„A szünetben sajnos föl kellett emeljem a hangomat”

Két találkozót játszottak vasárnap a labdarúgó megyei első osztály 10. fordulójában.

Nyíradony VVTK – Kabai Meteorit SE 1–2 (1–0)

100 néző. Vezette: Csiszár K. (Percze Zs., Áncsán Gy.)

Nyíradony VVTK: Rácz T. – Kónya M., Szakács D., Perényi R., Gáll F. (Olajos G.), Nagy M. (Vass G.), Czibere B., Kónya Cs., Gyöngy T., Bara M., Gerghel E. (Fábri D.) Edző: Gráma István

Kabai Meteorit SE: Baranyi S. – Ale M., Márton D., Karika M., Mestre M. (Czidor R.), Kovács M., Nagy K., Szabó B. (Kozma L.), Kunkli B., Németi M., Borbély B. (Bernáth B.) Edző: Plókai Mihály

Gól: Czibere B., illetve Kovács M. (2) Jók: mindenki (A mezőny legjobbja: Baranyi S.) Kiállítva: Kónya Cs. Ifi: 15–1.

Gráma István nem nyilatkozott.

Plókai Mihály: Ellentétes félidőket játszottunk. El kell ismerjem, hogy az első félidőben a hazai csapat sokkal jobban játszott. Sajnos mi hoztuk a múlt heti formánkat. A játékban nem tudtuk felvenni ellenfelünkkel a versenyt. A szünetben sajnos föl kellett emeljem a hangomat. Nem is kicsit. Hála a jó Istennek, hogy a csapat ezek után összekapta magát, és a második félidő alapján teljesen megérdemelten győztünk. Azt be kell, hogy lássam, hogy 1-1-nél a hazai csapatnak ott volt a lábában a meccslabda. Ők kihagyták, nálunk pedig a futball istenére hagyatkozva a Kovács Martin büntetett. Sok sikert kívánok Nyíradonynak.

DASE – Bocskai SE Vámospércs 3–0 (2–0)

70 néző. Vezette: Gulyás S. (Pál G., Vasziliu T.)

DASE: Polyák F. (Molnár B.) – Rácz N., Mester N. (Kiss L.), Barcza Á., Sina T., Varga Cs. (Molnár B.), Reszler Zs., Éder G. (Légrádi M.), Ramakhutla S. (Takács T.), Hudák B., Hegedűs Gy. (Kang J.) Edző: Kovács Miklós

Bocskai SE Vámospércs: Bányai Cs. – Vincze V., Nánási D. (Garai G.), Zsupos J. (Nagy G.), Führer L., Kolompár R. (Pólyik D.), Kolompár K., Kolompár J., Károlyi A. (Kiss D.), Kolompár K. (Kiss T.), Kiss I. (Kovács Gy.) Edző: Oláh Sándor

Gól: Éder G., Sina T., Molnár B. Jók: mindenki, illetve senki.

Kovács Miklós: Kellett nekünk már ez a győzelem. A csapatom, azt gondolom, jól is teljesített a mérkőzésen. Végig kontrollálni tudtuk a találkozót, és emellett sikerült három tudatos gólt is szereznünk. Bízok a további sikeres folytatásban.

Oláh Sándor: Ha egy szakértő osztályozná a csapatjátékot, akkor a hazai csapat 3, a vendég 0 osztályzatot kapna.