haon-sportoldal

2008.05.23. 17:04

DVSC-Aquaticum–Goldberger női kézilabda mérkőzés

<p>Debrecen - Pénteken délután 18 órától a már biztos kiesőnek számító Óbudai Goldberger együttesét fogadta a Hódosban a DVSC-Aquaticum.</p>

A DVSC magabiztos játékkal, különösebb nehézségek nélkül győzte le ellenfelét, ahogyan azt várta a közönsége. A végeredmény: 35-25.

55.perc: kereken tíz van közte, a debreceneik már teljesen felszabadultan kézilabdáznak; az állás 31-21.

50.perc: egyre több fiatal a pályán, most már Kovács Adrienn is ontja a gólokat (29-20).

46.perc: továbbra is 8 gól a hazai előny, és csak azért nem több, mert a vendégeknél Bráner a hátán viszi a csapatát (26-18).

40.perc: most már kezd nyugodtan hátradőlni a közönség a Hódosban (23-15).

34. perc: Stuparicová góljával először megy öttel a DVSC! 17-12.

A félidő eredménye: 15–11 a Loki javára. Bosszantó, hogy sokat hibáznak a debreceniek, az akarással azonban nincs gond.

26. perc: pályán a debreceni fiatalok, azaz Kazai, Hornyák és Kiss Éva, akik tartják az eredményt (13–9).

23. perc: Ruta Latakaite a második hetesét is bevágta, és ennek köszönhetően ismét néggyel vezet a Loki(11–7).

17. perc: kezd szoros lenni a meccs, sok hibát vét támadásban a Debrecen (7–4).

13. perc: ziccereket és heteseket puskáz el a Loki, s félő, hogy felzárkózik a rivális (7–4).

9. perc: tovább robog a Lokomotív! A hazai oldalon Csák, Szűcs és Temes volt „termékeny” (5–1).

5. perc: jól kezdett a Loki, Latakaite és Temes is bevette az ellenfél kapuját, Triffa pedig hetest fogott (2–0).