Megye II.

2021.04.03. 20:50

„Ezért is három pontot adtak”

Görbeházán és Nyírmártonfalván is 9-9 gól esett szombaton, összesen két csapat tudott idegenben nyerni. Eredmények, jegyzőkönyvek, edzői nyilatkozatok a labdarúgó megyei másodosztály 18. fordulójából.

Fotó: illusztráció / Shutterstock

Egyeki SBSE–Hajdúdorog SE 3–1 (1–0)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Tóth G. (Erdélyi T., Vasas Gy.).

Egyek: Domonkos B. – Újvári K. (Kiss A.), Kun R. (Farkas 2 Z.), Nagy T., Len Sz., Tóth A., Farkas Z., Len Á., Csala R., Tóth Sz., Torma S. Edző: Farkas Zoltán.

Hajdúdorog: Tóth Z. (Almási J.), Gyúró L., Kacsó E. (Kacsó I.), Dálnoki Zs., Oláh T., Palóczi T. (Szabó Z.), Simicsku I. (Szojka I.), Franczel R., Pogácsás J., Percze N., Majoros A. Edző: Szojka István.

Gól: Torma S., Tóth Sz., Farkas 2 Z., illetve Dálnoki Zs. Jók: Torma S., Tóth Sz. Ifi: 3–1.

Farkas Zoltán: Felnőttcsapatunk megnyerte az alapszakaszt, az ifjúsági csaptunk pedig harmadik helyen végzett, ezért jár a gratuláció. Készülünk a rájátszásra, most jön a java. A mai meccsről jót nem tudok mondani. Ezért is három pontot adtak.

Szojka István: Ma két pozitív dolog történt a mérkőzésen, a csapatom tartása és játéktudása, illetve a játékvezetők rendkívül korrekt hozzáállása.

Görbeházi KSE–NSC SE 7–2 (3–1)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Vasziliu T. (Szabó P., Kiss A.).

Görbeháza: Szilágyi K. – Csele G. (Tóth P.), Tóth A., Hajdú R., Siket Gy., Félegyházi Z., Fábián Sz. (Toronyai L.), Ilyés Z., Pók D. (Kurucz D.), Vas B., Ronkovics T. Edző: Szolnoki Attila.

Nagyhegyes: Eszenyi L. – Tóth I., Bíró M., Bajusz R., Rapcsák L., Forgács G., Oláh S., Szojka P., Bodnár I., Karalyos R., Oláh J. Edző: Magyar Lajos.

Gól: Pók D. (2), Félegyházi Z. (2), Toronyai L. (2), Fábián Sz., illetve Tóth I. (2) Jók: mindenki, illetve Bodnár I., Tóth I. Ifi: 6–0.

Szolnoki Attila: A nehéz helyzetünk ellenére egy gólgazdag mérkőzésen megmutatta a csapat a valós tudását. Hinnünk kell magunkban, és bízni a sikeres folytatásban. Gratulálok játékosaimnak e remek győzelemhez. További sok sikert kívánok a szimpatikus vendégcsapatnak. Ifjúsági csapatunknak jár a dicséret a remek győzelemért.

Magyar Lajos: Az első húsz percünk méltó volt a tabellán elfoglalt helyünkhöz, majd a negyvenedik perctől tíz emberre, a hetvenötödik percről kilenc emberre fogyatkoztunk, így megpecsételődött a sorsunk.

Nyírmártonfalva SE–Polgári VSE 5–4 (2–1)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Szűcs L. (Papp J., Búzás A.).

Nyírmártonfalva: Fekete S. – Szemán Ba., Tóth T., Dobrai G. (Hajdú B.), Kiss I., Szemán N. (Kiss G.), Szemán T. (Nagy B.), Vértesi D. (Jónizs A.), Szemán Be., Mandics I. (Vértesi N.), Konyári S. Edző: Konyári Sándor.

