HAON - Sport - MegyeI

2018.12.01. 18:09

„Nyugodtan kezdhetjük meg a téli pihenőt”

Hajdú-Bihar - A labdarúgó megye I-es bajnokság szombati napján egy meccset játszottak. Íme, az eredmény, valamint megszólaltattuk az edzőket is.

Bocskai SE Vámospércs – Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. 3–4 (2–4)

20 néző. Vezette: Muszka Z. (Juhász D., Pocsai G.)

Bocskai SE Vámospércs: Bányai Cs. – Pólyik D., Führer L., Kiss T. (Vincze Gy.), Kolompár R., Balogh S., Kolompár K., Kolompár K., Kovács Gy., Károlyi A., Kolompár J. Edző: Oláh Sándor

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bíró T. – Daru I., Somogyi I., Halász Z., Molnár Á., Bacskai A. (Gergely D.), Mertin L., Kubán Z., Tiba B. (Nagy I.), Kiss R., Tömöri L. Edző: Halász Zoltán

Gól: Károlyi A., Führer L., Kovács Gy., illetve Molnár Á., Daru I., Bacskai A. (2) Jók: Kolompár J. Pólyik D., Führer L., illetve Bacskai A., Tömöri L., Daru I. Kiállítva: Mertin L. Ifi: 0–6

Oláh Sándor: Sajnos adtunk az első félidőben 20 percet az ellenfelünknek, amit a meccs végéig nem tudtunk egalizálni. Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek.

Halász Zoltán: Izgalmassá tettük a végére, de nagyon fontos 3 pontot szereztünk, amivel nyugodtan megkezdhetjük a téli pihenőt. Gratulálok az ifi csapat őszi teljesítményéhez és a felnőtt csapatban ma debütáló két fiatal játékosunknak.