haon-sportoldal

2007.11.25. 15:58

Krasznodar - DKSE élőben!

<p>Magyar idő szerint 15.00 órakor&#160;vívja a DKSE-Airport Debrecen gárdája a férfi kézilabda EHF-kupa harmadik fordulóbeli párharcának visszavágóját Krasznodarban. Az első, debreceni mérkőzésen a hajdúságiak 35–29-re győztek, tehát hatgólos előny birtokában várják a kezdő sípszót. Kövesse élő közvetítésünket!</p>

60. perc: kiesett a DKSE, miután 35–28-ra kikapott, így összesítésben egy góllal gyengébbnek bizonyult orosz ellenfelénél. A továbbjutás a mérkőzés hajrájában dőlt el, enyhe bírói segédlettel a hazaiak nagyon belehúztak, és kicsikarták a győzelmet.
57. perc: „elment a hajó” (35–26).
54. perc: összesítésben most egyenlő, de idegenben lőtt több góllal jobb a Krasznodar (31–25). Sokat játszik emberhátrányban a DKSE.
51. perc: a helyzet kezd veszélyes lenni (29–24).
48. perc: feljött két gólra a DKSE, de emberhátrányba került, és kapott kettőt (27–23).
43. perc: már hosszú percek óta tartja magát a DKSE, háromnál nagyobb előnyt nem tud kicsikarni az orosz gárda. (25–22).
38. perc: jól kezdte a második félidőt a DKSE, és felzárkózott három gólra, köszönhetően annak, hogy Djordjevics fogott néhány ziccert. (23–20)

30. perc: a  csapatok 21–17-es orosz előnnyel vonultak pihenőre. A két együttes között eddig a kapusteljesítmények döntenek, amíg a hazai portások remekelnek, addig a debreceniek nem képesek bravúrokra. Összesítésben így már csak két gól a DKSE előnye. Rédeiék szempontjából pokolian nehéz második játékrész következik.
25. perc: apró reménysugár, mintha belendült volna a debreceni csapat is. (18–14)
20. perc: már összesítésben is a hazaiaknál az előny (17–10).
15. perc: bajban a DKSE! Az oroszok uralják a játékot, és 12–7-re vezetnek, tehát már majdnem ledolgozták a hátrányukat.
11. perc: remekül véd az orosz kapus, ezért nem tud egyenlíteni a DKSE (8–6).
7. perc: alaposan belekezdett a hazai együttes, 5–1-re is vezetett, de feljött a DKSE 5–3-ra.