2013.05.01. 12:17
Elballagnak Hajdú-Bihar középiskoláiból
Debrecen, Hajdú-Bihar – Az utóbbi évek hagyományaihoz hűen az idén is ismertetjük a megyénkbeli középiskolák ballagó diákjainak névsorát, az intézmények közlése alapján. A Hajdú-bihari Napló felhívására a megadott határidőre a szerkesztőségbe beküldött neveket alább olvashatják.
Debrecen, Hajdú-Bihar – Az utóbbi évek hagyományaihoz hűen az idén is ismertetjük a megyénkbeli középiskolák ballagó diákjainak névsorát, az intézmények közlése alapján. A Hajdú-bihari Napló felhívására a megadott határidőre a szerkesztőségbe beküldött neveket alább olvashatják. A névsor a következő napokban (május 2., 3., 4.) a Naplóban is megjelenik; aznap a Napló-székház (Debrecen, Dósa nádor tér 10.) földszinti ügyfélszolgálatán korlátozott példányszámban lehet kapni az újságot.
BERETTYÓÚJFALU
Bessenyei György Szakközépiskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Arany János Kollégium
12.a
Osztályfőnök: Vincze István
Arany Péter, Birizdó Kristóf, Dulacsi Renáta, Éles Károly, Ferenczik Attila Richard, Győrfi Krisztián, Hajzer József, Halász Dénes, Horváth Dávid, Király István, Kogyila Roland, Mészáros János, Nagy Ádám, Nagy Gyula, Nagy Zoltán Zsolt, Nemes Richárd, Nyéki Tibor, Puskár Dóra, Rozumnij Ádám, Sári Ákos, Szántó Tamás, Székely Ádám, Telegdi Krisztina, Varga Zoltán, Venyige István, Zsila Róbert
12.c
Osztályfőnök: Boldizsárné Jónás Jolán
Balogh Henrietta Mária, Balogh Nikolett Barbara, Bende Jenifer Mária, Fábián Beatrix, Kiss Odett Csilla, Kovács Henrietta, Kovács Katalin, Kövér Dóra, Major Hajnalka, Miczura Dávid, Nagy Tamás D, Nagy Tamás G, Nagy Orsolya, Noveczki János, Pásztor Szabina, Pető Bettina Zsóka, Sebők Adrienn, Szabó Petra, Szegedi Vivien Jennifer, Szőke Alexandra, Tarczali Melinda, Turgyán Renáta
12.e
Osztályfőnök: Soltész Ágnes
Balogh Mónika, Balogh Ticián, Csécsi Viktor, Csonka Sándor, Demeter Roland, Dudoma Katalin, Gombos Attila, Herczeg Zsolt, Hudák László, Kocsis Sándor, Matyasovszki Dávid, Miczura Erika, Mikáczó Dávid Márk, Nagy Zsolt, Oláh Lajos, Pap Péter, Pethe Gabriella, Rimóczi László, Sallai Dániel, Sándor Edvin Tibor, Simon Róbert, Szoboszlai Sándor, Tóth Nikolett Katalin, Varga Barbara Evelin, Varga János Attila, Vass Ádám
12.f
Osztályfőnök: Seben Márta
Bagosi Mónika Kitti, Fige Anett, Kállai István, Kiss Dániel, Kiss Gyula, Kiss Tamás, Kótai Edit, Mező Zsolt, Nagy Krisztián, Nagy Roland, Oláh Gergely, Pelbárt Roland, Péter János, Reszelő Klaudia, Szendrei Levente, Szőllősi Dávid, Tandari Eliza, Tóth Dóra, Tóth Réka, Veres Mária
12.g
Osztályfőnök: Siposné Szabó Andrea
Bácsó Imre, Bandula Csaba Árpád, Barta Roland Márk, Berei Jennifer, Csanádi Diana, Csápenszki Brigitta, Fazekas Tamás, Gál Dávid, Gulyás Gábor, Hárnási Roland, Komáromi János, Kovács Krisztián, Mohácsi Hajnalka, Molnár Attila, Nagy Lajos, Papp Bettina, Reszelő Szilveszter, Rózsa Evelin, Sáfrány Csaba, Simon Péter, Szabó Lajos, Szathmári Georgina, Tamási Sándor, Trip Dorel Róbert, Varga Áron, Varga Tibor
Bessenyei Gy. Szki. Eötvös József Szakképző Tagintézmény
12. i - kereskedelem-marketing, gépészet szakmacsoport
Osztályfőnök: Karácsonyné Pásti Erika
Abelovszky Erzsébet, Bíró Beatrix Ilona, Bondár Natália Ibolya, Derján Zsuzsanna, Dihen Anita Ilona, Gyöngyösi Viktor, Hajdu Csaba, Kállai Dávid, Kovács Judit, Körtvélyesi Gábor, Láda Viktória, Lakatos Csaba, László Gyöngyi, Lőrinczi Gergő, Maros Melinda, Mátravölgyi Zsolt, Micura Ádám, Molnár Róbert Ferenc, Mos Fanni Fatime, Porubcsánszki Róbert, Sándor István, Sanyó Veronika, Solymosi Csilla, Sólyom Balázs, Suki Diána, Szabó László János, Szabó Renáta Éva, Zángó Fruzsina Éva
12.j
Osztályfőnök: Hajzer Tamás
Bereczki Éva, Czeglédi Tibor, Csorvási Csaba, Csörsz Adrián, Farkas János, Fejes Katalin, Jékel István Zoltán, Karácsony András, Kovács Éva, Molnár Tamás, Nemes Zoltán, Nyiri Vivien, Oláh Szabina, Pazonyi Zsuzsanna, Rendes Zoltán, Sándor Veronika, Szabó Erika, Szijjártó Mónika, Szűcs Vanda, Takács Lajos, Tóth Enikő, Tóth Imre, Tóth Szilvia, Tóth Tamás Gábor
BIHARKERESZTES
Bocskai István Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
12.a
Osztályfőnök: Lakatos Hajnalka
Balogh Kinga, Balogh Zoltán, Buka Ádám, Buti Krisztina, Erőss Dávid, Fercsák Lívia, Gyöngyösi Kitti, Kiss Anita, Kovács Georgina Piroska, Lakatos Andrea, Madarász Regina Márta, Magyari Julianna, Mészáros Kitti, Mészáros László, Oláh Márk, Pénzes Fruzsina, Rácz Attila, Tóth Enikő, Tóth Mónika, Tóth Nikolett, Varga Vivien, Venyige Zsuzsanna
12.b
Osztályfőnök: Zsilinyi László
Alexa Béla, Balogh Dávid, Barta Bence, Böröcz Norbert, Faragó Emese, Iloczki Erzsébet Beatrix, Kálló Hortenzia, Körmendi Eszter, Nagy Ádám, Nagy Zoltán, Papp Tamás, Péter - Szabó Attila, Pintér Georgina, Szabó Roxána, Szilágyi Norbert, Veress Patrik Gyula
12.c
Osztályfőnök: Dézsi Sándor
Dézsi Jenő, Erdei Henrietta, Erdei Krisztián, Eszenyi Lajos, Horváth Richárd, Luspai Attila, Mohácsi Jolán, Rostás Alexandra, Szalai Tünde, Varga Zita, Cserkuti Attila Csaba
DEBRECEN
Ady Endre Gimnázium
13.b
Osztályfőnök: Nagyné Farkas Csilla
Barna Fédra, Barnucz Petra, Barta Anna, Bíró Veronika, Bujdosó Krisztina, Buzás Norbert, Dalmi Zsuzsa, Demeter Tamás Bence, Endrész Ilka Flóra, Fábián Márk Imre, Fábián Anita, Fige Fruzsina, Gombár Lea, Hárshegyi Nóra, Hermann Ákos, Hetei Henrietta, Jeges Violetta, Jurás Ágnes, Kállai Emília, Király Vivien, Kovács Flóra, Kuffa Nikolett Ildikó, Láyer Tamás, Oláh Zsuzsa Laura, Pap Alexandra Dóra, Papp Nóra, Posta Gábor, Sályi Márk, Szabó Dániel, Szilágyi Borbála, Szombati Aliz, Tamás Márta, Tóth Anett, Tóth Nóra, Tömöri Szilvia, Treszkai Viktor
12.e
Osztályfőnök: Juhászné Vígh Irén
Balázs Réka Zsanett, Bódi Borbála Judit, Bordás Gábor, Csomós Andrea, Csonka Viktória, Dede Gabriella, Fonay Zsuzsanna, Győri Fanny, Haimhoffer Ádám, Halász Dániel, Haraszti Péter Brúnó, Karácsony Nóra, Molnár Gábor Marcell, Nagy Kristóf Zsolt, Nashnoush Nóra, Oláh Boglárka, Orosz Nándor, Papp Balázs, Piros Annabella, Posta Máté, Rezes Máté, Sáfrány Kristóf, Sipos Regina Vanda, Szabó Márk, Szemán Izabell Gréta, Szigeti Tamás, Szmolka Szilvia, Tóth Ádám Péter, Török Angéla, Vadai Cynthia, Varga Ákos Ferenc, Vojnits Katalin
13.c
Osztályfőnök: Belinszky Péter
Berki Fruzsina, Buglyó Marcell, Bujdosó Beáta Zita, Csongár Lilla, Deményi Zsombor Balázs, Erdei Dóra, Farkas Fanni, Fehér Anna Ditta, Gál Fanni, Gönczi András, Gyarmati Enikő, Győrfi Judit Márta, Hajdu Fruzsina, Horváth Borbála, Kárai Réka, Kováts Anna, Lázár Dániel, Lisztig Evelin, Magyar Laura Judit, Matyi Bálint Bence, Miru Dorottya, Nagy Milán, Nagy Dávid, Oláh Dávid, Simon Bettina, Somogyi Noémi Mónika, Szoták Tamás, Tóth Emese, Turcsán Virág Imola, Vajta Krisztina, Vatai András, Vilmányi Nóra
13.d
Osztályfőnök: Kónya István
Andrejkovics Panni, Bajzát Ágnes, Balogh Erika, Czirinkó Rebeka, Cserépy Annamária Krisztina, Csillag Bence Özséb, Dobos Barbara, Dudás Konrád Martin, Guthy Petra, Kacsur Adrienn, Kharwat Aida Olga, Konkoly Krisztián, Kovács Lenke, Lakatos Lívia, Lente Lilla Nikoletta, Nádró Veronika, Olexa Gergely, Orf Tamara, Papp Eszter, Prokisch Lilla, Rabb Franciska, Révész Adrienn, Szabó Nikolett, Szabó Bernadett, Szakály Dorottya, Szincsák Vivien, Szita Zsófia Berta, Szűcs Márton Nándor, Tálas Bence, Tószegi Nóra, Váncsa Zoltán Csaba, Vavra Bence András, Veres Viktória, Zámbó Gabriella
12.a
Osztályfőnök: Dézsi András
Ágh Evelin, Balogh Péter, Bodnár Renáta, Borsi Imre, Csaba Brigitta, Dala Soma, Dienes Barbara, Dobrossy Tünde, Enyedi Enikő Edit, Eperjesi Anikó, Éva Christopher, Fricz Nikolett, Horváth Rebeka, Jónás Vivien, Józsa István, Kincses Dániel, Kunkli Barbara, Marján Dávid, Monok Tamás, Oláh Máté, Pálfalvi Dóra, Patai Alex, Péteri Márk, Rentka Zsuzsanna, Rozsi Kristóf, Salánki Dániel, Sólyom Borbála, Szabó Krisztofer, Szabó Franciska, Tóth Bettina, Veres Dóra, Vezendi Balázs
Aranybika Vendéglátóipari Szakképző Iskola
3/13/3 osztály (szakács, pincér, cukrász szakma)
Osztályfőnök: Dr. Nagyné Konrád Ildikó
András Gábor, Balibán Lajos, Balogh Anikó, Bardi László Tamás, Bojtor Éva Fruzsina, Boldog Csaba, Borza István, Cseh Tamás, Csiha Balázs, Dézsi Anett Nikolett, Dobránszki László, Gál János, Juhos Tamás, Kelemen Roland, Király Sándor Balázs, Kiss János, Kontor Ágnes Barbara, Novák Tamás, Oláh Tamás, Palágyi Szabolcs, Palugyai László, Szabó István, Szabó Norbert, Szilágyi Fruzsina Fanni, Szőke Péter, Timbusz Levente Attila, Tömöri Péter, Váradi Máté, Varga Sándor, Bereczki Ivett Erika, Fiók Diána, Molnár Nándor, Nagy Ákos, Szilasi Hajnalka, Tóth Éva, Erdei Nikolett, Magyar Márk, Nagy Erika, Severa Zoltán, Szima Viktor, Varga Tünde Nikolett
2/12/2 osztály (pincér, cukrász szakma)
Osztályfőnök: Bacsur Zoltán
Áncsán Dávid, Antal Nikolett, Bába Mária, Balogh Dóra, Balogh Róbert, Borza Zoltán Sándor, Csapó Zoltán Bence, Erdei Nikolett, Far Tamás, Gál Tamás, Gyug Edina, Habóczki Péter, Jancsó Dávid, Kerek Nikoletta, Kónya Attila, Magyar Orsolya, Menyhért Olivér, Mester Alexandra, Molnár Csilla, Mucza Zoltán Richárd, Nagy Ibolya, Pankotai Csilla, Papp Ágnes, Rácz Regina, Rácz Roland, Radócz Ibolya, Sárosi Csilla, Szabó Klaudia, Szabó Renáta, Szalóki Norbert, Todoszi Miklós Géza, Tordai Gergő, Varga Ágnes
