HAON-ÉLŐ – Ferencváros vs. DVSC-TEVA 3-0 (0-0)

Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga tizenhetedik fordulójában a DVSC-TEVA a Ferencváros csapatához látogatott szombaton 18:00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

Ferencvárosi TC vs. DVSC-TEVA

3 – 0 (0 – 0)

HAON-LIVE – Ferencváros vs. DVSC-TEVA – 2015. 11. 28., 18:00
20:16 | live

Budapest, Debrecen - A Ferencváros vs. DVSC-TEVA (3-0) NB I-es mérkőzés után a két edző, Thomas Doll és Kondás Elemér értékelte a látottakat.

19:51 | live

Vége a mérkőzésnek. FTC - DVSC-TEVA 3-0.
19:50 | live

90+1' Castillion szabálytalankodott a térfele közepén, szabadrúgás.

Egy perc hosszabbítás jön.

Nem. Labdát szerzett a Loki. Tisza tekert kicsivel a kapu mellé.
19:49 | live

90' Passzolgatnak a hazaiak, vajon ebből egy gyors ritmusváltással kezdenek valamit?
19:46 | live

87' Hatalmas Fradi-gól. Radó lőtte 25 méterről. 3-0. A hátul passzolgatásból gyors kontra, a kaputól 25 méterre lévő Radó lendületből, bődületes erővel lőtt kapura, a csavarodó labda a felső kapufáról vágódott a gólvonalon túlra, onnan a hálóba.
19:44 | live

85' Cserél a Fradi: Böde le, Busai fel.

Varga sárga lapot kapott, Ütközött Hotrváthtal.
19:43 | live

84' A második Fradi-góllal eldőlt a meccs, esett az iram.

83' Pontatlanul passzolnak a Loki-játékosok. Megszerzik a labdát a tizenhatos előtt, azonban nem jutnak el a kapuig.
19:40 | live

81' Lamah lőtt egy visszapasszból 22 méterről a kapu fölé.

80' Cserélt a Loki: Sidibe le, Horváth fel.
19:38 | live

78' Gera a balra vetődő Radosevic mellett okosan a kapu jobb oldalába lőtte a labdát. 2-0.
19:37 | live

Tizenegyes a Fradinak. Radót buktatták a tizenhatoson belül.
19:36 | live

76' Balogh hihetetlenül jól védekezik. Sorra szereli a támadókat a tizenhatos előtt.
19:34 | live

Lázár és Ramirez csatái a szélen, ezúttal is Lázár a győztes, kirúgás.
19:33 | live

74' Szakály kapott sárga lapot, Gerának lépett oda rossz ütemben.
19:32 | live

73' Beállt a Fradi védekezni, teljesen átadja a területet a Lokinak.
19:31 | live

72' Balogh a tizenhatosától az alapvonalig vezette a labdát, beadására azonban nem érkezett senki. Dibusz megtapsolta Balogh teljesítményét.
19:30 | live

Két csatárral igyekszik új lendületet adni csapatának Kondás Elemér.

Kettőt is cserél a Loki: Coulibaly le, Castillion fel, Bódi helyett pedig Tisza Tibor érkezik.
19:28 | live

Közben a Loki más sebességre kapcsolt.

68' Hatalmas hangzavar a stadionban, a drukkerek éltetik a csapatukat.
19:26 | live

Cserélt a Fradi: Sestak le, Radó fel.
19:25 | live

66' 1-0 a Fradinak, Ramirez a gólszerző. Átcselezte magát a védőkön, majd 12 méterről a kapu közepébe lőtt.
19:24 | live

64' Balogh szólója szélen, Nem értette meg magát Bódival, szerelték.
19:23 | live

Pontatlanul játszik a Loki, 2-3 passz után labdát veszítenek.
19:22 | live

63' Böde 4 méterről fejelt kapura, Radosevic hatalmasat védett.
19:20 | live

61' Radosevic ismét csúcsformában: Varga beadását csípte el az ötösön.
19:19 | live

60' Varga és Korhut csatázott a labdáért a tizenhatoson, utóbbi győzött, kirúgás.
19:18 | live

59' Bódi beadását Balogh fejelte a kapu mellé 10 méterről.

