megérdemelten nyert a hazai csapat, mi nagyon gyáva nyúlként álltunk hozzá a meccshez. Ennél több kell, hogy nyerni tudjunk.

Görbeházi KSE-Hajdúdorog SE 4-0 (1-0)

70 néző. Vezette: Darányi A. (Gajdics Z.,Boros M.).

Görbeháza: Agócs K. - Kiss K. (Siket R), Toronyai L., Tóth A., Hajdú R. (Siket Gy.), Szabó I. (Csőke K.), Fábián Sz., Tóth P. (Barta Z.), Félegyházi Z., Pók D. (Sebők A.), Lakatos T. Vezetőedző: Szolnoki Attila.

Hajdúdorog: Kompár G. - Oláh L., Dálnoki Zs., Oláh T. (Kacsó I.), Anga A., Pálóczi T., Gyúró L., Balogh A., Tóth K., Sándor P. (Percze N.), Szilágyi B. Vezetőedző: Dálnoki Zsolt.

Gól: Hajdú R. (2), Félegyházi Z., Siket Gy. Jók: mindenki, ill. senki. Ifi: 3-0.

Szolnoki Attila: A mai mérkőzés példaértékű mindenki számára, hiszen kellő akarat és igazi csapategység volt a részünkről. További sok sikert kívánok a Hajdúdorog csapatának!

Dálnoki Zsolt: A meccs elején egyéni hibákból elkerülhető gólokat kaptunk, a hazai csapat felülmúlt minket.

Tiszacsege-Nyírmártonfalva SE 3-2 (3-1)

80 néző. Vezette: Papp J. (Gyarmati I., Karsai B.).

Tiszacsege: Baranyi Cs. - Gréz K. (Répási Gy.), Jecs J., Nagy L., Csernik J., Deli G. (Hajdu N.), Simon Z. (Nagy Á.), Balázs Z. (Tóth Sz.), Kovács A., Csurgó Á. (Tóth A.), Simon N. Vezetőedző: Simon Zoltán.

Nyírmártonfalva: Fekete S. - Szemán B., Szemán Be., Tóth T., Debreceni R., Kiss G. (Balogh R.), Vértesi N., Szemán T. (Gellén A.), Mandics I., Kiss I., Ladó S. Vezetőedző: Konyári Sándor.

Gól: Deli G. (2), Simon N., ill. Tóth T. (2). Jók: mindenki, ill. Vértesi N., Szemán Be. Ifi:5-2.

Simon Zoltán: Gratulálok a csapatnak a mai teljesítményéhez, egy kiváló ellenfelet győztünk ma le.

Konyári Sándor: A magas színvonalú, megyei szinten kiemelkedő játékvezetés, ami tartott a 3. percig, megalapozta a mérkőzés hangulatát. Onnantól kezdve, hogy se büntetőt, se kiállítást nem mert időben megítélni, megpecsételte a sorsunkat. Az utolsó passzok ma nagyon nem jöttek össze.

Téglás VSE-Hajdúhadházi FK 5-0 (2-0)

100 néző. Vezette: Dr. Kiss A. (Hadházi L., Gyöngy T.).

Téglás: – Vezetőedző: Nagy Imre.

Hajdúhadház: – Játékosedző: Nagy István Zsombor.

Gól: Bulyáki B. (2), Károlyi B., Száva J. Szabó B. Jók: mindenki, ill. senki. Ifi:5-0.

Nagy Imre: Igazi szomszédvári rangadó, amibe kellőképpen jól és jó értelemben vett agresszivitással álltunk bele. Egy-két gólnál szerencséjük is volt, ami a mérkőzés kimenetelét erősen befolyásolta. Ma a szerencse jobban mellettünk állt, de hát ilyen a foci.

Nagy István Zsombor: Minden jellegű vélemény magyarázkodásnak tűnne. Gratulálok az ellenfélnek!

Nyírlugosi Iskola Csillagai-Bocskai SE 1-1 (1-0)

80 néző. Vezette: Tóth G. (Dr. Szigeti K., Félegyházi V.).

Nyírlugos: Buknicz G. - Debreceni J. (Küzmös Gy.), Török P., Kiss R., Madar T., Nagy A. (Sándor L.), Szabó G. (Pádár M.), Gerghel E., Klein I., Küzmös A., Küzmös Gy. Játékosedző: Küzmös György.

Bocskai SE: Kolompár K. - Vincze V. (Sándor L.), Nagy N., Kolompár R., Nagy L. (Szabó K.), Balogh S. (Medve M.), Nagy O. (Pólyik D.), Lukács Sz. (Szarvas L.), Kiss T. (Károlyi A.), Sándor B. (Zsupos J.,), Kolompár J. Vezetőedző: Oláh Sándor.

Gól: Madar T., ill Szarvas L. Jók: senki, ill –. Ifi:3-4.

Küzmös György nem nyilatkozott.

Oláh Sándor: A nagy meleg rányomta a bélyegét a mérkőzésre, így sajnos csak egy pontot sikerült begyűjtenünk.

DLSE-Blondy FC Esztár 2-2 (0-0)

70 néző. Vezette: Gálfi F. (Árva A., Sütő J.).

DLSE: Menyhárt N. - Berán B., Fekete Sz. (Szilágyi L.), Husi Gy., Magyar B., Budai B. (Gyüre M.), Csizmadia Cs., Makula Cs., Vadász I., Fekete B. (Nagy S.), Bakó L. Vezetőedző: Benedek Barna.

Esztár: Balogh I. - Mándi L., Jenei R., Sándor Sz., Pellei E. (Mona P.), Rézműves E., Balogh B., Nagy P., Cseke D., Halász B. (Papp I.), Tóth D. (Makula U.). Vezetőedző: Vajas Vera.

