Megye II.

2019.08.24. 21:48

„Ne adjuk föl, harcoljunk egymásért a végsőkig!”

Elkezdődött a bajnokság a labdarúgó megyei másodosztály északi csoportjában is, záporoztak a gólok a szombati napon.

Fotó: illusztráció, Pixabay

Tiszacsegei VSE–Józsa SE 2–4 (1–1)

150 néző. Vezette: Puskás Z. (Szilágyi Z., Zámbó T.)

Tiszacsege: Nagy Á. (Draveczky L.)– Vénig A., Csernik J., Gréz K., Szabados M., Tamon R. (Répási Gy.), Csurgó Á., Simon Z., Katona Cs., Kovács A., Kovács J. Edző: Sallai Szabolcs.

Józsa: Goron B.– Bazsó O., Zombor S. (Szabó M.), Dr. Valóczki J. (Jóvér J.), Bardi Á., Bucskó I. (Halicsku T.), Lukó L., Iványi Á., Zabiák P., Brehószki B. (Nagy J.), Fekete L. Edző: Szabó László.

Gól: Csernik J.(2), illetve Nagy J.(3), Szabó M. Jók: Mindenki, illetve Bardi Á., Nagy J., Iványi Á. Ifi: 2–4.

Sallai Szabolcs: Gratulálok srácok, ha nem is mi nyertünk, a csapat emberségből ötösre vizsgázott! Hosszú pihenő után szerintem senki sem lepődött meg azon, hogy harminc fok melegben nem volt erőnk végig. Lesz ez jobb, csak kitartás! Ne adjuk föl, harcoljunk egymásért a végsőkig! Hajrá, Csege!

Szabó László: A játék huszadik percéig jól irányítottuk a mérkőzést. Sajnos itt a csapat lélektanilag, miután a Tiszacsege átvette a vezetést, meggyengült. Ezt követően a második játékrész utolsó húsz percében egy szerencsés góllal egyenlítettünk, és onnantól a meccset a kezünkben tartva megnyertük azt.

Egyeki SBSE–Nyíracsád Petőfi SE 5–1 (1–1)

100 néző. Vezette: Gulyás S. (Hadházi I., Bak P.)

Egyek: Kalóz I. (Domonkos B.) – Farkas Z., Vadász B., Zsólyomi D., Torma S. (Farkas Cs.), Tóth A., Len Á., Nagy T. (Kaszás D.), Csala R., Újvári K., Balogh M. (Tóth Sz.) Edző: Torma Sándor.

Nyíracsád: Klenik D.– Keczán K., Gugg K., Lakatos D., Baranyi I. (Berényi Gy.), Sándor B., Verdes E. (Keczán D.), Rózsa N., Kovács M., Bilda J., Csecsődi I. Edző: Kedves György.

Gól: Tóth A.(2), Farkas Z.(2), Len Á., illetve Kovács M. Jók: Zólyomi D., Tóth A., Len Á., illetve mindenki. Kiállítás: Rózsa N. Ifi: 3–0.

Torma Sándor: Idény eleji formában voltunk. Nagyon sokat kell még csiszolódni a csapatnak, de küzdeni akarásból jelesre vizsgáztunk.

Kedves György: Jól kezdtük a mérkőzést: vezetést szereztünk. Az ellenfél egyenlítése után sajnos az egyik játékosunk fegyelmezetlenségének köszönhetően emberhátrányba kerültünk. A nyolcvanadik percig így is partiban voltunk, de a végére az egyfős hátrány miatt sima hazai győzelem született. Ennek ellenére derekasan küzdöttünk az emberhátrányban is, ezért minden játékosomnak gratulálok.