58' Szakályt buktatták a kaputól 40 méterre.
19:17 | live

57' Hatalmas Fradi-helyzet: Böde és Gera lövését, fejesét hárította a Loki kapusa.
19:16 | live

A beívelést a kapu előtti kavarodásból Mészáros rúgta ki.
19:15 | live

Sestak és Sidibe alapvonal menti párharcából szöglet lett.

56' Mezőnyjáték a pályán, a Loki előretolta a védelmi vonalát.
19:14 | live

54' Ismét Brkovics fejelte ki a labdát a kapu elől Fradi-helyzetben.
19:13 | live

53' Gera 25 méterről, laposan, nagy erővel meglőtt labdáját szépen fogta Radosevic.
19:11 | live

52' Brkovics fejelte ki Ramirez beadását a tizenegyespontról.
19:10 | live

50' Radosevic tornázta ki Varga lövését, majd a szögletből Böde a kapu fölé fejelt.
19:09 | live

49' Lendületes Loki-támadás végén Sidibe lőtt 10 méterről laposan, ám a próbálkozás mellé ment.
19:07 | live

47' Balogh kapott Lázártól jó labdát, azonban nem bírt a három Fradi-védővel, még a lövés előtt szerelték.
19:05 | live

46' A hazaiak kezdték a játékot.

Hajnal le, Varga fel, cserélt a Fradi.
19:04 | live

A taps most is a kijáróban feltűnő zöld-fehéreknek szól.
19:03 | live

Megérkeztek a Loki-játékosok a pályára, természetesen füttykoncert fogadja őket itt, a Fradi-stadionban.
18:58 | live

Ahogy az várható volt, a Ferencváros hatalmas lendülettel esett a Debrecennek a mérkőzés elején. A Loki azonban taktikus, okos, olykor szép játékkal rendre megállította a Böde vezette rohamokat. Sőt, kontrái veszélyt is jelentettek Dibusz kapujára. A tizedik perctől azonban komoly nyomás nehezedett a vendégekre. Radosevic bravúrjai és a csapat hősies védekezése akadályozta meg a gólt. Fél óra elteltével engedett a hazai csapat szorítása, egyre többet birtokolta a labdát a Debrecen, és ha el tudott jutni Dibusz kapuja előterébe, helyzeteket is alakított ki. Balogh, Jovanovic és Coulibaly is gólhelyzetbe került. A mérkőzés első felének alakulását jól szemléltette, hogy a Fradi edzője folyamatosan magyarázott, idegesen járkált, míg Kondás Elemér nyugodt maradt.
18:49 | live

Az első 45 perc után: FTC - DVSC-TEVA 0-0.

45' Földön Hajnal, megállt a játék. Felállt, és ezzel vége is a félidőnek.
18:48 | live

44' Kassai következetesen, jól vezeti a meccset, a kisebb szabálytalanságokat elengedi, nem töri meg a játék lendületét.
18:46 | live

Közben Szakály szerelte az alapvonalnál az egyik zöld-fehér játékost, kirúgás.

43' "Háború, háború!" - kiabálják a Fradi ultrái.
18:44 | live

41' Sestak lövése ment centikkel a kapu mellé.

Kontrából Coulibaly és Balogh hozott össze helyzetet, a kaputól 20 méterre Jovanovic azonban eltörte a labdát, pedig hatalmas erővel lőtte meg.
18:43 | live

39' Fradi-szöglet. Brkovics fejelte ki, de nem szabadult fel a kapu, Hajnal lövését 25 méterről bravúrral védte Radosevic.
18:42 | live

Thomas Doll szinte felrobban az idegességtől, Kondás Elemér nyugodtan sétál a pálya szélén.
18:41 | live

38' Fradi-helyzet: Lamah beadását Mészáros rúgta ki az oldalvonalon kívülre.
18:39 | live

Bódi tekerte kapura, de pontosan Dibusz kezébe csapódott a labda.

