HAON - Sport - MegyeI

2017.05.20. 21:15

„Befürödtünk a fürdővárosban"

Hajdú-Bihar - Öt mérkőzést rendeztek a labdarúgó megye I-es bajnokság szombati játéknapján. Íme az eredmények!

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.–Berettyóújfalui SE 1–6 (1–3)

100 néző Vezette: Nagy T.(Nagy L., Pósa Zs.)

Hajdúsámson: Bíró T. – Bacskai A., Csatári D.(Biri B.), Papp M.(Szabó B.), Halász Z., Molnár Á., Mertin D., Béke F., Kubán Z.(Varga S.), Gyöngy T., Dávid T. Edző: Halász Zoltán.

Berettyóújfalu: Virányi G. – Kardos I.(Szabó P.), Szabó G.(Nagy S.), Békési D., Nagy B., Csordás J.(Sustyák D.), Jancsó A., Polonio-Guerreiro J., Nemes I.(Ékes G.), Sándor Sz., Nagy R. Edző: Szitkó Róbert.

Gól: Molnár Á., illetve Nagy B., Szabó G., Jancsó A. (3), Nagy S. Jók: Senki, illetve Polonio-Guerreiro J., Jancsó A., Békési D. Ifi: 2–1.

Halász Zoltán: –A megmaradt szurkolóinktól elnézést kérünk! Szégyen volt a mai teljesítményünk.

Szitkó Róbert: – Nagyon jól alkalmazkodtunk az ellenfél ívelésekre alapuló játékához, s ezekből a megszerzett labdákból remek kontrákat vezettünk és még ilyen különbséggel is megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.

Sárrétudvari KSE–Kabai Meteorit SE 2–2 (1–0)

200 néző Vezette: Dobi Zs.(Csiszár K., Prezenszki M.)

Sárrétudvari: Kiss B. – Rozsik K., Szűcs P., Vass Á., Juhász B., Tóth N., Füleki B.(Balog A.), Erős L., Szabó T.(Kelemen L.), Fegyverneki M., Bogár M. Edző: Bodó Lajos.

Kaba: Jónás B. – Sarkadi A., Varga P., Plókai G., Kovács M., Szabó B., Kiss R., Kozma L., Kuhajda A.(Tamás M.), Czidor R., Németi M. Edző: Kiss Lajos.

Gól: Fegyverneki M., Tóth N., illetve Czidor R. (2) Jók: Bogár M., Rozsik K., illetve Mindenki. Ifi: 7–1.

Bodó Lajos: – Nagyon gyenge játékkal rukkoltunk elő, még a 2–0-s vezetésünket sem tudtuk megtartani. Gratulálok a kabai csapatnak! A hátralévő meccseinkre nagyon sokat kell javulnunk mind játékban, mind akarásban! Az Ifi csapatunknak is gratulálunk az újabb győzelmükhöz ezzel már karnyújtásra kerültek a bajnoki címhez!

Kiss Lajos: – Nagyon büszke vagyok erre a tizenkét emberre, aki feláldozta a szabadidejét a mai napon és beleállt ebbe a férfias küzdelembe! Igyekeztünk az első félidőben is lezárni a területeket a jó nevű hazai játékosok előtt, ez sikerült is, ennek ellenére mégis hátránnyal vonultunk az öltözőbe. A második félidőben továbbra is bátran, nyílt sisakosan játszottunk és kettő gólos hazai vezetésnél is higgadtan, türelmesen játszottunk, aminek az lett az eredménye, hogy megérdemelten hoztunk el egy pontot Sárrétudvariból. Gratulálok a játékosaimnak, mert nem nagyon láttam még őket ilyen nyugodtan és türelmesen futballozni! Talán a gyúrónk csodaszere segített, ajánlom mindenkinek, hogy szappanból és sörből készített masszával gyúrja le a játékosokat! Hiába, a szegénység nagy úr.

Polgári VSE–Derecskei LSE 2–4 (0–0)

50 néző Vezette: Butt T.(Gulyás S., Pallai Zs.)

Polgár: Bodolai B. – Molnár G., Reszegi L., Pöstényi I., Vankó Z.(Polonkai L.), Tóth M.(Tóth M.), Molnár D., Csorba T., Bolgár D., Nagy M., Szitai Z. Edző: Szőke Ferenc.

