haon-sportoldal

2008.03.05. 18:22

UTE - Loki online közvetítés

<p>Este hat órától fogadta az Újpest a Debrecen csapatát. A meccs alakulását természetesen online közvetítettük.</p>

92. perc: Véget ért a debreceni gólfesztivál, a Loki idegenben ütötte ki az Újpestet!

88. perc: Kouemaha helyett Spitzmüller a pályán.

85. perc: kiütés! Kouemaha remek szóló után "füstölgő bombát" zúdított az Újpest kapujára, Balajcza még beleért a lövésbe, de a labda a kapuban kötött ki. Az újpesti drukkerek "Szép volt fiúk" rigmussal gúnyolták csapatukat. (1-5)

83. perc: gólt szerző és veszélyesen futballozó Aco Sztojkovot Faggyas Milán váltotta.

77. perc: Loki-fieszta! Leandrót ugratták ki, aki egyedül tört kapura és a büntetőterületen belül higgadtan a jobb alsó sarokba helyezte a labdát. (1-4)

73. perc: Radulovics labdájával Dourandi ugrott ki, a csatár szemtől szemben állt Csernyánszkival, ám a 12 méteres lövése után a jobb kapufa mellett hagyta el a bőrgolyó a játékteret.

70. perc: újabb csere a hazaiaknál, Bozic helyett Radulovics kapott lehetőséget.

65. perc: ismét Loki-gól! Sztojkov remek csellel tört be a 16-oson belülre, a lövése Sadjoról lepattant, ám a hosszú oldalon Huszák jókor érkezett és vetődő Balajcza mellett a kapuba lőtte a labdát. (1-3)

62. perc: Dourandi 15 méterről középről lőhetett, ám az újpesti csatár belsővel a jobb kapufa mellé helyezett.

59. Perc: cserélt Herczeg András is: Rezes helyett Varga József a pályán.

58. perc: újra vezet a Loki! Leandro zseniálisan ugratta ki Kouemahát, a kameruni csatár 14 méterről Balajcza mellet a kapuba helyezte a labdát. (1-2)

53. perc: nyom az Újpest. Moldovan bal oldalról csavart középre, Tisza érkezett, ám jó helyzetből a kapu fölé lőtt.

52. perc: jobb oldali beadás után Moldovan fejelt kapura, Csernyánszki bravúrral védte a 8 méteres fejest.

50. perc: egyenlített az Újpest. Bozic indítása után hajdú remekül vette le a labdát, majd bal oldalról 8 méterről kilőtte a hosszú alsó sarkot. (1-1)

A szünetben cserélt Urbányi István: Ebala helyett Dourandi kezdte a második félidőt.

45+1 perc: véget ért az első félidő. Az történt a pályán, amit a Loki akart, hiszen gyorsan vezetéshez jutottak a vendégek, majd a folytatásban olyan hatékonyan védekeztek, hogy egyetlen komoly gólszerzési lehetőséget sem tudtak kidolgozni a hazaiak.

42. perc: Moldovan lőtt 18 méterről, de Csernyánszki eszén nem tudott túljárni, a kapus biztosan fogta a labdát.

38. perc: annyi változás történt, hogy a lila-fehéreknél van többet a labda, de nem sokra mennek vele, a debreceni védelem biztosan áll a lábán.

33. perc: egyre elégedetlenebbek a hazai szurkolók, aminek hangot is adnak, ugyanis az Újpest nagyon pontatlanul futballozik.

31. perc: a Debrecen birtokolja többet a labdát, az újpestiek alig mennek át a Loki térfelére.

27. perc: az utóbbi percekben a mezőnyben folyt a küzdelem, a kapusoknak nem akadt dolguk.

23. perc: Tisza csavart szabadrúgást a kapura 26 méterről, a labda pár méterrel kerülte el a jobb felső sarkot.

18. perc: Leandro majdnem szögletből szerzett gólt, a beívelést Balajcza a kapufa alól tolta az alapvonalon túlra.

16. perc: Tisza 28 méteres életerős szabadrúgását Csernyánszki a jobb felső sarokból tornázta ki.

14. perc: Kouemaha lőhetett 17 méterről kapura, ám a labda jócskán elkerülte a hazaiak kapuját.

13. perc: az Újpest Bozic révén először vette célba Csernyánszki kapuját, ám a debreceni cerberusnak nem volt nehéz feladat megfogni a labdát.

10. perc: Bozic rúghatott szabadrúgást 25 méterről majdnem középről, ám a lövése után a labda lepattant a sorfalról. Az Újpest nem igazán tudta még feldolgozni a kapott gól okozta sokkot, helyzetig még nem jutottak a hazaiak.

5. perc: vezet a Loki! Egy kifejelt labdát Sztojkov 13 méterről a bal oldalról igazítás nélkül jobb lábbal a kapu bal oldalába bombázott. A labda a kapufát érintve jutott a hálóba. (0-1)

A Ligakupa negyeddöntőjében a Loki az Újpesttel csatázik a továbbjutásért. A párviadal sorsáról két mérkőzést dönt, az első összecsapást a Szusza Ferenc-stadionban játsszák a felek.

A csapatok a következő összeállításban kezdték a találkozót:

Újpest: BalajczaRegedei, Böjte, Korcsmár, SadjoBozic, Habi, Ebala, HajdúTisza, Moldovan.

DVSC-TEVA: CsernyánszkiBíró, Komlósi, Szűcs, FodorHuszák, Vukmir, Leandro, RezesSztojkov, Kouemaha.