37' Loki-szabad 28 méterről.

36' Szakály lőtt 30 méterről egy védőbe, majd Jovanovic 25-ről ugyanígy.
18:38 | live

34' Bódi a Böde-féle mozdulattal földre vitte Ramirezt. A stadion kipukkan a méregtől, szabadrúgás a Fradinak.
18:37 | live

33' Lamah beadását Lázár vágta ki a mezőnybe, utána Böde kapott labdát az ötösön, ketten is szerelni próbálták, de az emberkupacban eltűnt a labda, majd a játékvezető szabadrúgást ítélt kifelé.
18:35 | live

31' Balogh előtt zártak keresztbe.
18:33 | live

30' Balogh cselezte magát tisztára a kaputól 20 méterre, lövése azonban méterekkel szállt a kapu fölé.

Colulibaly vezette végig a labdát a pálya közepén, majd kivárt, közben szerelték, így nem tudta indítani a mögüle startoló Baloghot.
18:32 | live

29' Brkovics szerelte Bödét a tizenegyesponton.
18:31 | live

28' Coulibaly kapott labdát a kaputól 10 méterre, szerelték, majd Baloghon is átcselezte magát a Fradi védője.
18:30 | live

Melegítenek a Loki-cserék.

27' Megjöttek a Loki-drukkerek, vannak vagy ötvenen.

Hajnal mértani pontossággal rúgta a Sestak fejére a labdát, aki a kaputól 7 méterre senkitől nem zavartatva bólintott, Radosevic védett.
18:29 | live

26' Balogh akasztotta Leandrót a kapuval szemben.
18:28 | live

Coulibalyt szerelték az alapvonalnál, még beadás előtt.

25' Sorozatos bedobásokkal a szélen jön előre a DVSC.
18:26 | live

23' Már a tizenhatoson belülre szorult a Loki.

Kis szöglet után tűzijáték a kapura: 3 lövés is elakadt az ötösön védekező Loki-játékosokban, egyszer pedig Böde fejesét öklözte ki Radosevic.
18:24 | live

22' Lamah szögletet harcolt ki Mészárossal szemben.
18:23 | live

Hajnal pontrúgását Sidibe fejelte ki a tizenegyespontról.

20' Lázár pakolt oda Sestáknak a kaputól 40 méterre. Szabadrúgás.
18:22 | live

19' Beszorult a Loki. A Balogh-helyzet óta nem volt az ellenfél térfelén a labda.
18:21 | live

18' Fradi-helyzet: pontos labda Böde elé a kaputól 8 méterre, Lázár és Korhut a nyakán, majd szerelték.
18:20 | live

17' Fradi-szöglet. A labda átszáll a fejek felett, pontosan Radosevic kezébe.

16' Továbbra sem tud mit kezdeni a Loki-védelemmel a Fradi. Egyre gyakrabban veszítik el a labdát. Radosevic lábbal rendre jól avatkozik a tizenhatoson belüli játékba.
18:18 | live

14' Óriási Loki-helyzet. Balogh szerzett labdát a kaputól 20 méterre, egy csel, két védőt lerázott és ahelyett, hogy lőtt volna, oldalra passzolta Sidibének, aki elengedte a labdát.
18:16 | live

13' Böde, a nyakán két Loki-védővel tört kapura 16 méterről. A labdát hosszan csúsztatta meg, a jó ütemben érkező kapus védett.
18:15 | live

12' Nem talál rést a védelmen a Fradi, kitűnően védekezik a vendég csapat. Most Lázár csent labdát Ramirez elől.