2/12/1 osztály (szakács szakma)
Osztályfőnök: Nagy István
Albert Norbert, Bácsi Zsolt, Balog Szabolcs, Bíró Dávid Szabolcs, Boldizsár Patrik, Boros Viktor, Burai Levente Máté, Czifra Zalán Zoltán, Farkas Márk, Hajdú Péter István, Jankuly Tamás, Kállai Zsolt Sándor, Katona Dávid, Kerékgyártó István, Kovács Árpád, Lada Attila, Lakatos Ildikó Barbara, Nagy Anikó, Nagy Mihály, Nótin Zoltán, Piczil Ferenc, Pócsik Ádám István, Senger Hajnalka, Szabó Judit, Szántó Gábor, Tiba Zoltán, Tóth Róbert, Török Nikolett, Vajna Bence, Várda Klaudia, Varga Tamás, Zolnai Dénes, Zsiros Péter
Baross Gábor Középiskola, Szakiskola és Kollégium
Szakközépiskolai osztályok:
12.a - közlekedés szakmacsoport
Osztályfőnök: Domokiné Tóth Mária
Gavrilete Roland, Iklódi Dávid, Jankovics József, Jónás Attila, Kozma Dávid, Nagy Bence István, Papp Balázs, Pénzes Richárd, Pósa Csaba László, Simon Dénes, Somogyi Norbert József, Szilágyi Richárd, Tímár Márk, Varga Tibor, Végh Viktor, Zöld Gábor
12.b - informatikai szakmacsoport
Osztályfőnök: Czók Tibor
Ábrók Csaba, Balázs Zoltán, Brutóczki Dávid, Czebe Roland Gyula, Hajdu Kinga Evelin, Horváth Róbert Attila, Kohlberger Péter, Konyári László, Kovács Norbert Krisztián, Kozma Levente Attila, Molnár Sándor, Molnár Sándor János, Nagy Barna, Nagy Attila Zsolt, Nyika Mihály, Opris Gergő László, Somlyai Gábor, Szabó Norbert, Szemes Dávid, Szilágyi Gábor, Szilágyi Péter János, Tóth Ádám, Urgyán Csaba, Varga Dávid Tamás
12.c - informatikai szakmacsoport
Osztályfőnök: Andréné Nagy Andrea
Aranyi Krisztina, Berki Arnold Géza, Bíró Erik, Bujdosó Sándor, Gáti István, Hadházi István, Havrilla Alexandra, Horváth Arnold, Ilyés Márk, Juhász Dávid, Kedves Arnold, Munkácsi Ádám, Patka Imre, Perge Sándor, Pósán József, Rácz András, Szabó Beatrix Erika, Szalóki Alex Orion, Szilágyi Roland, Szvára Fruzsina, Török Imre, Ujj Tibor, Urai Gábor, Varga Sándor, Vida Nikolett, Zöld Márk
12.d - művészet, közművelődés, kommunikáció szakmacsoport
Osztályfőnök: Oláhné Nagy Éva
Bagi Anikó, Barát Vanda, Bereczki Réka, Berki Zsófia, Egeresi Hajnalka Szabina, Hamperger Brigitta, Harsányi Laura, Jócsák András, Kacsándi Dorina Adél, Kéki Szilvia, Kovács Viktória, Lázár Tamás, Lengyel Péter, Nagy Gergő, Sajó Renátó, Szarvas Hajnalka, Vass Ádám János
Szakképző iskolai osztályok:
2/12.1
Osztályfőnök: Dzsudzsák Vince
gépi forgácsoló:
Ámon Levente, Barna Tamás, Cseke Sándor, Dankos Péter, Farkas Fábián, Görbe Zoltán Ádám, Hadházi Csaba, Kiss Péter, Kovács László, Kun Zsolt Richárd, Nagy Ferenc, Nyiri Bence, Orbán János, Sass József, Simon István, Sipos Ferenc, Szőlősi Roland, Szörnyi Balázs, Végh Zsolt, Vincze Imre
légtechnikai rendszerszerelő:
Balogh Benjamin Tamás, Csorvási István, Gyarmati Márk, Kiss László, Oláh Péter, Újvári László György
2/12.2
Osztályfőnök: Császár József
hegesztő:
Balla Péter, Balogh Dániel, Balogh Tamás, Endrei Sándor, Juhász Attila, Ivancsó Dániel, Karsai Sándor, Orosz József, Pálóczi Péter, Rózsás Patrik Zoltán, Tasi Imre
szerkezetlakatos:
Csák Máté, Csuth Dávid, Kiss Viktor, Korom Tamás, Lakatos Sándor, Lisku Dávid, Pénzes Szabolcs, Pető Tamás, Szabó Tamás, Szincsák István, Takács Richárd János
2/12.3
Osztályfőnök: Levcsenkoné Ökrös Tünde
géplakatos:
Csire Zoltán, Domokos Roland, Fedor Dávid Ádám, Mányi László, Nagy Attila Roland, Nagy Csaba, Nagy Gellért Ákos, Perczák Ádám, Pintye Balázs, Szabó Dániel, Szopó Dávid Sándor
karosszérialakatos:
Buka Péter, Dobrán Dávid, Eszenyi Tamás, Iljusin Tamás, Jámbrik Szilárd, Kulin Ádám József, Mihók Péter, Pásztor Tamás Ferenc, Pócsi Dániel, Tímár Mihály, Técsi Zoltán, Vágner Attila, Vajkó Márk, Varga Álmos
Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola
12.b
Osztályfőnök: Puskás Judit
Almási Ádám György, Barta Judit Bianka, Bíró Judit, Blaskó Renáta, Borsi Imre, Buglyó Brigitta, Czifra Gyöngyi, Csiki Szabina Vivien, Dudás Vivien, Éles Evelyn, Gábor Tímea, Homenik Péter, Imre Alexandra, Karcza Bettina, Kéki Fanni, Klenovszky Gergő, Magyar Viktória, Májinka Andrea, Marincsák Nikolett, Monostori Márk, Nagy Brigitta, Nyiri Szabolcs, Orosházi Dóra, Párducz Nóra, Puskás Tibor, Rózsa Patrícia, Simon Lilla, Szilágyi Dóra, Szoták Regina, Takács Enikő Erzsébet, Tóth Andor Zalán, Tóth Regina Ilona, Tőkés Lorenza Adél, Vadon Anett, Zilahi Dóra
12.c
Osztályfőnök: Dobronyi Ibolya
Abdulmaati Ibrahim, Badár Mónika, Csiki Róbert, Dienes Evelin, Farkas Evelin Éva, Hajdu Anna Marietta, Harsányi Bettina Ildikó, Juhász Evelin, Katona Krisztina, Kinyik Ákos Árpád, Kóródi Claudia, Kóti Albert Sándor, Kőne Mátyás, Küzmös Gabriella, Lakatos Benjamin, Löki Tamás, Mező Krisztina, Molnár Szabina, Nagy Alexander Imre, Nagy Balázs, Nagy Evelin Boglárka, Nyéki Ádám, Pataki Vivien, Pocsai Georgina, Rézműves Renáta, Som Krisztián, Sónák Tamás, Szabó Dalma, Szilágyi Lora, Tóth Enikő Éva, Tóth Krisztina, Tóth Tamás, Varga Zoltán Péter, Vekerdi Noémi
12.d
Osztályfőnök: Bertalan Csilla
Ásztai Krisztina, Bacsa Viktória, Balla Lilla, Bartha Renáta, Bodnár Réka, Erdei Viktória, Fülöp Roland, Gorgyán Petra, Hajdú Anikó, Hajdu Ariella Anikó, Hajdu Enikő, Harakály Zsuzsa Zsófia, Horváth Regina, Kerekes Dóra, Kocsis Angéla, Kovács Krisztián, Nagy Boglárka, Németi Brigitta, Oláh Adrienn, Ormós Szabina, Patka Alexandra, Pinczés Adél, Szabados Lívia, Szilágyi Fanni, Tőzsér Szabolcs, Varga Alexandra Ildikó, Varga Nikolett
13.a
Osztályfőnök: Hochvart Judit
Bagi Mátyás, Báji Sándor, Balla Petra, Barta Dóra, Bován István, Bugyi Kitti, Czibere Krisztina, Csontos Judit, Deczki Györgyi Csilla, Hartman Dávid, Hinek Enikő, Juhász Pálma, Koszorus Ágnes, Kovács Ágnes Ibolya, Lóga Ferenc Ádám, Molnár Mercédesz Szilvia, Pánya Nándor, Papp Annamária, Papp Barbara Réka, Rácz Boglárka, Roják Richárd, Samók Ágnes, Sánta Rita Barbara, Somosi Krisztián Ádám, Szalontai Judit, Szöllősi Gyöngyi, Terdik Katalin, Turzai Lilla Mia, Türk Adrienn, Vaszkó Viktória Ágnes, Végső Balázs
Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola Móricz Zsigmond Tagintézménye
12.a
Osztályfőnök: dr. Patonayné Péli Erzsébet
Asztalos Nóra, Bordás Vivien, Bun Sándor Gyula, Czakó Martin, Czinege Ádám, Erdős Anna, Fagyal Kinga Csilla, Haraszti Alexandra, Incze Vivien, Kiss Norbert, Kovács Bernadett, Kovács Kevin, Kovács Vivien, Lakatos Kinga, Liszka Nóra Orsolya, Magyar Adrienn, Molnár Bence, Molnár Réka, Nagy Jenifer, Nagy Krisztina, Nemes Edit, Németi Arnold, Sipos Ádám, Szabó Melinda Kitti, Szikszai Krisztián, Tárkányi Mária, Tiba Kitti Brigitta, Vass Máté Bálint, Vogronics Márk, Wutsch András Tamás
Brassai Sámuel Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola
12. a -Általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Bordás Krisztina
Ásztai József, Balogh Jenifer, Belényesi Fruzsina, Beregszászi Vanda, Bíró Eszter Renáta, Burai András, Dobránszki Viktória, Dobrosi Imre, Fedics Levente, Fehér Enikő, Giritán Róbert, Halász Levente, Jenei Viktória, Kádár Kitti, Kiss Mária, Kocsis János, Kovács Gabriella, Kovács Martin, Lőrincz László, Mázló Kinga Mária, Molnár Bettina, Nagy Bettina, Nagy Tamás, Nagy Zsolt Róbert, Nofal Viktor, Orosz Sándor, Papp Kristóf, Rácz Fanni Darinka, Rezes Tamás, Rozsos Gabriella Renáta, Simonváros Petra, Szilágyi József Lajos, Szolnoki Alexandra Barbara, Szűcs Emese, Takács Tibor, Tóth Máté Zsolt, Vajda Mariann
12.b - Idegen nyelv profilú osztály
Osztályfőnök: Szikora Ildikó
Banczalovszki Regina, Baranyai Péter, Barna Boglárka, Boda Brigitta, Csurka Renáta, Egri Alexandra, Gábor Zsuzsanna, Gál Anett, Győri Barnabás, Hajdu Mónika, Hegedűs Henrietta, Hevesi Sándor Zsolt, Katona Renáta, Kékesi Attila Tibor, Kolozsvári Nikolett, Kovács Ágota, Kovács Judit, Kukk Zoltán Zénó, Lőrinczi Sára, Magyar Csongor, Major Nikolett, Majorik Alexandra, Mikáczó Kamilla, Nagy Kinga, Oláh Zoltán, Szabó Eszter, Szentjóbi Márk, Szücs Gergő, Tamás Péter, Tatár-Kis Bence, Tímár Attila Benjamin, Toldi Éva, Ujj Nikoletta, Ungvári Bettina, Vajta Balázs János
12. c - Informatika profilú osztály
Osztályfőnök: Demeterné Orosz Erzsébet
Dienes Balázs, Ferenczi Tibor, Folytán Balázs, Galgóczi Imre, Gyöngyösi Sandra, Harsányi Alex, Hegyi Krisztián, Hriczu Dávid, Ignáth Vivien, Imre Gábor, Juhász István Zsolt, Kiss László Péter, Kovács Norbert Martin, Kovács Ronald, Mészáros Csaba, Mikó József, Molnár László, Nagy János József, Nyitrai Levente, Ozsváth Alexandra, Patalenszki Máté, Plank Roland Attila, Rácz Norbert, Rudolf Dávid, Salánki Norbert, Sári Erika, Szabó Bence, Szabó Orsolya, Szalatyán Szabina, Szász Dávid, Szegedi Zoltán, Tóth István, Tóth Vendel, Vajda László, Varga Vivien
12. d - Reál profilú osztály
Osztályfőnök: Kiszely Terézia
Bagdán Ádám, Benczi Richárd, Berta Elizabeth, Demjén Richárd, Dibáczi Dóra Lea, Egri Kristóf, Elek Gabriella, Gábor Péter, Góbi Jessica Patricia, Imre János, Kelemen Gyula Attila, Kovács Roland, Kruzsicz Erika, Magyar Tamás János, Makkai Roland, Mohácsi Pál Andor, Nagy Gyula István, Nagy Tamás, Plés Attila, Rácz Tamás, Szabó Márk Sándor, Szarvas Péter József, Szilágyi Zoltán, Szutor Gábor, Tóth László, Varga Szabolcs, Végh Tamás, Veress Bence Dávid, Veres Gábor, Weidner Lilla
Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium
12.a
Osztályfőnök: Tóth Erzsébet
Almási Lívia, Barta Lili, Czentye Nelli, Dankó Helga, Gábor Nedda Lilla, Hadházi Bence, Juhász Anita, Juhász Nikolett Zsuzsanna, Kabai Krisztina, Kecskés Lajos, Kovács Adrienn, Madarász Anna, Molnár Evelyn, Nagy Enikő, Nagy Tünde Krisztina, Nagy Vince Jenő, Nagy Vivien, Ónadi János László, Ördög Norbert Roland, Piczil Réka Dorina, Szilágyi Vera, Török Alexandra, Tóth Tímea, Turi Ágnes, Vágányik Vanda, Veres Csilla
12.b
Osztályfőnök: Dr. Salamon Ágnes
Ábel Andrea Anna, Anton Rebeka, Almási László, Árvai Gábor, Batta Lilla, Biri Andrea, Dremák Máté, Dunda Krisztina, Durst Viktória, Fábián Ágnes, Girán Fruzsina, Girdán János, Gyurákovics Kinga, Hadházi Anett, Jászberényi Eszter, Kacsora Adrienn, Kiss Klaudia, Kondor Adrián, Kovács Brigitta Zsófia, Kovács Jessica Nikolett, Menyhárt József, Posta Rebeka, Rácz Dóra, Sárközi Gréta, Szabó Nikolett, Szuhi Nikoletta, Szűcs Noémi, Usztics Zsanett, Varga Tímea, Zele Kitti Zsuzsa
12.c
Osztályfőnök: Chrobák Gyula
Bardócz Brigitta Edit, Birki Csilla, Borbíró Dávid, Buglyó Anikó, Csobay András, Dandé Máté, Entersz Gergő, Fucskó Tamás, Fülöp Attila, Géricz Beatrix, Győrösi Nikolett, Juhász Tamás, Kiss Andor, Kondás Kristóf, Lakatos Roland, Len Szabolcs, Magyar Zoltán, Makai Veronika, Montlika Gábor, Nagy Bence, Perge Bence, Rácz Ferenc, Rőth András Pál, Schuller István, Slakta Balázs, Szabó Ádám, Szima Sándor, Szücs Máté, Tokai Kristóf, Varga István Ákos
12.e
Osztályfőnök: Dr. Rácz Sándor
Ágics Beatrix, Bandula Róbert Zoltán, Benkő Dóra Éva, Bódi Krisztián Zsolt, Diós Tamás, Erdei Anett, Fodor Nóra, Hammer Ferenc, Horváth Lilla, Horváth Villő, Illés Árpád, Koncz Edina, Kovács Bence, Lovas Andrea, Marczi Ildikó, Mészáros Sándor, Mihucz Patrik Dávid, Posta Norbert, Rácz Alex, Széles Krisztina, Szoták Márk Gergő, Tóth Boglárka, Tóth Kitti Noémi, Zilai Zalán
12.f
Osztályfőnök: Katona Gábor
Botos Kadosa Csaba, Bucskó Andrea, Csörgő Krisztián Dávid, Fehér Dóra, Furó Ágnes, Hári Anikó, Hevesi Fanni, Jóna Evelin, Kalmár Viktória, Kaszab Zsófia Anikó, Kecskés Zsanett Zsófia, Kelemen Melinda, Kovács Bettina, Laczkó-Kocsel Noémi Anna, Lovas Lucia, Mészáros Kata, Mészáros Zsófia, Molnár Andrea, Pesti Vivien, Pintye Aliz Judit, Pócsik Gréta, Rácz Petra, Sándor Zsanett, Szőke Sándor, Szűcs Bence, Tóth András Tamás, Udvarhelyi Lili Anna, Varga Miklós, Westermayer Emese
13.d
Osztályfőnök: Vékonyné Turcsik Magdolna
Bácsi Kamill, Baráth Enikő, Béres Zsanett, Bondár Barbara Szintia, Csatári Ildikó Fruzsina, Csóka Sándor, Csonka Dóra Anna, Daku Diána, Erdős Menta Bernadett, Fodor Anna, Frendl Mónika, Juhász Enikő, Kiss Ágnes Zita, Kiss Sára, Konyhás Flóra Csenge, Mile Réka, Molnár Laura, Muraközi Anna Dorottya, Nagy Ferenc István, Pásztor Anna, Rékasi Viktória, Sipos Szilvia, Szabó Fruzsina Magdolna, Szabó Máté, Szarvas Renátó, Szénási Bettina Anna, Tamás Anikó, Tóth Evelyn, Varga Eszter
Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Szakközépiskolája, Gimnáziuma és Kollégium
13.a
Osztályfőnök: Nagy Erika
Aczél Anita, Belinszki Eszter, Bodnár Babett Dóra, Czakó Lilla, Gali Tünde, Gurbai Renáta, Hosszu Anita, Jekk Renáta, Karászi Erzsébet, Katonka Petra, Kovács Adrienn Kitti, Kulcsár Fanni, Madar Ágota, Márcsenkó Albina, Máté Tamás, Nagy Nóra, Pálocska Dóra, Suba Kitti, Szabó Martina, Trefán Richárd, Turi Szabolcs, Zagyva Réka
12.b osztály
Osztályfőnök: dr. Fazakasné Kaló Klára
Angyal Marina, Bencző Krisztina, Bezzegh Liliána Laura, Bujdosó Melinda, Ivanics Tamás Bálint, Kerezsi Dániel, Kovács Teodóra, Mercs Kinga, Molnár Antal, Nacsa Katalin, Nagy Hajnalka, Ökrös Krisztina, Ölveti Ádám, Szolomájer Franciska, Tanka Szilvia, Ugrai Roland
12.c osztály
Osztályfőnök: Orbán Károly
Abai Mónika, Bába Mónika, Borbély Nándor, Csige Kristóf, Farkas Katalin, Farkas Sándor, Fejes Éva, Fenyős Fruzsina, Fodor Beáta, Füge Zoltán, Halász Vivien, Herczeg Károly, Jarkó Nóra, Madarász Richárd, Simics Henrietta, Szabó Réka, Szathmári József, Szász Ede, Szegedi István, Varanyi Nóra, Vértesi Sándor, Zádori Ferenc, Zsadányi Péter
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma
12.a
Osztályfőnök: Zsoldos Tibor
Ács Karolina Barbara, Bodnár Sándor Dávid, Bordás Dóra Evelin, Both Zsófia Sarolta, Csutak Gergő, Fazakas Áron, Fülöp Réka, Gyergyói Csilla Erzsébet, Hercz Zsuzsa, Irinyi Tünde, Jászai Noémi, Juhász Levente István, Kardos Magdolna Valentina, Kardos Miklós Valentin, Kiss Konstantin János, Major Sándor Ákos, Molnár Áron, Nemes Alexandra Marietta, Pázmány Enikő, Plangár Ábel József, Seres Ildikó Anna, Simon Szabolcs, Szécsi Lilla Borbála, Tószegi Zsófia Rebeka
12.b
Osztályfőnök: Jakab Edit
Ács Henrietta, Ács Petra, Becsky Ádám Krisztián, Bokor Cilla, Bordás Zsófia, Boros Dániel Tibor, Csicsek Réka, Dobos Attila, Filep Gábor, Győrfi Rebeka, Hadházi Dorottya, Hodossi Máté, Huszti Evelin, Mihálka Dávid, Nagy András, Pántya Ágnes, Pénzes Zsófia, Perpék Zsuzsanna, Sásdi Hanna, Solymosi Lukács Gábor, Szabó Alex, Timár Gabriella Regina, Tóth Attila Péter, Tóth Daniella, Várhelyi Anna Orsolya, Zachar Anita
Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma
12.a
Osztályfőnök: Mátyás Jánosné
Andrési Zsanett, Bánóczi Katinka, Barta Réka Edit, Birinyi Lilla, Bíró Laura Zsuzsanna, Borbély Hajnalka, Boros Vivien, Bölönyi Tamás, Bugyi Mihály, Erőss Laura Cecília, Fehér Andrea, Ferenczy Angéla Ilona, Fogarasi Nóra, Gyarmati Virág Viola, Hack Ágnes, Kalydi Kitti, Kelemen Olimpia Elvira, Molnár Annamária, Nagy-Fülöp Nándor, Papp Zsombor, Székely Andrea, Széles Tamás, Szentes Bence, Tóth Tamara, Ujvári Ilona, Vass Nikolett, Zilahi Kristóf
12.b
Osztályfőnök: Peleskey Miklós Pál
Akai József Zsolt, Bakti Zsanett Ivett, Baranyai Szabolcs, Barna Zoltán, Bereczki Dániel, Czomba Péter, Égető Fanni, Erdős Kinga Abigél, Farkas Milán, Gacsal Dóra, Gacsó László Károly, Juhász Eszter, Kántor Attila, Kántor István, Kató Edit, Kovács Zsófia Katalin, Lobkovitz Viktória, Markó Enikő Fruzsina, Mészáros Éva Cynthia, Molnár Zsófia, Nyakas Gergő, Nyilas Zsuzsanna, Oláh Anna, Szabó Tímea, Szerencsi Julianna, Takács Ádám, Torda Ádám, Tóth Anna, Végh Emese
12.c
Osztályfőnök: Uherkovich Zoltán
Bacskai Dóra, Balog Ádám, Czubor Dorina, Dani Vanda, Dobos Anett, Durkó Balázs Bálint, Gégényi Csilla Éva, Győri Rebeka, Hamvas Márk Tamás, Horváth Csaba, Kádár Boglárka, Kovács Angéla Klaudia, Kovács Petra, Magos Melitta, Molnár Csaba, Molnár Márton, Nagy Adrienn, Németh Péter, Oláh Edina, Pinkóczy Júlia, Pribula Vivien Ivett, Rácz Kitti, Serbán Orsolya, Sipos Lajos, Sütő József, Szabó Eszter, Szabó Kristóf, Szanyi Dorottya, Széles Ildikó Dóra, Tariska Ágoston Tamás, Tárkányi Nóra, Ujvári Fanni, Varga Dóra, Varga Zoltán, Zagyva Márta
13.d
Osztályfőnök: Zeöldné Bonyár Beáta
Balogh Ádám Tihamér, Balogh Anita, Balogh Szilvia, Csikós Gergely, Erdős Márta Gabriella, Gajdán Alexandra Éva, Hímer Gréta, Kálmándi Nóra Mária, Kerek Aliz Natália, Kiss Kinga Fruzsina, Kiss-Wikonkál Bendegúz Nándor, Kovács Eszter, Kovács Evelin, Kurgyis Márta, Kurta Borbála, Lendvai Alexandra, Lipták Zsuzsa, Major Aliz, Makrai Tibor, Miklósi Dániel, Molnár Lilla, Oláh Adrienn Réka, Orosz Ádám, Ozsváth Jonathán, Pártos Csongor, Ramasz Judit, Sápi Andrea, Schneider Dóra, Soltész Dávid, Soltész Lilla, Szegvári Dóra, Szilágyi Dávid, Szilágyi Krisztina, Szolyka Hajnalka, Vas Dániel Lajos
Dienes László Gimnázium és Egészségügyi Szakképző Iskola
12.c
Osztályfőnök: Dr. Póta Györgyné
Béres Mónika Vivien, Bihari Vivien, Buri Éva, Csordás Tünde, Derzsy Dóra Blanka, Dobó Zoltán, Erdei Tamás Krisztián, Hinger Dóra, Kiss Péter, Kubicza Nikolett, Magyari Melissza, Major Edina Laura, Marton Barbara, Mike Éva, Móna Marianna, Nagy Fanni, Nagy Krisztina, Paksi Dóra, Pallagi Judit Mária, Seres Evelin, Szabó Bettina, Szabó Vivien, Szász Tünde, Tarpai Brigitta, Tóth Csaba, Vértesi Viktória, Vetési Ildikó Anna, Villás Erika
13. a
Osztályfőnök: Dr. Baloghné Tóth Ibolya
Helyettes: Zolnai Lajosné
0 1
Berényi Péter, Deilinger Andrea, Gál Vivien, Hajduk Nikolett, Iszály Mihály, Kerekes Kitti, Kerezsi Ágnes, Komádi Edit, Mászlai Nikolett, Murvai Judit, Nagy Dalma, Sipos Éva, Somogyi Viktória, Trencsényi Miklós, Zubora Márk
0 2
Bakó Zsuzsanna, Bordás Enikő, Buzás Brigitta, Dobi Márton, Erdei Fanni, Göblyös Tamás, Nyilas Dorina, Oláh Adrienn, Poroszka Katalin, Szabó Rebeka Sára, Szabó Réka Fruzsina, Tóth Viktória, Trostel Gábor, Váradi Ágnes
13.b
Osztályfőnök: Potyókné Makónyi Erika
Alföldi Melinda, Almási Ninetta Mirella, Bákonyi Fruzsina Dorina, Balogh Lili, Farkas Éva, Fazekas Anna, Finta Nikolett, Galgóczi Balázs, Iszály Lili, Kiss Virág Fébe, Koroknai Sándor, Kovács Gergő, Kovács Tímea, Nagyházi Ágota, Papp Szilvia Titanilla, Rácz Kristóf, Tamási Tamara, Tengyel Marianna, Tőzsér Erika, Váradi Rebeka Flóra, Virág Gábor
Euro Szakiskola és Szakközépiskola, Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
12.e
Osztályfőnök: Bajkánné Balogh Marianna
Baranyi Valentina, Biró József Miklós, Emődy Daniella Emőke, Goron Roland, Hajdu Márton, Horog Ádám, Komódi Enikő, Kompár Tímea, Laczkó Tivadar, LudmanBenjamin, Mezei Alex András, Pósán Roland, Sipos Anita, Somogyi Dóra Éva, Szentesi Dávid Márk, Szilágyi József, Vásárhelyi Anikó