Derecske: Kádár B. – Vadász I., Magyar B.(Fekete B.), Sólyom M., Alimán J.(Trembeczki M.), Burkus D., Szilágyi M., Gali V.(Zabiák P.), Okos T.(Kiss S.), Papp Á., Szűcs Z. Edző: Szép Sándor.

Gól: Csorba T., Polonkai L., illetve Okos T., Magyar B., Szilágyi M., Papp Á. Jók: Reszegi L., Nagy M., Molnár G., illetve Senki. Ifi: 0–5.

Szőke Ferenc: – Az első félidőben nagyon jól tartotta magát a csapat, egy nagyon jó védekező-kontra játékot játszottak. A második félidőre kicsit elfogyott az erő, és a vendégcsapat felül tudott kerekedni rajtunk. Gratulálok a Derecskének és sok sikert kívánok nekik!

Szép Sándor: – Először is szeretnék gratulálni a polgári csapat játékosainak a sportszerű és alázatos futballjukhoz! Az enyémekről pedig inkább semmit, mert mostani állapotomban még magamat is képes lennék vérig sérteni.

Nagyhegyes KSE–DASE 3–3 (1–1)

50 néző Vezette: Tóth Sz.(Dávid A., Tatár I.)

Nagyhegyes: Szalánczi Z. – Tóth I., Kasuba M., Bun R., Ungvári P.(Szabó I.), Varga D., Tóth Sz., Kis D., Abdulmaati I.(Juhász Cs.), Magyar A.(Duró G.), Percze R.(Bajusz R.) Edző: Szalánczi Zoltán.

Debrecen: Dobó L. – Kiss L.(Dér I.), Barcza Á.(Varga Cs.), Pazonyi A., Tornyai V., Pálmai Cs., Pázmándi D., Németh K.(Gál T.), Kovács M., Szatmári P.(Dobos Á.), Horváth P. Edző: Dér István.

Gól: Kasuba M., Ungvári P., Percze R., illetve Tornyai V., Gál T., Kovács M. Jók: Az egész csapat, Kovács M. a mezőny legjobbja.

Szalánczi Zoltán: – Később nyilatkozik.

Dér István: – A mérkőzés elején annyit kértem a fiúktól, hogy bátran játsszanak, mivel jelen összeállításban hét 17 éves és három 18 éves játékos is szerepet kapott, továbbá tudtuk azt, hogy egy jó erőkből álló és jól felkészített csapat otthonában fogunk szerepelni. Semmi okom nem lehet a panaszra, mivel minden tudásukat és erejüket beleadták ebbe a mérkőzésbe és megérdemelten hoztunk el egy pontot. Ezúton szeretnék gratulálni a DEAC női tenisz csapatának, mivel Százhalombattán győzedelmeskedtek és sok sikert kívánok a DEAC-nak a holnapi megyei rangadóhoz!

Hajdúszoboszlói SE–Hajdúnánás GB. FK 3–1 (1–1)

50 néző Vezette: Pál G.(Kovács Á., Tőkés R.)

Hajdúszoboszló: Csobán I. – László R., Márton D., Kovács Gy.(Éder G.), Kálmán Z.(Butor Cs.), Pap L.(Tóth Z.), Kunkli B.(Éles Z.), Szabó G., Galgóczi P.(Csuka T.), Mezei M.(Szabó B.), Pataki P. Edző: Sarkadi Zoltán.

Hajdúnánás: Tömöri A. – Takács Á., Berán B., Juhos L., Kondora K.(Kovács M.), Kiss L., Csizmadia Cs., Fodor T., Tóth T., Zsuga Á., Papp R.(Cservák T.) Edző: Daróczi Péter.

Gól: Galgóczi P., Pap L., Szabó B., illetve Kondora K. Jók: Az egész csapat, illetve Takács Á., Berán B., Cservák T. Ifi: 3–3.

Sarkadi Zoltán: – Egy szimpatikusan játszó Hajdúnánás ellen értékes győzelmet szereztünk. A csapat minden tagja hozzátett a sikerhez, gratulálok nekik!

Daróczi Péter: – Befürödtünk a fürdővárosban.