HAON - Sport - DVSC

2017.11.25. 18:00

"Megérdemelten nyertük meg a mérkőzést"

Debrecen – A Vasas vs. DVSC (1-5) NB I-es mérkőzés után a két edző, Michael Oenning és Herczeg András értékelte a látottakat.

Michael Oenning: Azt eredményért és a második félidőben mutatott játék miatt csalódott vagyok. Az első félidőben többet birtokoltuk a labdát, két kivédhető helyzetből kaptunk két gólt. A második félidőben begörcsöltünk, és a végén két perc alatt kaptunk két gólt, nem voltam elégedett a játékkal.

Herczeg András:Jó teljesítményt nyújtva, összeszedetten, fegyelmezetten játszottunk, végig a mi akaratunk érvényesült, megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Szoros mérkőzésre számítottam, olyanra, amilyen bármilyen eredményt hoztam. A negyedik gól kellett ahhoz, hogy úgy érezzük, megnyerjük a mérkőzést.