11' Védekezésre rendezkedett be a Loki. Csupán Coulibaly van elöl, a többiek a félpálya és a tizenhatos között. Ebből indítanak kontrákat.
18:13 | live

10' Ramirez ismét, beadását 6 méterről fejelték kapura, Radosevic védett, de már szólt a játékvezető sípja, lökött a hazai játékos.
18:12 | live

7' Veszélyes debreceni kontra, a beívelt labdát előbb Sidibe lőtte kapura, a kipattanó Lázárhoz került, 14 méterről bombázott, kapura, az egyik védőt találta el a nézőt.
18:10 | live

6' Korhut indítását kapta Sidibe a 16-oson, lövésébe beleértek, kapu mellé ment, szöglet.
18:09 | live

6' Ramirez beadására érkezett jó ütemben az ötösre Radosevic, fogta a labdát.

5' A kis szöglet után Balogh szabadított fel.
18:07 | live

4' Lázárról szögletre pattant a beadás.
18:06 | live

2' Bedobásokkal jön előre a Loki. Lázár ígéretes beadására jól érkezett Sidibe a kaputól 8 méterre, a védő azonban megelőzte. Helyzet volt.
18:05 | live

1' Bódi vesztett labdát a tizenhatosa sarkán Bödével szemben. Utóbbi erőtlenül lőtt a kapu közepébe laposan, Radosevicnek könnyű zsákmány volt.
18:04 | live

1' Útjára indult a labda.
18:03 | live

Hatalmas fütty a stadionban.

A Loki kezdi a mérkőzést: Balogh és Coulibaly a kezdőkörben.
18:01 | live

A meccs kezdetére csak megtelt majdnem félig a stadion. A vendégszektor a legüresebb, ott továbbra is egy ember van csak.
18:00 | live

A Fradi zöld alsóban és zöld-fehér csíkos felsőben, a Loki tiszta fehérben lép pályára.

A helyiek vérmesei fittyet hánynak a kérésre, üvöltve és dobolva biztatják a csapatot.
17:59 | live

A szpíker csendet kért, mert a csapatokkal együtt jön az egyik helyi általános iskola kórusa, ők éneklik el a Fradi-indulót.
17:58 | live

A Fradi-drukkerek őrültebbnél őrültebb szerelésben jöttek a stadion felé. Zöld sas, zöld sárkánygyík, zöld-fehérre maszkírozott arcok. Azt mondták, hogy ez jár a csapatnak, és kéthetente szívesen élnek öltözködési hóbortjaiknak - a csapat megérdemli. Esélyekről nem beszéltek, pontosabban csak legyintettek a Lokira.
17:55 | live

A stadion körül egyébként komoly rendőri készültség volt. Lezárt parkolók, a sarkokon rendőrök, gyalogosan vagy kocsikban. A helyszínen motozás, táskaellenőrzés, ahogyan kell.
17:53 | live

A Fradi-sas a helyére került, elment az idomárjával együtt.
17:52 | live

Aztán sikerélménye lett az idomárnak, a vállára repült a madár, majd a kezére, így hordozza körbe a stadionban. A zene hozzáillő, középkori dallamok nagyzenekari műre, hatalmas kórussal - a Fradi-drukkereknek nagyon tetszik, integetnek, lengetik a zászlókat.
17:51 | live

A pályára beszállt egy valódi ragadozómadár. A zöld-fehérbe öltözött idomára a dobogóra szeretné tessékelni a sast, ám ő inkább a dobogó mellé kuporodott le.
17:50 | live

A csapatok az öltözőben, a hangszórókból bömböl a Fradi összeállítását közlő érces férfihang. Előtte természetesen elsorolta a vendégek összeállítását is - rendkívül unott hangon tett eleget kötelességének.

