HAON-ÉLŐ – DVSC-TVP vs. Fehérvár KC 21-19 (12-9)

Debrecen – A női kézilabda NB I alapszakaszának tizenhatodik fordulójában a DVSC-TVP a Fehérvár együttesét fogadta szombaton 18 órától a Hódosban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on.

HAON-LIVE – DVSC-TVP vs. Fehérvár KC – 2016.01.30., 18:00

A Hódosban érthetően mindenki ünnepel.

Vége a meccsnek, nagy csatát nyert meg a Loki. 21-19 a végeredmény.

Klikovac kihagyta.
19:31 | live

60' Négy másodperccel a vége előtt időt kért a DVSC.

60' Még a végére egy Lajtos-bravúr.
19:30 | live

60' Őrült végjáték, Deszpotovics betalált, ezzel eldőlt, 21-19!

60' Garbuz lógott meg, kapufát lőtt.
19:29 | live

59' Lehozták a kapusukat, Mayer megkülönböztetett mezben, kimaradt.

Megy a játék, támad a Bakó-gárda.
19:28 | live

59' Újabb vendég időkérés.
19:25 | live

57' Kazai kapott két percet.
19:24 | live

57' Már csak egy a különbség, 20-19.

56' Karnik hetest értékesített, kettővel megy a Loki, 20-18.
19:23 | live

55' Mayer fölé durrantotta.
19:22 | live

Folytatják a lányok, támadhat a vendég alakulat.
19:21 | live

55' Időt kért a Fehérvár.

55' Végre! Deszpotivics visszavette a vezetést, 19-18.
19:20 | live

54' Bandelier tűzte rá, Lajtos bravúrral fogta.
19:19 | live

54' Karnik erőtlen lövse csemege volt Herrnek.
19:18 | live

52' Garbuz kapufát lőtt, de kipattanót megszerezve ismételhetett, Herr volt a helyén.
19:16 | live

50' Lajtos védett.
19:14 | live

49' Klikovac egyenlített, 18-18.

49' Megy tovább a meccs.
19:13 | live

49' Időt kért a DVSC.

49' Ishitate a lábak között lőtte el, és Lajtos bár beleért, de becsorgott, 17-18.
19:10 | live

46' Ezúttal Lajtos nyerte a Gjorgjijevska és közte lévő "büntetőpárbajt".
19:08 | live

45' Karnik megmozdulása után 17-17.

45' Gjorgjijevska állt oda megint a heteshez, és most sem kegyelmezett, 16-17.
19:06 | live

44' Karnik büntetőből egalizál, 16-16.

43' Újra a Fehérvárnál az előny, Tilingernek hála, 15-16.

43' Sőt, kiegyenlít a Loki, Kelemen volt eredményes. 15-15.
19:05 | live

42' Deszpotovics csökkenti a hátrányt, 14-15.
19:04 | live

42' A drukkerek ébresztőt "fújnak" a lányoknak.
19:03 | live

40' Szépen felépített támadás végén Karnik passzolt Slaktához, de ő mellé lőtte.
19:02 | live

40' Herr Anita újabb gólt szerzett egykori csapata ellen, 13-15.

39' Garbuz végre betalált, 13-14.
19:01 | live

39' Ismét Gjorgjijevska varrta be a büntetőt, 12-14.

38' Csáki révén átvette a vezetést az FKC. 12-13.
19:00 | live

38' Bandeliert küldték le, amiért "kiütötte" Kudort.
18:59 | live

37' Gjorgjijevska büntetőt értékesített, a mérkőzés során először egyenlő, 12-12.
18:58 | live

37' Herr Orsolya nagyon belelendült.
18:57 | live

36' Passzív miatt Mayer előtte, a kapufa ezúttal a Lokit segítette.
18:56 | live

36' Tápai lövése elakadt a blokkban.
18:55 | live

34' Garbuz bombáját Herr hárította, Lajtos azonban nem tudott mit kezdeni Tápai lövésével, 12-11.
18:54 | live

33' Eladták a vendégek, emberhátrányban támadhat a Loki.

33' Karnik kapott két percet, Tápait lökte fel.
18:53 | live

32' Deszpotovics lövését fogta Herr Orsolya, a másik oldalon viszont Mayer betalált, 12-10.
18:52 | live

32' Csáki tört be a szélről, de Lajtos fogta.
18:51 | live

31' Lajtos védésével indul a második 30 perc.

31' A Fehérvár kezdte a játékot.

Folytatódik a mérkőzés, következik a második félidő.
18:42 | live

Időn túli büntetővel jöhet a Fehérvár, Herr fölé durrantotta. Következik a szünet, 12-9 az állás félidőben.
18:41 | live

30' Lépéshiba, támadhatnak a vendégek.
18:40 | live

30' Lajtos Nóri remek napott fogott ki, újabb bravúrt mutatott be.

29' Megtört a gólcsend, Garbuz talált be, 12-9.
18:39 | live

29' Lajtos olvasta a támadást, számított Kazai lövésére és védte is.
18:38 | live

28' Bandelier óriási bombáját Lajtos ütötte ki.

27' Mayert vitték le hárman, csak nehezen tér magához.
18:37 | live

27' Ez az emberelőny kihasználatlanul maradt.
18:36 | live

26' Kelemen próbálkozását Herr Orsolya hárította.
18:35 | live

26' Kudor állt oda a büntetőhöz, de csak a kapufát találta el, marad a 11-9.
18:34 | live

25' Labdát szerzett a DVSC, Slakta lépett volna meg, de Mayer fellökte, két percet kapott érte.
18:33 | live

25' Lépéshiba, jöhet a Fehérvár.
18:32 | live

23' Herr védett.
18:30 | live

22' Megy tovább a játék, támad a Loki.
18:28 | live

22' Időt kért a Loki.

