DVSC-TEVA vs. DVTK - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga tizenhatodik fordulójában a DVSC-TEVA a DVTK csapatát fogadta szombaton 15.30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

DVSC-TEVA vs. DVTK

1 – 0 (1 – 0)

HAON-LIVE – DVSC-TEVA vs. DVTK – 2015. 11. 21., 15.30
17:49 | live

Debrecen - A DVSC-TEVA vs. DVTK (1-0) NB I-es mérkőzés után a két edző, Kondás Elemér és Bekő Balázs értékelte a látottakat.

17:22 | live

Vége a mérkőzésnek. DVSC-TEVA vs. DVTK 1:0.
17:21 | live

Szakály kapott sárgát.

Radosevics fogott egy újabb beadást.

90+3' DVTK-szöglet, előtte Bódi mentett egy beadás után.
17:20 | live

90+1' Loki-helyzet: Coulibaly passzolt a kaputól 12 méterre lévő Baloghnak, aki nem tudott ráfordulni, szerelték.
17:19 | live

3 perc hosszabbítás jön.

90' Hatalmas Loki-helyzet. Sakk-matt szituációban Bódi 12 méterről lőtt a kapu mellé.
17:17 | live

89' Radosevics fogott biztos kézzel egy beadást.

Bóditól kapott Jovanovics jó labdát, lövés helyett beadta, amit azonban Balogh és Coulibaly nem ért el.
17:15 | live

87' Irányít a Loki.

86' Szakály lőtt laposan, gyengén kapura 17 méterről. Könnyű kapuspréda.
17:13 | live

85' Egerszegi sárga lapot kapott, Brkovics bokájára pakolt egyet a kezdőkörben.
17:12 | live

83' Hosszú ideig a DVTK tizenhatosánál volt a labda, Szakály cselezte be magát, ám beadását csak a vendégek várták a kapu előtt.
17:10 | live

82' Bódi beadását Lázár rúgta 2 méterrel a kapu mellé. Erős volt a belőtt labda.
17:09 | live

81' Folyamatos mezőnyjáték percek óta. A két tizenhatos között pattog a labda.
17:08 | live

79' Griffiths elen fújt ismét a játékvezető, Brkovicsot tenyerelte le a félpályán.
17:06 | live

Csere a DVTK-ban: Barczi helyett Nikházi a pályán.
17:05 | live

76' Jovanovic esett össze látványosan a kapujától 26 méterre. Kifelé szabad.
17:04 | live

75' Grifftihs küzdött meg Lázárral a tizenhatoson belül. Kifelé szabadrúgás.
17:03 | live

74' Hatalmasat védett a DVTK hálóőre: Coulibaly kapott labdát Baloghtól, az új szerzemény azonban gyengén lőtt ajtó-ablak helyzetben. Rados hárított.
17:02 | live

73' Bódi lőtt 16 méterről, jobb oldalról, nagy erővel középmagasan, a kapus védett.
17:01 | live

DVTK-szöglet: a beívelt labdát Szakály rúgta a mezőnybe.
17:00 | live

72' Cserél a DVTK. Novothny helyett Griffiths.
16:59 | live

71' Lest fújt a bíró, miközben Korhut nem avatkozott a játékba.
16:58 | live

69' Coulibaly cselezte be magát a 16-oson belülre, kisodródott, majd Bódinak passzolt, aki még önmagát is kicselezte, majd az alapvonalról rosszul adott be.
16:56 | live

68' Szép támadás végén Grumic kapott remek labdát, ám 10 méterről a kapu fölé fejelt.
16:55 | live

67' Jovanovics indította volna Baloghot a félpályáról, a labdát könnyen szedte fel a kifutó Rados.
16:54 | live

65' Szép labdaszerzés után Barcziról ment ki a labda a Loki-térfél közepén.
16:53 | live

64' Tisza le, Coulibaly fel. Cserélt a Loki. Hatalmas üdvrivalgás a Loki-szektorban, fütty a vendégektől.
16:51 | live

Coulibaly játékra jelentkezik.

63' Tisza jó ütemben, becsúszva szerelt, szöglet a vendégeknek.
16:50 | live

62' Küzdelem a pályán, ismét sok a pontatlan labda.
16:49 | live

61' DVTK-helyzet: a kapu előtti kavarodásban Lázár vágta a mezőnybe a labdát.

60' Ismét Mészáros mentett egy beadásnál, sorra kivágja a tizenhatoson belülre érkező labdákat. Jól helyezkedik a debreceni védő.
16:47 | live

59' Lázár tartott be Barczinak, a szabadrúgást Mészáros kifejelte.
16:46 | live

A vendégek foggal-körömmel védekeznek, nem engedik a tizenhatosuk közelébe a Lokit.