A vendégszektorban egy ember van, a zöld mezes biztonsági őr. Szemben a Fradi ultrái. A zöld-fehér zászlók is előkerültek.
17:46 | live

A hazaiak pályára érkezését taps és üdvrivalgás köszöntötte.
17:45 | live

Előbb a Loki játékosai jöttek ki az öltözőből, Verpecz és Radosevic nyitotta a sort. A horvát kapus a pálya szélén keresztet vetett, majd indult a kapu elé, kisvártatva érkeztek a többiek is.
17:44 | live

A gyepen pedig mindkét csapat javában melegít.

Egyelőre majdnem teljesen üres Groupama Aréna, a forduló egyik rangadója, az FTC - DVSC-TEVA NB I-es labdarúgó mérkőzés kezdete előtt bő negyed órával. Nyirkos, nyálkás, szemerkélős, szeles idő van Budapesten. A hidegen valamelyest szelídít a szemnek kellemes, fényárban úszó zöld gyep látványa.
17:08 | live

Debrecen - Félre a barátsággal! Mészáros Norbert megnehezítené Böde Dániel dolgát a szombati rangadón.

17:07 | live

Debrecen - Az előző forduló negatív nézőszámot hozott az NB I mérkőzésein. A most hivatalosan ismertetett közel 9000 fős teljes nézőszám is aggasztó, de ha a számok mögé nézünk, még borzasztóbb a helyzet!

Debrecen - Nem lesznek ott a csapat következő meccsén a DVSC szurkolói.

17:06 | live

Debrecen - Varga József, a DVSC-TEVA válogatott középpályása biztosan nem lesz ott a Groupama Arénában szombaton, ugyanis a héten még Dankó Mihály rehabilitációs edzővel készül, jövő hét elején csatlakozik a csapathoz – adta hírül a klub honlapja.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 17. forduló

3 – 0 (0 – 0)

Budapest, Groupama Aréna, 6642 néző. V.: Kassai Viktor (Erős Gábor, Viszokai László)

Ferencvárosi TC: Dibusz, Sestak, Böde, Hajnal, Leandro, Pintér, Gera, Lamah, Dilaver, Ramirez, Nagy. Vezetőedző: Thomas Doll.

DVSC-TEVA: Radosevic, Lázár, Balogh, Mészáros, Brkovics, Sidibe, Bódi, Coulibaly, Szakály, Korhut, Jovanovic. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Gólszerző: Ramirez a 66. (1-0), Gera a 78. (2-0), Radó a 87. (3-0) percben.

Sárga lap: Szakály a 74., Varga a 84. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Hajnal helyett Varga a félidőben, Sestak helyett Radó a 66.. Coulibaly helyett Castillion és Bódi helyett Tisza a 68., Sidibe helyett Horváth a 80., Böde helyett Busai a 85. percben.

Ön szerint mi lesz a Ferencváros - DVSC-TEVA mérkőzés végeredménye?

• Sima Fradi-siker születik (41.54%, 54 szavazat)
  • Egy találattal lesz jobb a Debrecen (21.54%, 28 szavazat)
  • Döntetlen (16.15%, 21 szavazat)
  • Szoros meccsen győznek a zöld-fehérek (13.85%, 18 szavazat)
  • Fölényesen nyer a Loki (6.92%, 9 szavazat)

Összes szavazó: 130

Loading ... Loading ...

Ön szerint hanyadik helyen végez a DVSC-TEVA a 2015-2016-os idényben?

• Az aranyról lecsúszik a Loki, de a dobogó összejön. (44.39%, 368 szavazat)
  • A 4. és 6. hely között zár a DVSC. (29.79%, 247 szavazat)
  • Bajnoki címet szerez a csapat. (14.35%, 119 szavazat)
  • A 7. és a 10. pozíció valamelyikén végez a piros-fehér alakulat. (6.88%, 57 szavazat)
  • Az utolsó két, kieső helyezés egyikén zár a cívisvárosi együttes. (4.58%, 38 szavazat)