21' Gyors gólváltás, Garbuz majd Tilinger is eredményes tudott lenni, 11-9.
18:27 | live

20' Ishitate szerzett gólt, 10-8.

20' Fent volt a játékvezetők keze, muszáj volt ellőnie a vendégeknek, Tanabe mellé durrantotta.
18:26 | live

19' Karnik ugrott fel és lőtt, 10-7.
18:25 | live

18' Kapaszkodik az FKC, Tilinger megmozdulása után már 9-7.

17' Karnik most kihagyta a büntetőt.
18:23 | live

17' Herr értékesített egy büntetőt, 9-6.
18:22 | live

15' Csáki most túljárt Lajtos eszén, 9-5.

15' Sokáig járatták a labdát a debreceniek, az akció végén kitették szélre Kelemennek, aki nem habozott, 9-4.
18:21 | live

14' Herr szép átlövésgólja után 8-4-re módosul az állás.
18:20 | live

Folytatódik a játék, támad a Fehérvár.
18:19 | live

14' A vendégek időt kértek.
18:18 | live

13' A Loki is büntetőhöz jutott, Karnik magabiztosan értékesítette, 7-3.
18:17 | live

12' Büntetővel jöhetett a Fehérvár, de Lajtos kivédte Tápai lövését.
18:16 | live

12' Gólja után pedig leküldték két percre, mivel fellökte a hórihorgas Bandeliert.

12' Deszpotovics is gólt szerzett, 6-3.
18:15 | live

11' Egy szép akció végén Herr tört be és vette be Lajtos kapuját, 5-3.
18:14 | live

10' Kiegészültek a vendégek, és Csáki is besárgult.
18:13 | live

9' Kudor védekezett keményen, sárgát kapott érte.
18:12 | live

8' Garbuz találata után már 5-2.
18:11 | live

8' Mayert leküldték két percre.

8' Tápai csökkentette a hátrányt. 4-2.
18:10 | live

7' Bandelier is sárgát kapott.

7' Klikovac újra eredményes, 4-1.

6' Kudor passza rossz volt, Tanabe a másik oldalon pedig csak a kapufát találta el, továbbra is 3-1 az állás.
18:08 | live

6' Karnik lövése elakadt a blokkban.

5' Lajtos nagyott védett, Garbuz pedig sárgát kapott.
18:07 | live

4' A másik oldalon viszont Klikovac betalált, majd utána Kudor is hatalmas gólt lőtt, 3-1.
18:06 | live

4' Fölé durrantott egy fehérvári.

3' Bobana Klikovac sárgát kapott.
18:05 | live

3' Bandelier kiegyenlített, 1-1.

2' Karnik Szabina vezetést szerzett, 1-0.
18:04 | live

2' Kimaradt, de Tápai lent maradt, ápolni kell.
18:03 | live

Elvették a labdát a DVSC-től, jöhet a Fehérvár.

1' Elkezdődött a mérkőzés, a Loki piros szerelésben, a vendégek fehér felsőben és fekete nadrágban játszanak
18:01 | live

A szurkolók felálltak, hangosan tapsolnak és Komáromi Gábor nevét kiabálják.

A mérkőzést Bacs József és Bóna Szabolcs vezeti majd.
17:59 | live

A loksita lányok fehér pólóban szaladnak ki a bemutatásra, ők is Komáromi Enikő miatt.
17:57 | live

Vége a bemelegítésnek, következik a játékosok bemutatása.
17:55 | live

A fehérváriak 15 ponttal a tabella hatodik helyén állnak, míg a DVSC 15 egységgel a hetedik, vagyis kiélezett küzdelem várható.
17:53 | live

A vendég együttest az a Bakó Botond irányítja, aki korábban a Lokinak is volt a vezetőedzője.
17:50 | live

Gyülekeznek a Hódosban a szurkolók is. A B-közepesek fehér pólóban vannak, ezzel mintegy megtisztelve a nemrégiben tragikus körülmények között elhunyt Komáromi Gábor kislányát, Komáromi Enikőt, aki pénteken született meg.
17:47 | live

Szerdán mindkét csapatnak meccse volt, a női Magyar Kupa negyedik fordulójában voltak érdekeltek a felek. A Loki 28-28-as döntetlent játszott a Váccal, és kiesett a kupából. A Fehérvár 25-20-ra legyőzte a Mosonmagyaróvár együttesét, így a FKC ott lesz a következő körben is.
17:44 | live

A csapatok már melegítenek, hamarosan kezdődik a DVSC-TVP-Fehérvár mérkőzés.
16:34 | live

Debrecen - Fontos meccsen, a Fehérvár ellen feledtetheti a fájó kupabúcsút a Loki.

16:33 | live

Debrecen - Megszületett Komáromi Gábor, a DVSC tragikusan fiatalon elhunyt vezérszurkolójának a kislánya, Komáromi Enikő Éva.

16:32 | live

Debrecen - A Debreceni Vízilabda Klub és a DVSC Kézilabda Kft. között mindig is remek volt a kapcsolat, ennek szellemében a két klub közösen próbál meg kedveskedni bérleteseinek.