58' Kitl le, Bognár fel, cserélt a DVTK.
16:45 | live

56' Ígéretes helyzetek a Lokinál, nagyon jól védekezik a vendég csapat.
16:43 | live

Megjött a Loki-drukkerek hangja is. Kitűnő hangulat van a stadionban.

Korhut beadását Balogh fejelte fölé.
16:42 | live

55' Bódi lövését tapsolja meg a közönség. 25 méterről a rövidre rúgta, a kapus szögletre hárított.

54' Koman egy villámgyors kontra végén 14 méterről bombázott laposan kapura. A kitűnően helyezkedő Radosevics fogta a labdát.
16:41 | live

53' Folyamatosan biztatják kedvenceiket a vendég B-közepesek.
16:40 | live

52' Cserélt a Loki: Kulcsár le, Bódi fel.

51' Radosevics ismét nagyot védett. Mészáros még kifejelte a labdát a tizenhatoson belülről, a második hullámban érkező DVTK-játékos 16 méterről laposan, nagy erővel lőtt.
16:39 | live

50' Grumic gurított a kapu elé a tizenhatosról, de Radosevics jó ütemben futott ki, és elcsípte a labdát.
16:37 | live

49' Kulcsár kér ápolást, a pályán kívül a karját kell ellátni.

48' Radosevics védte a szélről belőtt vendég szabadrúgást.
16:35 | live

47' Balogh kapott remek labdát Kulcsártól a tizenhatos sarkán, de szerelték.
16:34 | live

46' Egy percnyi labdázgatás után Baloghot szerelték bedobásra.

46' A Loki kezdte a második félidőt.
16:33 | live

Csere a Lokiban: Nagy le, Lázár fel.

Megérkeztek a fekete mezes játékosok is, itt van a DVTK.
16:32 | live

A Loki már a pályán. Kondás Elemér Lázárral beszélget, aki valószínűleg hamarosan pályára lép.
16:31 | live

Máris kezdődik a második félidő.
16:23 | live

A félidőben mutatott játékra inkább a küzdelem volt a jellemző, olykor szép játékhelyzetek is kialakultak - hosszú indítások, szép cselek. A sok hiba azonban mindkét csapat játékában ott volt, ami kicsit tördelte a meccset.
16:19 | live

Vége a félidőnek. Sidibe góljával 1:0-ra vezet a DVSC a DVTK ellen.

45' Jovanovics kapott sárgát. Labdaszerzés közben könyökölt a vendég térfél közepén.
16:17 | live

44' Sidibe lőtt magasan és gyengén a kapu fölé, úgy 20 méterről. Előtte Nagy cselezte át magát egy játékoson.
16:15 | live

Ezek a vendégek percei. Beszorult a Loki.

42' DVTK-szöglet után Radosevics öklözte ki a labdát.
16:14 | live

41' Barczi futotta le Nagy Zoltánt, ám a tizenhatoson nagyon megtolta a labdát, kisodródott, beadása pontatlan lett.
16:12 | live

39' Tisza próbálkozott a kaputól 27 méterre egy csellel, szerelték, majd visszaszerezte a labdát, passza azonban nem érkezett meg a szélen futó Kulcsárhoz.
16:11 | live

38' Szabálytalanság a kaputól 38 méterre a Lokinak. A belőtt labdát Brkovics pöckölte 8 méterről méterekkel a kapu mellé.
16:10 | live

37' Loki-szabad 40 méterről. Nagy Zoltán beadását kivágták a tizenegyespontról a vendég védők. Szorongat a Debrecen.
16:09 | live

36' Korhut beadását kifejelték. Most mindkét szurkolótábor együttesen szidja a szövetséget.
16:08 | live

34' Balogh és Kulcsár vezette fel a labdát a tizenhatosig, beadásába belelépett egy védő. Szöglet a DVSC-nek.
16:07 | live

33' Sidibét tolták ki a bal szélen, szabadrúgás a Lokinak.
16:05 | live

32' Grumic kapott sárgát reklamálásért. Nem ismert el egy szabálytalanságot, amit ő követett el.

Kombinatív foci a Lokitól: Balogh, Korhut és Kulcsár mutatott be hosszú passzokat, a beadás azonban nem sikerült.
16:03 | live

31' Barczit lerántotta a jobb szélen Nagy Zoltán, sárgát kapott.

2615 fő a hivatalos nézőszám.