13.n
Osztályfőnök: Kapusiné Tóth Zsuzsanna
Bagosi Dávid, Balogh Bettina Mariann, Bartha Zoltán Zsolt, Bátori Henrietta, Fórizs Roland, Kállai Kitti, Kallós Dorina, Katona Eti Anna, Keszthelyi Dávid Róbert, Kiss László Krisztián, Lempák László, Lovas Barbara, Mikó János, Nagy Renáta, Németh Alexandra Ibolya, Ott Leila, Riz András Ádám, Seres Szilvia Ágnes, Szathmári Bence, Szőllősi Rita, Tóth Adrienn Anikó, Varga Felicián György, Vig Nikolett
Fazekas Mihály Gimnázium
12.a
Osztályfőnök: Balázs Tivadar
Bagi Vivien Inci, Bakóczy András, Bálint Ádám, Csapó Bence, Daróczi Bence István, Erdész Balázs, Fehér Gergő, Forgács Péter, Godó Luca, Gulyás Gergely Kristóf, Győri Mihály, Huzsvai Anna, Juhász Bendegúz, Kocsis Boglárka, Kovács Nikolett, Kőszegi Dávid, Lukács Evelin, Mircz Márk, Németh Ketrin, Nemkin Viktória, Párkányi Szabolcs Benjámin, Regele János, Rosskopf Mátyás, Szakács Attila Péter, Szerviczky Orsolya, Szirák Zsófia, Szőke Dávid, Tamás Péter János, Tordai Vendi Nikolett, Vadász Mihály, Varnyú József Márton, Vida László, Youssef Adelina Stephanie
12.C
Osztályfőnök: Barta Ágnes
Albert Orsolya, Barta László, Bodnár Enikő, Borus Fanni, Bujdosó Blanka, Csizmadia Liliána, Csizmár Patrik, Fejes-Nagyfejeő Renáta, Gáll Kitti, Hogya Viktor, Kohári Dávid, Kovács Edina, Kövér Krisztián, Madar Angelika, Molnár Nóra, Molnár Pál, Nemes Máté, Sárközy Balázs, Schefler Edina, Stief Márta, Sustyák Dávid, Szabó Edina, Szabó Emese, Szilágyi Gergely Bence, Szőllősi Luca, Szűcs Patrícia, Takács Péter, Tóth András Sándor, Tóth László, Turányi László, Uzonyi Szilvia, Varga Anita Katalin, Varga Csaba, Vizi Balázs
13.b
Osztályfőnök: Lakatosné Tóth Ildikó
Asztalán Réka Rebeka, Balogh Szonja, Bernáth Mónika, Bojtor Csaba, Czimre Kitti, Elek Sarolta, Faragó Hajnalka, Gonda Daniella Csilla, Holp Rebeka Rita, Huzsvai István, Hűse Enikő, Illyés Anna, Karácsony Anett, Karap Judit, Kerecseny Rebeka, Kocsis Bence, Korom Vivien, Kovács Alexandra Zsuzsa, Lázár Andrea, Lesku Roberta, Maklári Lili, Máriás Dóra, Molnár Bianka Szilvia, Nagy Tamara, Nagy Csilla Lenke, Pálóczy Alíz Melitta, Papp Júlia, Plaschil Bernadett, Sós Boglárka Zsuzsanna, Száraz Réka Katalin, Szerbina Emese, Telki Andrea, Tóth Anita, Tóth Annamária, Tóth Hanna Laura
13.d
Osztályfőnök: Kunkli Attila
Áncsán Zsófia, Aranyosi János, Balogh Bence Attila, Bana Kristóf, Csősz Roland József, Csukás Péter, Deák Marcell, Diószegi Dóra, Dobi Richárd Dániel, Hernádfői Zsolt, Havelant Fruzsina, Kaits Vanda, Kaszás Barbara, Katona Bence Zsolt, Kovács Réka, Krausz Gergely, Kun Péter Richárd, Lénárt Attila, Mester Márk, Molnár Csaba Bence, Nagy Dorottya, Nagy Róbert, Papp András Máté, Papp Tamás József, Pecze Márk, Rácz András, Regőczi Krisztina, Schriffert Ádám, Szabo Zita, Szabó Ákos, Szentmiklósi Nikolett, Szilágyi Zoltán, Szitár Ádám Lajos, Tajti Viktor, Tarsoly Sándor, Tudlik Zoltán Krisztián, Varga Kristóf Zsolt, Vagyon Boglárka Ilona
13.e
Osztályfőnök: Dr. Péterné Soltész Katalin
Aranyi Krisztina, Berényi Csaba, Berényi Réka Zsófia, Csatári Éva, Csibi Péter, Csolity Dorottya, Farkas Dóra, Gaál Szilvia, Gál Alexandra Klára, Gogolák Réka Anna, Győri Bence János, Kiss Fanni Fruzsina, Kiss Petra, Kóti Eszter Petra, Lajtman Ákos, Lakatos Dóra, Nagy Luca Zsuzsa, Novák Zsófia, Nyíri Edina, Pindzsuja Bence, Pócsi Ibolya, Roszkos Zsófia, Sárkány Fanni, Sipos Marcell, Szabó István Márk, Szathmáry Zsófia Edit, Székely Rita Klaudia, Szilágyi Fruzsina, Tóháti István, Urbán Ágnes, Varga Tímea, Virág Melinda, Zagyva Péter
Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola
12.a - kereskedelem, marketing-üzleti adminisztráció
Osztályfőnök: Fazekas Imréné
Bagoly Boglárka, Balogh Mónika, Berkes Izabella, Budai Kristóf, Diós Zoltán, Domokos Melinda, Fekete Kitti, Földesi Nóra, Gavallér Noémi, Jeremcsuk Tamás, Kalinyák Imre, Kálmán Dóra Erika, Lovász Viktor, Lukács Renáta, Madarász Csaba, Madár Balázs Tamás, Mádi Adrienn, Maklári Fruzsina, Mitala Norbert, Molnár Alexandra, Nagy Beatrix, Nagy Csaba, Pelei Dóra, Pócsi Elizabeth, Rása Alexandra, Réz Gergő, Szabó Adrianna Melinda, Szolnoki Ákos, Szűcs Nikolett Ildikó, Vollay Renáta
12.b - kereskedelem, marketing-üzleti adminisztráció
Osztályfőnök: Áros Tünde
Bakó Máté Mihály, Balogh Anikó, Balogh Zsanett, Bársony Renáta Judit, Bíró Mariann, Deák Mária Katalin, Fábián Adrienn, Gorzsás Nikolett, Gulyás Adrienn, Gurzó Ildikó, Gyurina Barbara, Haller Rebeka, Juhász Zoltán, Kádár Edit, Kárai Bálint, Kelemen Dániel, Kiss Dominika, Komlósi Viktória, Koroknai Tímea, Kovács Bettina, Nagy Norbert Zsombor, Nagy Tímea, Pallai Mária Zsanett, Rimai Enikő, Seres Renáta, Szabó Beatrix Anna, Szabó Péter, Szatmári Csaba, Szécsi Erzsébet, Szilágyi Gábor, Szőke Gábor, Szűcs Balázs, Varga Kinga, Vass Renáta
12.c- vendéglátás-idegenforgalom
Osztályfőnök: Csik Attila
Ari Dóra, Árvai Zsanett, Bereczki Ádám, Biás Dénes Gergő, Burai Melinda, Farkas Nándor, Fige Adrienn, Frank Donát, Gali Ádám Lajos, Gebei Roland, Girdán Nikolett, Hadházi Bence, Hajdu Tibor, Heim Ágnes, Húsi Norbert, Kiss András, Kota Dávid, Kovács Kinga, Kurta Valér, Lőrincz Tamás Ádám, Móricz Sándor Márk, Nagy Henrietta, Papp Zoltán Kristóf, Pataki Boglárka Petra, Szőke Krisztina, Szücs Dávid Gergely, Takács Norbert, Tóth Adrienn, Varga Dávid Sándor
12.d - vendéglátás-idegenforgalom
Osztályfőnök: Albert Andrea
Bálint Krisztina, Czibere Ádám, Csiki Cintia, Csizmadia Nóra, Csukás Dávid László, Domokos Szilárd, Fekete Viktória, Flaskai Elemér, Földesi Attila Balázs, Gál Imre, Illyés Krisztina, Kakucsi Roland, Kálmán Róbert, Krizsán Mercédesz, Mári Nikoletta, Morvai Henrietta, Nagy Ádám, Nagy Barbara Fanni, Nagy Bernadett, Nagy Evelin, Nagy Renáta, Nagy Sándor, Nagy Vivien, Szabó Éva Andrea, Szabó Flóra, Szima Gergő, Terdik Gréta, Tóth Aranka, Tóth László, Vámos Zoltán, Ványi Richárd Mihály, Varga Emese, Varga László Dávid
12/1 - élelmiszer és vegyi áru eladó
Osztályfőnök: Máté Andrásné
Balogh Brigitta, Erdei Enikő, Fehér Szabina, Fodor Mónika, Giráncsi Nikolett, Jenei Petra Krisztina, Kegyes Krisztina, Kiss Annamária, Kiss Ágnes, Kiss Gergő, Kis János Gábor, Kolompár Evelin, Kozma Brigitta, Lakatos Anikó Pamela, Marjai Kitti, Nagy Alexandra, Nagy Szilvia, Rézműves Ilona, Sándor Emese, Sipos Noémi, Szabó Renáta, Tóth Judit, Virág Alexandra, Virág Barbara
12/2 - műszaki cikk és ruházati eladó
Osztályfőnök: Szabóné Ákos Zsuzsa
Balogh Bianka, Borsos Adrienn, Dalmadi Dóra, Forgó Anett, Hajdu Bernadett, Juszku Adrienn, Kolló Kitti, Plásztán Edina, Szabó Tímea, Szűcs Erzsébet, Bálint Csaba, Balogh Csaba, Balogh László, Bota Tamás, Halász Attila, Harsányi Ádám, Kanalas Gyula, Major Sándor, Nemes Sándor Levente, Orsó Péter Lajos, Siroki László, Számel Attila, Szabó Péter Zsolt
12/3 - cukrász
Osztályfőnök: Király Julianna
Bársony Brigitta, Báthori Regina, Bertalan Zsófia, Borsodi Vivien, Gulyás Enikő, Kákóczki Anett, Kubicza Viktória, Lakatos Bettina, Major Brigitta, Orosz Nikolett, Papi Nóra Zsuzsanna, Rácz Anikó, Rácz Gréta Ágnes, Sárga Szabolcs, Szabó Tímea, Szilágyi Anita, Török Emese, Varga Norbert
12/4 - pincér
Osztályfőnök: Csukáné Kiss Anita
Balog Balázs, Bata Krisztián, Bojtár Milán, Bordán Anett, Erdelics Gergő, Halász Gyula, Hamperger Gusztáv, Horváth Béla, Kujbus László Csaba, Matkó Anita Eszter, Nagy Imre István, Nagy Lajos, Nagy Zsombor, Nemes Judit, Német Henrietta, Oláh Alexandra, Oláh Dávid, Pálfi Tibor, Szabó Bence, Szalontai Alex, Tar Balázs, Terdik Tamás, Vadász Kinga, Vass Nándor, Erdős Andrea, Eszenyi Zsolt, Lénárt Szilárd
12/5 - szakács
Osztályfőnök: Szépfalviné Nagy Olga
Barkóczi Gergő, Bernáth Rebeka, Boros László Attila, Borsi Dávid, Csiki Gyula Lajos, Dudás László, Elek Dániel, Éliás Réka, Fehér Sándor, Hadászi Renátó, Halas Zoltán, Halász Gergely, Horváth Nikolett, Huszti Tamás, Jámbor Zoltán, Katonka Ilonka, Kota Péter, Kovács Ádám, Kovács Barbara, Mózes Dávid, Nagy Ádám, Nagymáté Fanni, Pap Lehel, Pál Alex, Pető Roland, Podmanczky Zsolt, Sándor Nikolett, Sánta Nikolett, Szabó Ádám, Szabó Bence, Szegedi Krisztián, Széles Csaba, Szűcs Kornél Renátó, Taga Renátó, Támcsu Gergő, Tasnádi Katalin, Török Norbert, Végh Bence, Zibriczky Péter
Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskola és Zeneiskola – AMI
12.a
Osztályfőnök: Gáll Andrea
Bögös Gabriella Hanna, Buzga Zsanett, Elek Martin, Hegedűs Annamária, Molnár Levente, Nagy Roland, Pénzes Balázs, Pregon Dóra Marietta, Sáfár Rebeka, Sándor Gábor, Schuller Helmut, Stefán Vivien, Szabó Anita, Szekér Attila, Szűcs Dorina Helga, Takács Balázs, Tornyi Blanka Violetta, Tóth Ádám, Tóth Dániel, Tóth Máté, Tőzsér Máté, Zágonyi Bettina
Kós Károly Művészeti Szakközépiskola
12.a
Osztályfőnök: Szokolai Zsolt
Balogh Bernadett Ildikó, Balogh Zsófia Sára, Csengeri Ildikó, Csurpek Lili, Dorvos Alexandra, Elek Kamilla, Fibi Kinga Hanna, Gál Petra, Goron Dóra, Harangi János, Hemrik Csilla Nóra, Hóhádi Gergő, Horváth Fruzsina, Juhász Anna, Kalla Nikoletta, Kurucz Loretta Blanka, Major Mónika, Mezei Ivett, Mihucz Kitti, Nagy Anett, Nagy Emese Tünde, Somogyi Adrienn, Szabó Barbara Dóra, Szabó Erzsébet, Szabó Fruzsina, Szabó Gergő János, Szabó Márk, Szendrei Flóra, Tóth Enikő, Tulipánt Erika, Varga Jennifer, Zolnai Enikő