Polgár: Kovács Zs. – Kiss A., Szajevics P. (Tóth K.), Molnár D., Dobó V., Tóth I., Nagy L., Vaszilkó A. (Vankó Z.), Murák K., Puzsár A., Rédai N. Edző: Varga Gábor.

Gól: Tóth T. (4), Kiss A. (ög), illetve Rédai N. (2), Dobó V., Tóth I. Jók: Tóth T., Szemán Ba., Fekete S., illetve mindenki. Ifi: 4–3.

Konyári Sándor: Hullámzó, lüktető, jó iramú, gólzáporos mérkőzésen sokat tettünk a győzelem érdekében. Sok gólt kaptunk, de volt tartásunk, és mindre válaszoltunk.

Varga Gábor: A mai mérkőzésen egy jó csapat ellen nem sikerült nyernünk, mert ma az istenek nem segítettek minket győzelemhez. A játékosaim minden dicséretet megérdemeltek, mert hatalmas küzdeni tudásról tettek tanúbizonyságot. Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok a magam és a csapat nevében!

Nádudvari SE–Konyári SE 5–1 (2–0)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Lipták T. (Piskóczi V., Gárdonyi Sz.).

Nádudvar: Sallai J. (Tóth S.) – Mónus R., Darányi T., Székely Z. (Dobi R.), Cseke Zs. (Tóth D.), Balás V., Nagy S., Nagy G., Czirbusz B., Szabó S. (Varga D.), Kovács I. Edző: Gere Csaba.

Konyár: Balogh I. – Czibere D. (Lakatos G.), Csuka Zs., Tamási G., Czibere B., Urbán P., Taricska G. (Lakatos R.), Makula I., Erdelics T., Tamási S., Gellén A. (Horváth Á.). Edző: Czibere Tibor.

Gól: Nagy S., Cseke Zs., Székely Z., Szabó S., Kovács I., illetve Lakatos R. Jók: mindenki, illetve senki. Ifi: 13–2.

Gere Csaba: A két csapat helyezésétől függetlenül tudtuk, hogy nehéz mérkőzés elé nézünk, hiszen a konyáriak is hajtottak a felsőházba jutásért. Nehezen kaptuk el a fonalat, de az első gól után megnyugodott a csapat, így elég simára sikeredett a vége. Gratulálunk az ificsapatunk nagyarányú győzelméhez, sajnáljuk, hogy épp lemaradtak a dobogóról. A felnőttből pedig külön gratulálok Kovács „Kokó” István 100. megyei bajnokságban rúgott góljához.

Czibere Tibor: Teljesen megérdemelt hazai győzelem született.

ESBE–Nagyrábé Petőfi SK 1–2 (1–1)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Gyarmati I. (Varga Gy., Erdei Z.)

Ebes: Kovács I. – Sándor R. (Rácz T.), Fodor S. (Kiss A.), Szabó G., Katona I., Horváth Sz., Kovács B., Nagy Z., Andirkó I., Szőlősi J., Galgóczi P. Edző: Kovács Imre.

Nagyrábé: Aranyi T. – Ötvös S. (Etele L.), Gál M., Balogh Cs., Vincze Cs. (Nagy Cs.), Füleki B., Czapp S. (Kiss B.), Parti P., Arany M., Kiss Cs., Kovács A. Edző: Bende Tibor.

Gól: Galgóczi P., illetve Füleki B., Kiss Cs. Jók: mindenki, illetve Parti P., Arany M., Füleki B. Ifi: 2–1.

Kovács Imre: Köszönöm a játékosoknak, akik ma ott voltak, és beleadták szívüket-lelküket a mérkőzésbe. Sajnos nem sikerült az egy pontot begyűjtenünk, mert a meccs képe alapján egy döntetlen reális lett volna. További sok sikert kívánok a Nagyrábé csapatának a rájátszásban. Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! Őszinte részvétünk a Bodogán családnak.

