HAON - Sport - MegyeII

2018.09.23. 18:36

Kemény vasárnapi meccs a szombati Szüreti Bál után

Hajdú-Bihar - Vasárnap egy mérkőzést játszottak a labdarúgó megye II-es bajnokság északi csoportjában.

Téglási VSE–Tiszacsegei VSE 4–1 (1–0)

150 néző. Vezette: Muszka Z. (Géhl B., Vadon T.)

Téglás: Kovács I. – Móré B., Szabó G. (Tóth B.), Horváth P., Papp F. (Kovács Á.), Dufla D. (Dancsi J.), Künstler A., Sigér S. (Bajnai M.), Kecskés L. (Kovács G.), Szőllősi L., Kocsány Z. Edző: Nagy Imre.

Tiszacsege: Árva L. – Gréz K., Csurgó Á. (Papp E.), Bodnár M. (Kunkli L.), Csernik J., Tamon R. (Nemes M.), Simon Z., Borisz sz. (Bay B.), Draveczky L. (Laki T.), Nagy L., Rézműves G. Edző: Sallai Szabolcs.

Gól: Szőllősi L., Papp F., Kovács G., Szabó G., illetve Gréz K. Jók: Kocsány Z., Küsntler A., Sigér S., Szőllősi L., Horváth P., illetve Senki Ifi: 11–1.

Nagy Imre: Egy szimpatikus, játszani akaró Tiszacsegét sikerült legyőzni, a mérkőzés nagy részében jó játékkal. Hiányérzetem a sok kimaradt helyzet miatt van. Tökéletes hétvégét zártunk. U14, U16, ifi és felnőtt szinten is nyertünk. Gratulálok minden korosztálynak!

Sallai Szabolcs: A vasárnapi meccs mindig rányomja a teljesítményünkre a bélyegét, főleg egy szombat esti Szüreti Bál után. Az első félidőt nem kezdtük rosszul, de sajnos a végét elaludtuk. A második félidőben 2–1-nél úgy éreztem, hogy visszajöttünk a meccsbe, de egy szögletből sajnos elkerülhető gólt kaptunk. Gratulálok Téglás csapatának!