12.b
Osztályfőnök: Toró József
Balogh Marianna, Baráth Viktor, Bíró Loretta, Bocskár Norbert, Bunda Balázs Ákos, Fülöp Anett, Győrösi Henrietta, Kiss Imre, Kiss János, Korponai Viktória, Kovács Koppány, Kurucz Krisztián, Lanczinger Kitti, Moraru Beatrice Vivien, Nagy Dóra, Nótár Stefánia, Nyeste Erika, Pagnoncelli Francesca, Pápista Enikő, Péterszegi László, Sándor János, Schmitz Nóra Enikő, Setzka Imre, Sipos Dóra, Szegő Levente, Szemán Ágnes, Szilágyi Dóra, Szilágyi Kitti, Takács Ádám, Tulipán Anett, Varga Máté
Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola
12.b - informatikai szakmacsoport
Osztályfőnök: Szőllősi Irén
Bodnár Péter, Kimpán Péter, Kisdi Domokos Levente, Kiss Dávid, Kovács Szabolcs Zoltán, Kövér Ákos, Kunkli Zsombor, Kurely László Balázs, Lakatos Sándor, Lévai Martin, Lós Balázs, Marinecz Attila, Mezősi Viktor, Molnár Bence, Nagy Ádám, Nagy Dávid, Nagy Gergely, Nagy Péter Géza, Nagy Tibor, Nagy Zoltán, Pataky Zsolt Szabolcs, Perczák Zsolt, Rácz Gábor, Sándor Dániel, Soós Bence Alex, Szabó Ádám, Szilágyi Norbert, Szombati Tamás, Tóth Róbert, Varga Ákos, Vékony Péter, Vértesi Dániel, Zabos Péter Roland, Zsíros István
12.c - informatikai szakmacsoport
Osztályfőnök: Szűcs Erika
Bagaméri Csaba, Birinyi András, Blascsák Attila Dávid, Csata Gergely, Csige Róbert, Daradics Dávid János, Eperjesi Ádám, Halász Hajnalka, Hódos Dávid, Juhász Gergely Patrik, Juhász Levente, Kádár Gergő Péter, Kálmán Tibor István, Kerezsi Csaba, Király Attila, Király Bálint, Kovács Márk, Lengyel Attila, Mészáros Gergő, Molnár Béla Gergő, Pál Roland Zsolt, Papp László, Papp Máté, Posta Márió Bálint, Rácz Balázs, Rácz Lajos Róbert, Soós Szabolcs, Szabó Péter, Szabó Tamás, Szőllősi Imre, Tamás Csaba Alex, Tóth-Balogh Csaba, Tóth Gergő, Tóth Péter, Tóth Tamás
12.d - gépészeti szakmacsoport
Osztályfőnök: Bakó Sándor
Antal Bence Imre, Bor Márk Lajos, Buglyó Roland, Csapó Attila, Csurák Ádám, Debity Péter, Dégi Gergely, Guti Ádám, Gyöngyösi Norbert Endre, Hajdu Balázs, Huszti Péter, Kelemen Zoltán, Kiss Dávid, Kocsis Árpád, Kordás Attila, Kósa János, Lakatos Gyula, Mázló Attila, Mercs Péter, Nagy László, Oláh Ambrus, Priscsák Ákos, Szemán János, Szilágyi Zsombor Máté, Tóth Balázs, Vámosi József, Varga Dávid, Varga Zoltán, Végh Barnabás Lajos, Végső Dénes, Zákány Levente, Zoványi István
13.n - német két tanítási nyelvű gépészeti szakmacsoport
Osztályfőnök: Linzenboldné Török Ilona
Barna Roland, Csák Zoltán Máté, Csegöldi Miklós, Debrődi Gábor, Dobi Gergely, Éles Olivér, Fábián László, Hajdu Attila, Hegedűs Viktor, Horváth Gábor, Kardos Gergely Zoltán, Katona Adrienn, Kerti László, Molnár Dávid, Nagy Dávid, Osán József, Pósán László, Potyók Tibor, Pozsgai Károly, Stein Áron Balázs, Szatmári Péter, Takács László, Tályai Attila Márton, Tiszamarti Kristóf, Ujvári Gergő, Veress Dávid, Vida Zoltán József
Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola
12.a
Osztályfőnök: Homolyáné Kovács Erzsébet
Balázs Dóra, Balogh Csilla, Balogh Nikolett, Csabai Viktória Szabina, Csuka Timea, Guba Péter, Jónás Tamás, Kádár Tibor, Kalmár Ádám, Karaszek Fruzsina, Koós Berta, Kuti Attila, Kuti Zoltán, Lente Lívia, Molnár Lilla, Nagy Ábel Dániel, Nagy Marcell, Nyak Boglárka, Péter Dóra, Szabó Dóra, Szabó Zsófia, Székely Zsófia, Szentmiklóssy Kinga, Szilágyi Boglárka Szilvia, Szücs Anita, Takács Bence, Takács Márk, Tóth Gabriella, Török Éva, Varga Vivien, Vértesi Henrietta, Vértesi Vivien
12.b
Osztályfőnök: Szép Magdolna
Balogh Ágnes, Bányai Sára, Bardóczi Barbara, Barna Döme, Bucskó Rebeka, Buzgó Lilla, Cséke Erika, Czibere Kitti, Egri Kata, Forgács Attila Kálmán, Galla Priszcilla Ildikó, Gyügyei Erika, Hagymási Tamás Gyula, Horváth Szilvia, Imre Mónika, Jónás Vivien Nóra, Juhász Alexandra, Kapás Elizabet, Katona Gábor, Kelemen Krisztina, Kovács Péter, Lázók János, Majdanics Máté, Marozsán Lili, Moczok Stella, Molnár Georgina, Móré Bendegúz, Nagy Nóra, Orosz Krisztina, Palincsák Ágnes, Pataki Flóra, Siklódi Tímea, Szanku Brigitta, Takács Ágnes Zsuzsanna, Tatár Dénes József, Terdik Krisztina, Tóth-Markos Barbara, Varga Nóra, Vónya Viktória
12.c
Osztályfőnök: Kocsis Márta
Avacz Beatrix, Czentye Kinga, Dancsi Dorottya, Deák Viktória, Erdődi Mariann, Fábián Emese, Girán Viktória, Gólya Gerda, Gubányi Dániel, Gulyás Rózsa Renáta, Hajnal Stefánia, Hegyesi Szimonetta, Jurás Dániel, Kacsora Fanni, Kádár Emese, Katona Barbara, Kővári Kamilla Virág, Kun Melinda, Nagy Bettina, Nagy Márk, Nemes Dóra, Novák Anna, Nyéki Zsófia Rebeka, Pesci Marco, Pongor Diána Kinga, Posta László, Szabó Anna Mária, Szabó Gabriella, Szabó Gergő, Szénási Bence Györk, Szilágyi Evelin, Szoboszlai Fanni, Szörnyi Réka, Szűcs Edvin Péter, Tóth Dorka, Varga Renáta, Vig Mercédesz, Vitos Kata Virág, Vuk Aliz
12.d
Osztályfőnök: Viczián Beáta
Andrási Anna, Aradi Lajos Viktor, Balázs Klaudia, Béres Barbara, Bódi Alexandra, Buzai Fanni, Csajbók Klaudia, Daróczi Bettina, Dorcsák Evelin, Erdei Csenge, Fekete Ramóna, Ferenczi Alexandra, Hevesi Fruzsina Renáta, Joó Kitti, Katona Réka, Kegyes Evelin, Kovács Fruzsina Ibolya, Krajcsi Kitty, Nagy Réka, Ofcsák Orsolya, Oláh Tünde, Orosz Kornél, Petrucz Petra Krisztina, Puskás Kinga, Rácz Cintia, Schell Béla, Sefkovics Ágota, Soltész Beatrix, Szabó Árpád, Szalontay Mónika Tímea, Szathmári Emese, Szepesi Bettina, Szilágyi Viktória, Szürös Péter, Tóth Fanni, Tóth Jennifer, Valu Eszter, Váradi Anett Lilla, Vigh Evelin, Virágos Vivien
Péchy Mihály Építőipari Szakközépiskola
12.a
Osztályfőnök: Dorcsin Csaba
Volt osztályfőnök: Dr. Herczegné Kertész Ibolya, Antal Péter, Czibere Sándor, Dékány Vivien, Dobrai Ákos, Fehér Ágnes, Fodor Márton, Kanczel Tamás, Kányási Dávid, Karalyos Alíz, Kovács Tímea, Körbei Krisztina, Kristóf Ádám, Makai Krisztián Alex, Orosházi Andrea Julianna, Orosz Erzsébet, Páll Gergely, Puskás Anna Fanni, Sisa Nikolett, Szabó Bence, Szabó Ferenc, Szabó Norbert János, Sztelek Ferenc, Tomoga András, Vadász András, Váradi Gergő, Vigh András, Zacsik Ádám Tibor
12.b
Osztályfőnök: Dr. Szabóné Szalkai Enikő
Volt osztályfőnök: Sándorné Pinczés Marianna
AndirkóÁdám Ferenc, Balogh Tamás György, Csató Balázs, Csikos Viktória, Éles Tibor, Erdei Anita, Erdős Csongor, Esze Dóra, Gaál Péter, Gál Eszter, Gergely Róbert, Gönczi Balázs, Horváth Dániel, Kiss Alex, Kiss Orsolya, Klenovszki Tibor, Kocsis Krisztina, Koncz Bernadett, Koszta Dóra, Kurtyán János, Lázók Julianna, Magyar Dániel, Menártovics Gabriella, Nagy Richárd, Nemes Krisztina, Oláh Zsolt, Papp Zsolt, Pusztai Réka, Rahmani Leila, Smidróczki Antónia, Sütő Márta, Szabó Ádám, Szabó Krisztián, Szilágyi Kristóf Attila, Tóth Roland, Varga Boglárka, Vojta Imre Roland
12. c
Osztályfőnök: Deli Attila
Ács Tibor, Benke Lajos, Bodnár Ákos, Boros Tibor Gergő, Daku Tamás, Gardó Gyula, Gergely Márk László, Gyöngy Tamás, Ignáth Tímea, Jámbor Norbert, Juhász Elizabet, Kocsel György Ádám, Kovács Henrietta, Kovács Tünde Katalin, Kovács Viktória Ilona, Kovács Vivien, Krisztik Roland, Lőrincz István, Mallár Máté, Mudra Kitti, Nagy László, Németh Anikó Barbara, Pintye Roland Mihály, Pósán Attila, Rásó Balázs, Ratku Renáta, Rimóczi Mónika, Szabó Szandra, Szakály Richárd, Szemán Balázs, Szücs Ildikó, Tóth Tímea Evelin, Török Éva Viktória, Vaszicsku Nóra, Vértesi Philip
12.d
Osztályfőnök: Tarnai Zoltán
Aczél Dávid, Agárdi László, Almási Sándor Máté, Arnódi Tamás, Budai Alex, Damdinpurev Baasanjav, Deleff Kristóf István, Domoki Kristóf, Gál Szabolcs, Karácsony Attila, Kelemen Vivien, Kiss Roland, Kolumbár János, Kovács Zoltán, Máté Dániel, Nagy Balázs, Nagy Levente Benjámin, Nyilas Szabolcs, Pál Krisztián, Párványik Péter Dávid, Simon Márta, Varga Attila Péter, Zurbó Sándor
Povolny Ferenc Szakképző Iskola és Speciális Szakiskola
12.a szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Röttcher Judit
Böszörményi Dániel, Dankó Dávid László, Daru Krisztián, Elek Krisztián, Gebei Ákos László, Harangi Gergő, Hasilló László, Jakabovits Maximilián Ádám, Kovács Barna Gergő, Kovács Csaba, Mező Attila Krisztián, Nagy Gyula Alex, Nagy Tibor, Oláh Zoltán, Sopronyi Péter, Szegény Zoltán, Terdik Norbert, Török Dávid György, Wang Zhili János
1/12. osztály
Osztályfőnök: Leppné Benke Ilona
Gáz- és tüzeléstechnikai műszerész
Balogh Attila, Czirják Gergő, Gidai Richárd, Haja Balázs, Kövér Bence, Makkai Norbert, Molnár Dávid, Németi Zoltán, Nyírő Gyula Bence, Sarkadi Imre, Simon László, Zelenka Gergely, Varga Tamás, Vécsei Zsolt
burkoló
Bakó Ferenc, Balogh Roland, Béres Roland, Csapó Sándor, Erdélyi Dávid, Fekete Attila József, Horváth Dániel, Lakatos Márk, Nagy Kristóf, Oláh Dániel, Orgován Attila, Ónodi Sándor, Pethő Benjámin Dávid, Szabó Ádám, Ternyei István, Tóth János, Vadász János, Vida Gergő, Zavoda Péter
2/12. osztály
Osztályfőnök: Nagy János
Épületasztalos
Balázs József, Csontos Attila, Dalmi Dániel, Dihen Kálmán, Kovács Krisztián, Sas László, Serbán Mihály, Siket Attila Zoltán, Szabó Attila, Szepesi Dávid, Tripó Zoltán, Virga Gergely
kárpitos