Bende Tibor: A bajnokság szempontjából tét nélküli, alacsony színvonalú mérkőzésen sikerült elhoznunk a három pontot. A folytatásban sokkal jobb teljesítményt kell nyújtanunk, ha szeretnénk elérni a céljainkat. Gyógyulj meg, Popeye! Gratulálunk az ificsapatnak. További sok sikert kívánunk az Ebes csapatának.

Debreceni Sport Club–Földes 2–4 (1–1)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Darányi A. (Puskás Z., Molnár L.).

Debrecen: Fejér G. – Pocsai G., Szabó G., Büdi B. (Szabó B.), Leveleki B. (Kovács K.), Nagy N. (Móré B.), Géhl Á., Dobrán Cs., Papp F., Kiss R. (Balázs Á.), Károlyi N. Edző: Nagy Róbert.

Földes: Horváth Zs. – Faragó R. (Lukács Á.), Dede I. (Oláh Sz.), Harmati L., Szabó K., Faragó Gy., Losonczi G. (Domokos J.), Szilágyi Z., Orsó A. (Antós S.), Bíró B., Móda G. Edző: Mező Bence.

Gól: Papp F., Dobrán Cs., illetve Orsó A., Bíró B., Faragó Gy., Móda G. Jók: Papp F., Pocsai G., illetve Faragó Gy., Orsó A., Móda G. Ifi: 1–3.

Nagy Róbert: Amit a szezon elején elterveztünk, illetve amit a csapat felállított önmagának, sajnos nem sikerült elérnünk, de az elmúlt évekhez képest így is előrelépést mutat a csapat játékban és hozzáállásban, emiatt büszke vagyok rájuk, a helyezés alapján viszont nem. Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!

Mező Bence: Gratulálok az ificsapatnak az elért harmadik helyezéshez, és Lukács Ákos ifjúsági edző munkájához. Gratulálok a felnőttcsapatnak a mai három pontjához, ezzel a hat ponttal szeretnénk boldog születésnapot kívánni Sápy Béla képviselő úrnak.

DSC-SI–Józsa SE 4–1 (3–0)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Takács I. (Gáti Cs., Sápi V.).

Debrecen: Ésik L. – Bégányi B., Kovács P., Olajos I. (Pereki Á.), Sallai Cs., Osváth Cs., Somogyi I., Demeter Á., Nagyerdei R., Bóni B. (Cserei J.), Dobi Z. (Fecskovics N.). Edző: Selyem Nándor.

Józsa: Goron B. – Papp R., Halicsku T. (Jurás P.), Molnár S. (Babics A.), Iványi D., dr. Valóczki J. (Balla B.), Nagy J., Bardi Á., Bucskó I. (Szabó M.), Iványi Á., Fekete L. (Kovács O.). Edző: Szabó László.

Gól: Iványi D. (ög), Dobi Z., Sallai Cs., Osváth Cs., illetve Nagy J. Jók: Kovács P., Ésik L., Somogyi I., Dobi Z., illetve Nagy J., dr. Valóczki J., Iványi Á. Kiállítva: Bégányi B. Ifi: 0–8.

Selyem Nándor: Számunkra tét nélküli volt ez a meccs a rájátszás szempontjából, viszont ellenfelünknek volt tétje, mivel ha nyernek, ők is bejutottak volna a felsőházba. Felszabadultan játszott a csapatunk, 3–0-s félidei eredménnyel fordultunk. Sajnos a második félidő elején kaptunk egy kiállítást, de győzelmünk ezután sem forgott veszélyben. A rájátszásban erőteljesebb játékra lesz szükség. Gratulálok a csapatnak az alapszakaszban elért eredményéhez.

Szabó László: A mérkőzést egy öngóllal indítottuk, ami sajnos a csapatot az első félidőben visszavetette. A második félidőben többször kezdeményeztünk, több helyzetet teremtettünk, de sajnos csak egyet sikerült gólra váltani. Gratulálunk a Sportiskolának, megérdemelten nyertek. Gratulálunk az ificsapatnak, akik ismét az első helyen végeztek.