edzői nyilatkozatok

2019.12.14. 19:17

Herczeg András: „csalódás az eredmény”

A Kaposvár-DVSC (4-1) mérkőzés után a két edző, Disztl László és Herczeg András értékelte a látottakat.

Fotó: Kovács Péter

Herczeg András: Csalódás az eredmény, támadólag léptünk fel. Az elején hibáztunk a szögletnél, gólt kaptunk. A második gól egy balszerencsés találat volt. Az első félidőben nem, a második félidőben nekünk is voltak helyzeteink. A harmadik gól hamar jött, de tudtunk szépíteni, a harmadik és a negyedik gólnál határozottabbak lehettünk volna a védekezésben. A mi játékosaink is nagy energiákat mozgósítottak, kimaradtak a helyzetek, a Rákóczi pedig jól élt a lehetőségeivel. Gratulálok a hazai csapatnak.

Disztl László: Örülünk, hogy az utolsó hazai mérkőzésen győzelemmel örvendeztettük meg a szurkolókat. Nemcsak jól, hanem eredményesen is játszottunk. A csapat nagy lelkesedéssel, nagy szívvel játszott. Végig uraltuk a játékot, a védekezésünk végig stabil volt, elkerültek bennünket az egyéni hibák, elől is bátran játszottunk. Megérdemelt hazai győzelem.