Asztalos László Gergely, Ág Tamás Vilmos, Balogh Gergő, Bácsi Dávid Alex, Biró József, Czeglédi Norbert, Hajdú Mihály, Juhász Dániel, Kelemen Márk, Lupsán Attila, Major Tamás, Mocsári Dávid, Nyíri Szilveszter, Szabó Dávid, Török László Zsolt
1/14. osztály
Osztályfőnök: Molnár Imre
Festő, mázoló és tapétázó
Csecsúr Imre Roland, Mészáros István, Mohácsi Géza, Siroki Dániel, Tóth Zoltán
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
12.a
Osztályfőnök: Lukács Katalin
Balogh Cintia Anna, Barkóczi Dóra, Barna Márta, Bégányi Eszter, Bélteki Anett Zsuzsanna, Biri Vanda, Bodnár Orsolya Rebeka, Büki Eszter, Dobi Frida, Gönczi Orsolya, Görög Dóra, Harazi Nikoletta Annabella, Kati Krisztina, Kis Anna Zsuzsanna, Makai Zsuzsanna, Merli Brigitta, Nagy Zsófia Zsanett, Nemes Anna Petra, Petercsák Enikő, Radics Lilla, Szász Magdolna Lídia, Szenes Dóra, Takács Anett, Urbanek Roberta
12.b
Osztályfőnök: Medvéné Kovács Enikő
Abasiute Angéla Enoobong, Altorjay Melinda Borbála, Andrikó Barbara, Berényi Lilla Márta, Dros Enikő, Gergely Kinga, Gholammi Alexandra, Guba Dóra, Hódosi Katalin, Juhász Réka, Kind Antónia Mária, Kovács Emese, Lakatos Zsófia Petra, Margitai Tímea, Molnár Éva Bettina, Schaff Mária, Sipos Ágnes, Siroki Anna, Tóth Rebeka, Tóth Réka, Váradi Gréta Irma
Szent József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
12.a
Osztályfőnök: Medve József
Ale Bence, Balázs Mihály, Fekete Miklós Márton, Herbály Csaba Márton, Horváth Albin Adrián, Horváth Tamás, Illés Máté, Korbeák Kristóf, Kozák Norbert Lajos, Molnár István, Orosz László, Riczu Tamás, Sipos Péter Tamás, Surányi Dávid, Szabó Lajos, Szemán Álmos Iván, Veres István
13.d
Osztályfőnök: Sziráki László
Bencsik Dániel, Füzesi András Ede, Greutter Adrián, Hamecz Soma, Herman Alfréd Géza, Molnár Imre, Nagy Gergő, Nagy Marcell, Pázmán Gábor János, Szathmári Zoltán, Szemán Gábor
Tóth Árpád Gimnázium
12.a
Osztályfőnök: Szencsák Erika
Al-Syed Amira Isam, Csákó Ágnes, Csüri Liselotte, Dankó Gréta, Gergely Péter, Görömbei Lilla, Győry Balázs, Hajdú Anna, Herczeg Dávid Tamás, Juhász Klára, Kecskés Ágota, Kiss Georgina Anna, Kovács Janka, Krafcsik Alexandra, Máté Petra, Molnár Bence Alex, Mórh Lívia, Nagy Adrienn, Nagy Barbara, Orosz Réka Katalin, Péterfi Dániel, Polgár Hajnalka Eszter, Puskás Laura, Racsmány Zoé Diána, Rozsnyai Eszter, Sándor Máté, Sebestyén Péter, Szabó Bence, Szabó Miklós, Szántó Gerda, Szaporán Timea Ivett, Tőkés Fruzsina, Zolnai Zita
12.c
Osztályfőnök: Zaccaria Leó
Bajczura Gabriella Zita, Bajza Boglárka, Bárdi Eszter, Bikfalvy Evelyn, Bíró Gábor, Boda Krisztina, Burai DóraBuru Boglárka, Derecskei Edina, Fodor Fruzsina, Gál Annamária, Göttlinger Anna Ilona, Hassan Fatin, Hüse DóraJuhász Vivien, Kajtár Emese, Kaló Zsuzsa Bernadett, Katona Zsuzsa Ágnes, Kiss Rita, Kozák Réka Flóra, Lengyel Zsuzsa, Márai Katalin Noémi, Molnár Renáta, Nagy Brigitta, Ötvös Flóra, Papp Alexandra, Póti Gábor, Rontó Rebeka Beáta, Salánki Zsuzsanna, Szabó Nikolett, Szenczi István Lajos, Szenes Mónika, Szőllősi Ágnes, Tóth Ádám, Töviskes Edina Júlia, Vágó Márk, Viski Annamária
12.d
Osztályfőnök: Törő Norbert
Bálint András, Balogh Csaba, Berki Alexandra Réka, Berta Boglárka, Csádi Ádám János, Csipkés Csaba, Fábián Cintia Csilla, Filep Máté, Gönczi Dóra, Gulyás Hilda, Gyöngyösi Máté, Kecskés Dóra Titanilla, Kiss Dénes Zsolt, Kolostyák Zsuzsanna, Kovács Balázs, Kovács Kincső Sára, Kovács Luca Mária, Kovács Márton Benedek, Lakatos Gyula, Magócs Ádám, Magócs Éva, Magyar Balázs Attila, Molnár Csilla, Molnár Emese, Molnár Kitti, Nagy Petra, Orosz Tamás, Pálfi Boglárka, Pearl Ben, Rozsályi Eszter, Szabó Gyula Ákos, Szabó Lilla, Szalontai Márta, Szarka Tamás, Tarnóczi Éva, Tóth Tamás, Ujvári Melinda, Varga Dóra, Vincze Tímea, Zsoldos Dávid
12.e
Osztályfőnök: Hajzer György
Antal-Szalmás Tamás, Asztalos Alex, Balogh Noémi, Bayarsaikhan Khongor, Chvatal Tünde, Csajkó Dóra, Danka Márton, Eszenyi Gábor, Fazekas Bence György, Fenyős Zoltán, Fülöp Zsolt, Götz Roland Tamás, Grigoncza Dávid József, György Tímea, Handari Júlia, Harmati Tamás, Hernyák Gergő, Horváth Ákos, Hotzi Péter, Kádasi Máté, Kiss Tamás Csaba, Kovács Benjámin László, Kovács Dániel, Kovács-Nagy Máté Zsolt, Körtvélyessy Gyula Marcell, Melcher István, Panta Niké Sára, Pataki Róbert, Pintér Dóra, Popovics Júlia, Rénes Balázs, Tóth Attila, Tóth Renáta Anna, Ulimájer Dávid, Varga Árpád, Varga Bernadett, Vida Vivien, Zardikán Dzsanbolat Najman
12.f
Osztályfőnök: Fekete Miklós
Asztalos Alexandra Nikolett, Balogh Amanda, Berki Anita, Czakó Zsanett, Diós Bella, Dombi Anita, Egri Nikolett Hajdu Péter Bálint, Hamvas Izabella Eszter, Hepp Iván, Horváth Bettina, Jámbor Tamás, Kalmár Enikő Mária Kondás Kata, Kovách Antal Péter, Krek Norbert, Lőrincz Dominik, Macskás Tilla, Matil Renáta, Nagy Dóra, Ökrös Beatrix, Pál Anita, Papp Dóra Ildikó, Pellei Nándor Attila, Potornai Nóra, Simon Orsolya, Szabó Edina, Szilágyi Lea Zsófia, Szilágyi Luca Sára, Szőke Alexandra, Tányér Emese, Tóth Erika Boglárka, Tóth Norbert, Vámos Kincső Valentina, Veres Orsolya, Zsiros Bettina
12.g
Osztályfőnök: Cseh Miklós
Bakos Bence Mátyás, Bodnár Boglárka, Faragó István, Felegyi Márton, Gaál Milán, Gyenes István Attila, Hámos István, Hegyi Hédi, Kapitány Tibor Tamás, Kiss Szabolcs, Kiss Zsombor, Kovács Helga, Lukács Miklós, Major Ádám Márián Zoltán, Máté Zoltán Márk, Nagy Viktor, Osán Roland, Pándi Gergő, Papp Balázs Nándor, Pető Kinga, Rosta Anett, Sajtos Mátyás, Schlachter Gabriella, Schubert Nikolett, Szabó Bence, Szabó Dániel, Szabó Dóra, Szabó Fruzsina, Takács Sándor, Terhes Zsolt, Uzonyi Bence, Váradi Kristóf, Vári Zsaklin, Vasvári Petra
13.h
Osztályfőnök: Dr. Biczóné Porcsin Judit
Balogh Anett, Balogh Tamás, Bíró Zsolt, Burzuk Dorina Zsuzsanna, Csontos Gergely, Czina Edina, Erdelics Ágnes, Galó Anita, Gurzó Balázs Haluska Richárd, Haramura Márta Zsanett, Hunyadi László, Jóni Alexandra, Katona Andrea, Kósa Gergő, Koszorús Klaudia, Nagy Tamás, Pekker Barbara, Pintye Bettina, Prágai István László, Sinka Lúcia, Sziksz Ágnes, Szilágyi Fruzsina Noémi, Szilágyi Péter, Szőllősi Odett, Zatureczki Renáta
Vegyipari Szakközépiskola
12.b
Osztályfőnök: Pocsainé Vida Erzsébet
Balogh Edit, Bicskei Krisztina, Blahó Bence Botond, Boda Róbert János, Braun Ádám, Bunya Csaba, Csáti Balázs, Dobiász Brigitta, Farkas Anikó, Fekete András, Ferenczi Andrea, Fogarasi Cintia, Hegedüs Nikolett, Kacsó Sándor József, Kiss Zsuzsanna, Molnár Tibor, Nagy Anikó, Nagy Dorottya, Sajtos Zsófi, Sárkány Attila, Sebők Ildikó, Sóvágó Dávid, Szabó Bence, Takács Fanni, Takács Hedvig, Tímár Vanda, Tóth Judit Evelin, Tóth Rebeka, Urbán Róbert
12.c
Osztályfőnök: Dr. Forgács Katalin
Albert Noémi, Bajnok Henrietta, Balogh Ildikó, Balog Vivien, Barbócz Olivér, Béres Bertalan, Bihari László, Bordás Flórián, Czövek Viktória, Guti Péter, Halega Márk, Hegedüs Réka, Karsai Petra, Kiss Ildikó, Kóti Viktória, Kovács Dávid Sándor, Kovács Patrik, Mogyorósi Márk, Molnár István, Nagy Boglárka, Nagy László György, Nagy Viktória, Nagy Zsófia, Nyujtó Nikolett, Oláh Beáta, Patka Mónika, Pető Virginia, Petrika Vivien, Polyák Renáta, Prém Gabriella, Rácsai Edina, Retek Renáta, Sarkadi Mariann, Való Vivien, Vatamány Gergő, Vetési Zsolt, Vezendi Nóra, Virág Péter
12.d
Osztályfőnök: Torday Ágnes
Bartha Zsolt, Bende László, Bereczki Dóra, Bertalan Fruzsina, Császár Evelyn, Csuka Zsolt, Farkas György Bence, Fehér Balázs László, Fekete Zsuzsa, Hegedűs Gitta, Hennel Kinga Valentina, Kass Vivien, Kelemen Dóra, Kozma Vivien Stella, Lós Réka Orsolya, Mézes István János, Nagy Anna, Nyíri Anett, Scheibli Zsófia, Sőrés Zoltán, Szabó Bence, Szatmári Orsolya, Szolnoki Dániel, Talladi Viktória, Tóth Ádám, Tóth Alexandra, Tóth László, Tóth Noémi, Tyukodi Ildikó, Ungvári Csaba, Uri Mária, Varanyi Flóra, Zsoldos Fruzsina
12.e
Osztályfőnök: Volosinovszki Sándor
Antal Angéla, Bagi Péter, Barcza Dániel, Enyedi Zsolt, Fajta Csaba, Harangi Julianna Amanda, Inczefi Viktória Magdolna, Jánosi Dóra, Jánosi Nikolett, Kása Zoltán, Kaszonyi Dávid Erik, Kathi Balázs, Keczán Erzsébet, Király Bálint Donát, Kiss Gábor, Kötélverő Gergely, Krékán Kitti, Küzmös Kristóf, Maczó Szilvia Gyöngyi, Márkus Anita, Mecsei Szabina, Nánási Patrícia, Páll Sándor Dávid, Pál Regina Réka, Pásztói Nikolett, Péter István, Rada Viktória, Simon Dávid, Szollár Dóra, Szücs Ádám, Tánczos Klaudia, Zubák István
13.a
Osztályfőnök: Neuwirth Emese
Bene Anna, Bessenyei Lilla Anna, Cseterki Ferenc, Dobi Vivien, Dobi Zsófia, Erdei Éva, Felföldi Szabolcs, Fülöp Flóra, Gáll Anna Nikoletta, Girincsi Evelin, Hajdu Ágnes, Heveli Gergő, Jónizs János, Kövér Csaba, Mészáros Julianna, Molnár Andrea, Molnár Dániel, Molnár István, Nagy Alexandra Ágnes, Nagy Bernadett, Nagy Tamás Domokos, Ölveti Gábor, Sárkány Zsófia, Sipos Zoltán József, Szolnoki Bianka, Tóth Edina Hajnalka, Török Róbert, Urbán Márta
HAJDÚBÖSZÖRMÉNY
Bocskai István Gimnázium
13.a
Osztályfőnök: Molnárné Horváth Ilona Ida
Apró Anikó, Balogh Tamara, Balogh Alexandra, Bodai Boglárka, Bodnár Angéla, Dézsán Gábor, Erdős Adél Dorottya, Forgács Adrienn Zsófia, Galaczi Bettina, Gáti Brigitta, Hadházi Ágota, Harsányi Éva, Hegedűs Tünde, Kapros Kitti, Kapusi Enid, Kerek Anikó, Kovács Tímea, Nagy Nikolett, Orgonás Naomi, Petrányi Balázs, Polcz Nóra, Rákóczi Gabriella, Somossy Anita Irén, Sőrés Nóra, Szabó Vivien, Szabó Zsolt, Tardi Kinga, Uzonyi Anita, Uzonyi Antal, Uzonyi Erzsébet