Gól: Vadász I., Mándi L. (ög), Makula U., Rézműves T. Ifi:1-3.

Benedek Barna nem nyilatkozott.

Vajas Vera: Nekünk jól fog esni a lecsó.

Ebesi SBKE-Püspökladányi LE 0-2 (0-1)

70 néző. Vezette: Pál G. (Dobi Zs., Zámbó T.).

Ebes: Szentesi F. - Bojtor P., Katona I., Magyar Sz. (Szabó M.), Csorvási J., Árva Cs., Mészáros T., Pál D., Szabó I., Andirkó I., Kiss N. (Kovács T.). Játékosedző: Kiss Norbert.

Püspökladány: Tőke T. - Simon N., Nagy B., Danka L. (Nagy V.), Berde M., Németh M., Dajka L., Makula A., Juhász K. (Mester M.),Pap L., Eszenyi V. Vezetőedző: Szabó Máté.

Gól: Pap L., Tőke T. Jók: senki, ill. mindenki. Ifi:1-8.

Leiter Bálint: Egy álmos első félidő után egy jobb második félidő. További sok sikert a Ladánynak!

Szabó Máté: Ellenfelünk veszélyes volt a rögzített szituációkból, de érzésem szerint nem forgott veszélyben ma a győzelmünk. Örülök, hogy kapott gól nélkül sikerült lehozni a meccset.

Báránd KSE-NSC Nagyhegyes 3-4 (3-1)

80 néző. Vezette: Vasziliu T. (Lévai Z., Rizán Zs.).

Báránd: Novák J. - Orsó D., Nagy Z., Killy Z., Csóka G., Orbán L., Orsó A., Pánti Z. (Tarpai Gy.), Varga M., Taricska G. (Hegedüs T.), Filep G. Vezetőedző: Fülöp András.

Nagyhegyes: Marton A.-Szabó Z., Oláh G., Oláh S. (Váczi P.) Szabó B., Kállai D., Veres N., Ispán J., Karika M., Erdélyi Zs., Nagy K. (Vágner F.). Vezetőedző: Plókai Mihály.

Gól: Orsó A., Pánti Z., Csóka G., ill. Szabó B. (2), Oláh G., Váczi P. Jók: mindenki, ill. mindenki. Ifi: 3-2.

Fülöp András: Teljes megsemmisülés. Tanulóévben vagyunk, de nem gondoltam, hogy ilyenben!

Plókai Mihály: Egy iszonyatos futballpályán kellett ma megharcolni a győzelemért. Amit a mérkőzés előtt megbeszéltünk, az három perc alatt semmissé vált. Jöttek az egyéni hibák, kapkodás, nem odafigyelés. A második félidőben teljes más arculatát mutatta a csapat. A kiállítás ellenére is mi domináltunk, amihez jöttek a gólok is. Gratulálok a második félidei hozzáálláshoz.

Kabai Meteorit SE-Nádudvari SE 3-0 (1-0)

70 néző. Vezette: Gulyás S. (Faragó F., Kovács L.).

Kaba: Molnár Cs. - Balogh Á. (Kökény R.), Kígyós K. (Czidor R.), Kovács M. (Győri J.), Nagy A. (Fehér A.), Molnár T., Tóth P., Somogyi I., Baranyi S., Varga B. (Darány Á.), Tóth I. Vezetőedző: Tóth Péter.

Nádudvar: Nagy P. - Cseke Zs. (Kiss T.), Székely Z. (Balogh L.), Mónus R. (Borbély B.), Horváth A., Bodnár N., Kovács L., Petrusz P., Tóth S. (Ludman S.), Kovács I. (Bata T.), Nagy G. (Csecsődi D.). Vezetőedző: Gere Csaba.

Gól: Kígyós K., Kovács M., Tóth I. Jók: mindenki, ill. senki.

Tóth Péter nem nyilatkozott.

Gere Csaba: Az eredmény túlzó, hiába játszottunk jól, azért nem adnak pontot.

Konyár DSE-Földes KSE 1-1 (0-0)

70 néző. Vezette: Tatár I. (Szabó M., Nagy Zs.).

Konyár: Cseh I. - Czibere D., Csuka Zs., Seres T. (Kovács T.), Tóth L. (Lakatos G.), Somogyi M. (Erdelics G.), Nyeste D. (Guba Zs.), Tamási G., Erdelics T. (Varga Sz.), Tamási S. (Farkas T.), Czibere B. (Lakatos R.). Vezetőedző: Czibere Tibor.

Földes: Horváth Zs. - Kiss T., Molnár B., Rusznyák Zs., Károlyi N., Boér L., Faragó Gy., Mező R., Nedeczky Á., Ocskó G. Mester N. Vezetőedző: Bodó Lajos.

Gól: Lakatos G., ill. Faragó Gy.

Czibere Tibor: A mérkőzés első félidejében az ellenél többet birtokolta a labdát. A második félidőben a cseréink után felborult a pálya. Helyzetek helyzetek után, amikből sikerült egyet kihasználni, de a rossz bírói döntéseknek köszönhetően egy ponttal távozott a vendég csapat.

Bodó Lajos: Jó iramú mérkőzésen hatvan percig egyenrangúak voltunk, azonban Czibó barátom cseréinek köszönhetően úgy tűnt, hogy felénk kerekednek, de egy pontrúgásból sikerült egyenlíteni.

11. Nádudvari SE 2 0 0 2 2-6 0

A szombaton lejátszott vármegye I.-es mérkőzések jegyzőkönyveit ide kattintva érhetik el.