12.b
Osztályfőnök: Magi Csaba Antal
Balogh Szabrina, Balogh Tímea Beatrix, Barcag Bettina, Csíkos Enikő Katalin, Fehér Dóra, Fejér Georgina Flóra, Félegyházi Andrea, Fórián András Félix, Gaál Csaba, Gergely Szandra, Kálmán Csaba, Kathi László, Lakatos Adrienn, Munkácsi Tamás, Nagy Brigitta, Németh Alexandra, Pálóczi Brigitta Anikó, Pete Éva Margit, Piszter Thyra Judit Ratku Anikó, Sőrés Zsuzsánna, Stefán Nikolett, Szabó Adrienn Veronika, Szabó Aranka, Tóth Adrienn, Tömöri Kitti Ungvári Norbert, Varga Zoltán, Veres Erika
12.c
Osztályfőnök: Bácsi Imre
Balogh Benjámin Dávid, Berki Csaba, Bíró Balázs Sándor, Bodnár Brigitta, Borsó Réka, Debreceni Lajos Imre, Dóka Dorina, Elek László, Fekete Zsigmond, Fodor Tibor, Görögh Péter, Kálmán Imre, Kathi István, Katonka Gina Éva, Katonka Ildikó Júlia, Kiss László, Kiss Tibor Balázs, Lenti István Dávid, Molnár Balázs, Molnár Imre, Orbán Ágnes, Rácz Attila, Reha Arnold, Szabó Gergő, Szabó Kevin, Szabó Tamás, Szekeres László, Széles István, Tóth Csaba, Zeke Adrienn Júlia
12.e
Osztályfőnök: Dobóné Szalóki Szilvia
Volt osztályfőnök: Eszenyi Balázsné
Ancza Zsuzsa, Barta Barbara, Barta Dávid, Berta Ágnes, Bodnár Vivien Andrea, Budai Gergely, Galaczi Kristóf, Gere Krisztina, Gyökös Réka, Gyulai Szilárd Dávid, Hajdu Ágnes Linett, Kacsó Zoltán, Kapás Bendegúz, Kapusi Krisztina, Kathi Renáta, Kelemen Kitti, Lovas Vanda Nikolett, Mádi Sándor, Molnár Tamás Imre, Molnár Viktor János, Nagy Imre, Osváth Bettina Zita, Pacsmag Krisztina, Papp Ádám, Silye Gábor, Tóth Julianna Nikolett, Tóth Levente, Vilmányi Fanni, Zelei Péter Dávid
Veress Ferenc Szakképző Iskola
12.a - Informatika, vendéglátás- idegenforgalom szakmacsoport
Osztályfőnök: Szerdahelyi Zoltán
Bencze Anikó, Berki László, Boros Imre, Deák Adrienn, Fehér Anett, Forgács Alexandra, Hallgató Renáta, Himer János, Katonka Melinda, Kiss Márton, Könczöl Nándor, Kőszegi Adrienn, Lécz Ildikó, Makai Rita, Nagy Róbert, Nyíri Máté, Pálóczi Zsófia, Pócsi Violetta, Sóvágó Klaudia Klára, Szabó Ferenc, Szabó László Richard, Szabó Zoltán, Szegedi Zsolt, Szepesi Szilvia, Szepesi Tamás István, Támcsu Nikolett, Tatár Orsolya, Vida Imre, Zemlényi Dávid Péter
12.b - Kereskedelem-marketing, közgazdaság szakmacsoport
Osztályfőnök: Kovácsné Komáromi Éva
Bácsi Tünde, Baji Petra, Bakó Alexandra, Bojti Erzsébet, Bojti Kitti, Csák Viktória, Csurgó Sándor, Csurgó Vanda, Fekete Katalin Zsuzsanna, Gacsó Brigitta, Kállai Réka, Kálmán Mariann, Kathi Szabina, Kiss Erika, Kiss Éva, Kiss Imre, Kökényesi Angelika, Mező Márió, Molnár Edit, Nagy Rózsa Enikő, Oláh Mariann, Sóvári Dóra, Szabó Noémi, Szabó Zsanett Zsófia, Szél Nikolett, Tóth Eliza, Tóth Ildikó, Tóth Réka, Tóth Tamás Richárd
2/12.a - Szakács, pincér szakma
Osztályfőnök: Kepics Ilona
Andorkó András, Andorkó István, Biczók Mária Gabriella, Boros Viktor Dávid, Cseh Dávid Kristóf, Dulovics Denise Nikolett, Elek Dávid, Fehér Klaudia, Fekete Mária, Forgács Szandra, Fürj Veronika, Gencsi Kitti, Gergely Erika, Gyulai Krisztián, Gyulai Szabolcs, Horváth Nikolett, Kiss Mónika, Kiss Sándor, Komjáthi Anikó Mária, Kovács Anett Barbara, Mezei Alexandra, Mező Brigitta, Orosz Erika, Rácz Kristóf Csaba, Szabó Gábor, Szabó Ildikó, Tóth Viktor
2/12.b - Élelmiszer- és vegyiáru- eladó szakma
Osztályfőnök: Dobó Edit
Asztalos Mariann, Bagdi Anikó, Balogh Alexandra, Balogh Mónika Nikolett, Fekete Renáta, Hajdú Nikolett Mariann, Hegedűs Henrietta, Kapusi Barbara, Károlyi Annabella, Kovács Bettina, Molnár Imre, Mondok Alexandra, Nagy Balázs, Nagy Gabriella Julianna, Oláh Ramóna Viktória, Somogyi Bettina, Szabó Dalma, Szoboszlai Tünde, Szűcs Annamária, Szűcs Balázs Norbert, Szűcs Nikolett, Szűcs Norbert, Tóth Tünde, Török Ibolya
2/12.c - Bútorasztalos, energiahasznosító berendezés szerelője szakma
Osztályfőnök: Ábrahám Imre
Balogh Gergő Tibor, Balogh Miklós, Csarnai Norbert, Csige Attila, Csóka Tamás, Drága Dávid, Fodor Tamás Antal, Győri Balázs, Gyulai Zsolt, Hadházi László István, Jónás Patrik, Kéki Erik, Kéki Imre, Kerekes Sándor, Király Zoltán Péter, Kiss Gergő, Kiss István, Kiss Lajos, Kiss Sándor, Lengyel Kálmán Sándor, Nagy János, Nagy Róbert, Opre Dávid, Péter Antal, Sipos Péter, Sóvágó Donát, Szegedi Sándor, Szemán Richárd, Török Gergő
3/11.a - Energiahasznosító berendezés szerelője, fodrász, kőműves, szakács szakma
Osztályfőnök: Nagyné Fórizs Lenke
Balogh Attila, Balogh Brigitta Mónika, Bódi Nikolett, Bodnár Zoltán, Erdős Gyula, Faragó Tamara, Friedrich Katalin Brigitta, Fűz Krisztián Ferenc, Gergely Renáta, Győri Nikolett, Hegedűs Gergő, Hegedűs Sándor, Kardos Gabriella Judit, Kolozsvári Kristóf József, Lovas Attila, Marincsák Katalin, Márton Imre, Mészáros Andrea, Mezei Dóra, Molnár Diana, Nagy Péter, Pataki Dávid, Pók László, Sóvágó Vivien, Szabó László, Szekeres Norbert, Torma Tímea, Tóth Boglárka, Varga Edit Dóra, Varga Zoltán Mátyás, Veres Richárd László, Zolnai László
HAJDÚDOROG
Szent Bazil Görög Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Diákotthon
12.a
Osztályfőnök: Hadházi Katalin
Bodnár Dóra, Debreczeni Dániel, Fejér Dóra, Ihnáth Eszter Katalin, Kádár Szabina, Katócs Gábor, Koleszár Susan, Lakatos Petra, Mosolygó Marianna, Nagy Evelin, Orosz János, Orosz Magdolna, Pálóczi Fruzsina, Pásztor Petra, Pogácsás László Ákos, Putirka Gábor, Rácz Kitti Magdolna, Simon Fruzsina, Szőke Zsolt, Tamási Ferenc, Vékony Viktória, Zoványi Judit
12.b
Osztályfőnök: Kissné Oláh Edit
Volt osztályfőnök: Stefán-Veres Judit
Andrásdi Zita, Bánkus Ildikó, Bíró Enikő, Debreczeni Tamás, Figeczki Gábor, Galajda Eszter, Grunda Alexandra, Gyérmán Ágnes, Iski Annamária, Kaskötő Miklós Bertold, Kelemen Mihály, Kerékgyártó Dóra Júlia, Kovács Péter András, Oláh Zoltán, Orosz Enikő, Pocsai Mónika Zsuzsa, Rencskovszki Nóra, Sári Tamás, Tátorján Anikó, Tóth Tamara, Tóth Zoltán, Vass Marianna
12.c
Osztályfőnök: Csinószki Mária
Volt osztályfőnök: Körtvélyesi György
Andrásdi Valéria, Bencze Zsolt, Farkas Anikó, Fehérvári Ivett, Ficsor Ádám László, Gagna Zoltán, Lelesz Alíz Veronika, Lukácsi Imre, Nagy Krisztián, Oláh Renáta, Orosz Nikolett, Orosz Tímea, Papp Nikolett, Pesel Krisztina, Petrus Zoltán, Rékasi Dorina Hajnalka, Szabó Bettina, Tihanics Dóra, Tóth Richárd, Tóthszegi Dóra Éva, Újfalusi Krisztián, Zakar Kinga Barbara
HAJDÚNÁNÁS
Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium, Szakközép-, Szakképző Iskola és Kollégium
12.a
Osztályfőnök: Kecskésné Csige Margit
Erdei Zoltán, Fekete Dóra, Gál Marietta, Gál Tamara, Ilyés Eliz, Magi Erzsébet, Magi István, Magi József, Molnár Csaba István, Nagy Anett Tünde, Németh György, Pálóczi Bettina, Papp Viktória, Papp Zoltán, Sebők Zsuzsa, Takács Petra, Tóth Gábor
12.b
Osztályfőnök: Maginé Seres Marianna
Bata László Dávid, Bíró Benjámin, Bordás Péter Pál, Budaházy Petra Virág, Dombi Krisztina, Fülöp László, Görög Emőke, Izsoó Alexandra, Kállai Kincső, Kórik Anna, Körtefái Katalin, Láda Ivett, Lakatos Attila, Lente Mihály, Molnár Miklós, Nábrádi Veronika Dóra, Nagy Lajos, Pogácsás Ákos, Reichenbach Rita, Reszegi Alexandra Anikó, Szakál Péter, Szatmári Bianka, Székely Panna, Szilvási Kitti, Tóth Nándor, Volosinovszki Ádám
12. c
Osztályfőnök: Kovács Margit Katalin
Barna Judit, Bocz Marianna, Borbély Florentin, Csuka Hajnalka, Dallos-Nagy Csaba, Deme Albert, Dézsi Ágota, Gaál Bence, Jakab Ágnes, Kanda Krisztina, Kiss Ágnes, Nagy Edit, Nagy Fruzsina, Papp Dóra, Pálóczi Fanni, Pénzes Bianka, Révész Kinga, Sári Veronika, Somogyi Kinga, Spéder Sofia, Szabados Rebeka, Szombati Enikő, Szurkos József, Tar Bence, Tar Krisztián, Veress Árpád, Zámbó Angelika
12.d
Osztályfőnök: Szilágyiné Kovács Mária
Bába Anna, Balogh Viktória, Barna András, Boda Henrietta, Borbély Anett, Czifra Dóra, Csige Enikő, Dobos Mária, Joó Anikó, Kántor Alexandra Katalin, Kiss Angelika, Kolozsvári Petra Katalin, Koncz Klaudia, Magoss Dóra, Molnár Sándor, Nagy Anikó, Nagy Dóra, Nyakas Péter, Ötvös Erika, Papp Marcell, Rácz Dávid, Reszegi Fanni, Stein Amanda, Szabó Dóra, Takács Judit
12.e
Osztályfőnök: Dr. Majorosné Páll Edit
Bacsó Dénes, Csuja Gábor, Dézsi Judit, Erdei Krisztián, Gergely Richárd, Horváth Miklós, Jóna Szabolcs, Juhász Felícia, Kelemen Mihály, Lengyel Nándor, Pálfi Csaba, Pálóczi Tamás, Stefán Egon, Suga Dávid, Szabó Attila, Szabó László, Torma Antal, Tuza József, Varga Bence
12.f
Osztályfőnök: Bakó László
Bakó Alexandra, Csillik Tímea, Dankó József, Erdei Péter, Fazekas Imre, Fekete Orsolya Enikő, Gyöngyösi Barbara, Horváth Kitti, Huszti Hajnalka, Kántor Tamás, Kerékgyártó Dóra, Kónya Angelika, Mihály Fruzsina, Miskolczy Réka, Molnár Imre, Nagy Mária, Nagy Renáta, Nagygyőr Eszter, Nyakas Edit, Ötvös Dávid, Papp Imre, Radó Erika, Rapcsák Andrea Irén, Sallai István Balázs, Sebestyén Zsolt, Szalka Fruzsina, Szücs Barbara, Tanyi Kitti, Tóth Attila, Török Zoltán, Varga Melánia, Zelei Vivien
2/14.l
Osztályfőnök: Fehérváriné Szakál Ildikó
Bata Ádám, Domokos Mihály, Jánosi Tamás Gergely, Kovács Richárd, Lakatos Richárd, Lovász Andrea, Mészáros József Márk, Munkácsi Tamás, Ötvös Nándor, Pálóczi Zsolt Antal, Petrus Tamás, Szabó Sándor, Szarka István, Szücs Ágnes, Zand Ákos, Zsuga Attila
12.g
Osztályfőnök: Horváth Tamara
Bodnár Viktor, Búz Viktor, Csengeri Ákos, Csuzda Máté, Hágen Viktor, Kiss Antal Dávid, Kiss Dévald, Kovács Brigitta Julianna, Molnár Enikő, Nikulik Mátyás, Porkoláb Ádám Szabolcs, Potóczky Krisztián, Sebők Gergő, Sebők János, Sziszák Dóra, Takács Balázs Ernő, Tóth Bettina, Varga Bálint
12.h
Osztályfőnök: Kára István
Békési Tibor, Berényi Gergő, Budaházi Lajos, Cserbán Dávid, Dézsi Lajos, Dihen László, Dráviczki Norbert, Fejér László, Göndör László, Kakócz Zsolt Richárd, Kormos Péter, Kovács Bence, Molnár Antal Róbert, Nagy Gergő Gábor, Nagy Zsolt, Oláh Imre, Oláh László, Pálfi Sándor, Potóczky László, Rácz József, Sárga Krisztián Roland, Simon Mihály Gergő, Síró Norbert, Szucskó Sándor István, Tóth Balázs, Tóth Mihály
12.i
Osztályfőnök: Juhász Tamás
Ábri Krisztián István, Andrásdi Dániel, Asztalos Richárd, Fehér Gyöngyi, Gál István, Jóna Irén, Kádár Ildikó, Kaposvári Krisztina, Kóti Zita, Máró Norbert András, Nagy János, Nagy Sándor, Ötvös Sándor, Pálóczi Enikő Erzsébet, Papp György Milán, Péntek Kitti Ildikó, Varga Szilvia
12.j
Osztályfőnök: Pusztainé Máró Irén
Ákbári Henrietta, Balla János, Békési László, Bodnár Miklós, Daróczi Péter András, Fejér Norbert Roland, Horváth Attila, Seres Richárd, Szabó Noémi, Szilvási Judit, Szurkos Ádám, Vitányi Lajos Gergő
13.osztály
Osztályfőnök: Csuka László
Lónyai Kristóf, Nagy Barbara, Papp Zoltán Fülöp, Pásztor Viktória, Pénzes Angelika Katalin, Volosinovszki Anett
14. osztály
Osztályfőnök: Csuka László
Boda Gergő, Gellén Antal, Kovács Attila, Porcelán Sándor, Répási Gábor Csaba, Zágonyi Zoltán
15. osztály
Osztályfőnök: Csuka László
Kanda Tibor, Kéki Zsolt, Molnár Imre, Sőrés Tamás, Vámos Márk
HAJDÚSZOBOSZLÓ
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola
12.a
Osztályfőnök: Nemes József
Buzás Richárd, Csépán István Dávid, Csomós Róbert, Csuka László, Deilinger Ádám, Fazekas István Ambrus, Gombos Gábor, Gulyás Máté Gergő, Hegedüs Bettina, Helecz Máté, Husi Ádám, Juhász Tamás, Kálvári Áron, Kapás Csaba, Koscsák-Stepák Csaba, Kovács Alexandra, Nagy Ádám, Nagy Gergő, Németi Dániel, Oláh Viktor, Orsó Nikolett, Papp Ádám, Péter Béla, Rácz Miklós Lajos, Sápi Máté, Sóvágó Gyöngyi, Szabó Dávid, Szarvas Ádám, Szilágyi Andrea, Zudor Márk István
12.b
Osztályfőnök: Nádasdi Judit
Berecz Sándor, Czibere Réka, Csanádi Bence, Décsei Klaudia, Fehér Brigitta, Fekete Judit Katalin, Hajdu Alexandra Nikolett, Holló Antónia Barbara, Kiss Rebeka, Kocsis Ágnes, Lajtos Boglárka, Lázár Sándor, Nagy Alexandra, Németi Máté, Őri Alexandra, Pap Evelin, Rimanóczy Dóra, Simon Ildikó, Szabó Anett, Szabó Bence, Szabó Máté Bence, Szegedi Lilla, Szél Diána, Szilágyi Fruzsina, Szoboszlai Nikolett, Takács Norbert, Varga Zsanett Diána, Vida Fruzsina Hajnalka
12.e
Osztályfőnök: Nagyné Kovács Angéla
Bakó Bettina, Bugyi Dorina, Czeglédi Mária, Csendom Krisztina, Dávid Bernadett, Dobozi Sándor, Ferenczi Edit, Fodor Anna, Horváth Attila Sándor, Kállai Zoltán, Kálmán Zalán Attila, Kátai Anna, Kis Edina Ivett, Kiss Beatrix, Komlósi Mária, Kovács Mátyás, Küzmös Dóra, Lazúr Attila, Makai Kristóf, Mihalik Barna, Nagy Fanny Gréta, Nagy Krisztina, Pacsmag Edit Petra, Papp Teodóra, Pintér Panna, Szilágyi Erzsébet Ditta, Szoboszlai Dániel, Szűcs Dóra, Takács József
13.c
Osztályfőnök: Balla Éva
Antal Renáta Andrea, Apagyi Fanni, Bikki Veronika Eszter, Böőr Petronella, Budai Nikolett, Csikós Júlia Bernadette, Dóró Róbert, Fejes Vivien, Gönczi Renáta, Kalmár Fruzsina Tünde, Kemecsei Mónika, Kiss Bettina, Kiss Cintia, Kovács Anett, Kovács Kitti Gyöngyi, Loós Enrico Tibor, Lovas Dávid, Mészáros Tamás, Nagy Boglárka Kincső, Rácz Nóra, Szabó Brigitta, Szilágyi Gábor Krisztián, Tóth Dóra Erzsébet, Tóth István, Varga Lilla Enikő, Varga Zsófia, Vári Kata, Zudor Nikolett
Közgazdasági Szakközépiskola
12.a
Osztályfőnök: Surányi Anikó
Campi Filippo Richárd, Csőke Pál, Dányi-Veselényi Ádám, Fúró Ibolya, Gaál Tímea, Győri Sándor, Hirzics Dorothy, Kapusi Éva, Kapusi Vivien, Kiss Nikolett, Kiss Tibor, Koscsák-Stepák Zsófia, Kovács Ilona, Kovács Róbert, Lovas Fruzsina, Magyar Xénia, Maráz Henriett, Miklós Vivien, Nagy Katalin, Nagy Nikoletta Bianka, Palczert Adrián, Sarkadi Éva Mariann, Szabó Péter, Szőnyi Mónika Emma, Varga Nikolett, Zagyva Zsuzsanna
13.n
Osztályfőnök: Szilágyi Attila
Bakos András, Batiz Renáta, Bényei Piroska, Darányi Tamara, Deilinger Alexa, Dobray Klaudia, Dulovics Adrienn Fatime, Fejes Enikő, Gaál Márk, Gál Zsófia, Gargya Gábor, Horváth Gyöngyi, Ignáth László, Juhász Nikolett, Kalmár Karolina, Keczán László, Kovács Evelin, Kovács Gábor, Mező Nikoletta, Molnár Viktória, Németh Richárd István, Pércsi Cintia, Pintér Evelyn, Puskás Edina Andrea, Suba Nikolett, Szabó Dóra, Szabó Evelin, Török Kinga Tünde, Trabach Norbert, Vég Melinda, Vetési Nikolett
NÁDUDVAR
Kölcsey Ferenc Gimnázium Nádudvari Tagintézmény
Balla Jánosné, Kerékgyártó Sándor István, Papp Hajnalka Eszter, Szilágyi Kitti, Tikász Lajos, Tóth Tímea Éva
PÜSPÖKLADÁNY
Karacs Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
6/6.
Osztályfőnök: Győri István
Danyi Anna, Fekete Sándor, Jakab Tamás, Keserü Lajos, Koncz Kornélia, Máthé Zsófia Eszter, Mile Viktória, Palya Dóra, Papp Gabriella, Papp Franciska, Szabó Alexandra Ilona, Szabó Angéla, Szabó Kamilla, Szabó Marianna, Szakál Lajos, Szentjóbi Zsolt, Szilágyi Zina Délia, Szoboszlai Zsuzsa, Szökőcs Dániel, Szőllősi Vivien Boglárka, Török Hajnalka, Vigh Tibor
13.e
Osztályfőnök: Kárainé Mosolygó Judit
Asztalos Krisztián, Balogh Kinga, Bangó Tímea, Császár Emese, Darai Réka, Fekete Réka, Gali Dóra, Horváth Judit, Horváth Tünde, Juhász Ákos, Kaszás Zoltán, Kocsis Vivien, Kovács Kornélia, Kovács Rita, Kozma Alexandra, Lőkös Linda, Makula Kitti, Nagy Krisztina, Pénzes Andrea, Rácz Petra, Smidróczki Mariann, Szabó Dóra, Szabó Éva Bernadett, Szűcs Dóra Alexandra, Varga Ádám, Varga Renáta, Vigh Anita, Vigh Györgyi
12.a
Osztályfőnök: Lajtosné Buzási Márta
Ágoston Aida, Asztalos Gergő, Asztalos Péter, Balázs Dorina, Baranyai Evelin, Bodrogi Csenge Babett, Dúró Ferenc, Egri Nóra, Egri Zoltán, Gál András, Gyöngy Krisztina, Horváth Ádám István, Károlyi Evelin, Katona Nóra Erzsébet, Kiss Dávid Zsigmond, Kovács Ádám, Máté Edit, Mészáros Judit, Nagy Sára, Nagy Tibor, Oláh Attila Máté, Pánti Barbara, Papp Alexandra Judit, Rácz Csilla, Szentesi Dávid, Tóth Erika, Urbán Petra, Varga Boglárka, Zsikla Zsuzsanna
12.c
Osztályfőnök: Koncz Tibor
Antal Balázs, Béres Mátyás, Csuhai Bence, Duró Tamás, Egri Anett, Erdei Edit, Feke Gábor, Feke Szabolcs Sándor, Fekete Hajnalka, Kiss Magdolna Piroska, Koós Timea, Koroknai Béla, Labáth Alex, Laki János Zoltán, Nagy Csaba, Nagy Zoltán, Nemes Anikó, Pánti Károly Bálint, Péntek Sándor, Sári László, Sárkány Bence, Tar Ádám Eduárd, Tóth János, Ungvári János, Vígh Imre
12.d
Osztályfőnök: Vargáné Tóth Anikó
Bagi Bernadett, Balázs Fruzsina, Balogh Eleonóra, Balogh Leila Mária, Bézi Orsolya, Drenkovics Gréta, Farkas Brigitta, Gombos Bettina, Gorzsás Klementina, Jenei Dóra, Kaszás Nikolett, Kiss Edina, Kóti Evelin, Kovács Kitti, Kovács Tünde, Kuklis Krisztina, Madar Tekla Borbála, Nádai Titanilla, Nagy Csilla, Orbán Judit, Papp Bence, Perei Éva, Somogyi Melinda, Szabó Ágnes, Tőke Bence
12.g
Osztályfőnök: Gali Zoltán
Bíró Alex, Biró Doloresz, Borsos Imre, Cseke Sándor, Faragó Dávid, Feke Éva Anna, Fekete András, Gál Alexandra, Király György Richárd, Kiss Csaba, Kiss Veronika Tünde, Kiss Zoltán, Komáromi Gábor, Kukk Csaba Bence, Lakatos József, Mogyorósi János, Nádházi Sándor, Nagy Károly, Nyéki Ágnes, Pocsai Anna, Rácz Sándor, Sári Zoltán, Szepesi Lajos, Tőke Dorián Pál, Uzonyi Edina
2/10.c
Osztályfőnök: Ráczné Lévai Éva
Balla Anita Franciska, Balogh Szilvia Friderika, Daróczi Gergő, Décsei Zsanett Xénia, Fazekas Erzsébet, Fejes Éva, Hajdú Ádám, Jakab Gyöngyi, Jenei Evelyn Dóra, Kerékgyártó Krisztina, Kovács Andrea, Körmöczi Zoltán György, Lakatos Barna, Mága Tódor, Molnár Dávid, Molnár Edina Anett, Nagy Ramón, Oláh Enikő, Oláh Szabina, Pintér Csilla, Rácz László, Somogyi Bernadett, Tózsa-Patkó Vivien, Zagyva Gábor, Zöld Krisztina
2/10.d
Osztályfőnök: Fazekas Sándor
Bácsi Tamás Lajos, Bagdi Géza, Bangó József, Berde Tamás, Czirják Mihály, Csáti Péter, Décsei Dávid, Földesi Gyula, Gali József Albert, Gali Péter, Gazdag Árpád, Juhász Krisztián János, Keserű Attila, Keserű Gergő, Kiss László, Nádházi Ádám, Nagy Imre András, Nagy Szabolcs, Nyíri Viktor, Oláh Gergő, Pál Csaba, Péntek Dániel Sándor, Rácz Gergő, Szabó Dóra, Szabó Zsolt, Szalóczi Péter, Szentesi Gergő, Szilágyi Albert, Törő Csaba, Varga István Zsolt, Varga Lajos, Varga Roland
3/11.a
Osztályfőnök: Nemes Éva
Volt osztályfőnök: Miklós Judit
Bugán Tamás, Farkas Zsuzsanna, Fitos Boglárka, Jámbor Beatrix Anett, Kis Piroska, Kiss Renáta, Mészáros Anita, Polacsek Vivien, Sarkadi Gabriella, Szigeti Sándor, Váradi Anita Ibolya, Vígh Marianna
2/14.t
Osztályfőnök: Máté Erzsébet
Volt osztályfőnök: Tóthné Duró Márta
Bak Tamás, Baranyai Richárd, Borsos Melinda, Csáti Viktória, Farkas Renáta, Kárai Lajos Dániel, Kövér Lajos, Molnár Tamás, Nemes Attila, Nemes Gergő, Török Nikolett, Török Norbert, Tőke Dávid, Tőkés Máté, Vass Tamás, Virágos László