29' Csodálatos labdaátvétel Grunmicstól a jobb szélen: megtolta a labdát, a kifutó Radosevics mellett 10 méterről a rövid sarkot célozta meg, a lövés a kapufán csattant.
16:01 | live

27' Koman cselezte be magát a tizenhatosig. Kapu elé gurítását nem érte el a csapattársa: egy védő tette bele a lábát, és végül Radosevicsé lett a labda.
16:00 | live

26' Balogh beadását az alapvonalnál bedobásra mentették a vendégek. Majd Sidibe kapta a labdát az ötösön belül, de lökött a hazai támadó.
15:56 | live

23' Gól, vezet a Loki! 1-0. Sidibe a tizenhatos előtt lesgyanús helyzetben kapta a labdát, majd becselezte magát a tizenhatoson belülre, és 14 méterről nagy erővel, laposan a hosszúba lőtt.

22' Kulcsár előkészített egy helyzetet két csellel a tizenhatoson, a tömörülő védők elől Jovanovicsnak passzolt hátra, őt a tizenhatoson belül lévő Szakályt játszotta volna meg, ám beadása, indítása hosszú volt.
15:54 | live

Átvette a játék irányítását a Loki, helyzetig azonban nem jutnak el.
15:53 | live

20' Balogh és Grumic párharcának szöglet lett a vége. Korhut beadását Novothny fejelte ki az ötösről.
15:52 | live

19' Grumic elől szedte fel a lapos beadást kapujából kifutva Radosevics.
15:50 | live

17' Szakály egyéni akciója: labdát szerzett a térfele közepén, nagy lendülettel vezette a DVTK-térfél közepéig, majd ott szerelték. A támadással nem ment hazai játékos.
15:49 | live

16' Kulcsár futotta meg a szélt, a tizenhatoson azonban szerelték.
15:48 | live

15' Ismét Loki-akció: Tisza lőtt 23 méterről laposan, bedobásra pattant egy védőről.
15:47 | live

14' Korhut iramodott meg a félpályától középen, majd 20 méterről laposan és erősen lőtt a rövid felé, oldalháló.
15:46 | live

13' Egyre erősebb a DVTK nyomása, fölényben játszanak.

12' Hatalmasat védett Radosevics. Novothny 8 méterről fejelt kapura, a Loki-kapus bravúrral hárította a léc alá csapódó labdát.
15:45 | live

11' Sidibe kapott hatalmas labdát Korhuttól a félpályán, lefutotta a védőt, majd a tizenhatoson lelassított. A bekk beérte és szerelte, ám Sidibe visszaszerezte a labdát az alapvonalnál, érkező azonban nem volt a beadásra.
15:43 | live

9' A gyorspasszos focinak Loki-szabálytalanság vetett végett, jobb szélen, 35 méterre a kaputól. A hosszúra ívelt labdát végül fölé fejelte a vendég támadó.
15:41 | live

Kitl lövését, ami a kapu jobb oldalába tartott, Radosevics kiütötte, az érkező DVTK-támadó azonban 12 méterről a kapu fölé rúgta a labdát.
15:39 | live

7' DVTK-szabadrúgás a kapuval szemben, úgy 32 méterről.

5' Egy ütközés után a Loki-térfél közepén az egyik vendég játékost kellett ápolni. A játékvezetői labdát sportszerűen Radosevicsnek rúgták a diósgyőriek.
15:37 | live

4' Rados kirúgását Korhut stoppolta a felezővonalon. Előre azonban nem nagyon tud jutni a Loki, mert már a térfelük első harmadában letámadják őket a vendégek.
15:36 | live

3' Nagy Zoltán szabálytalankodott a bal szélen. A szabadrúgást a kapu elől kivágták a hazaiak.
15:35 | live

A Loki-térfél közepén lévő Komanhoz nem jutott el a beadás, Korhut passzolta haza a labdát a DVTK támadója elől.
15:34 | live

2' Sidibe próbálkozott a jobb szélen, de a tizenegyesponttal egy magasságban szerelték.
15:33 | live

1' Hátrafelé ment a labda, Rados hozta játékba.

1' A DVTK kezdte a mérkőzést.
15:31 | live

Koman Vladimir és Szakály Péter kézfogása után gyászszünet következik.
15:29 | live

Csupa feketében a vendégek, tiszta fehérben a hazai csapat.

"Nyerni fogunk" - kiáltják a vendégdrukkerek, majd a debreceniek szidalmazásába kezdenek. Hangjukat azonban elnyomja a Loki-induló. Pályán a csapatok.
15:27 | live

Nincsenek sokan. Több a vendégdrukker a B-középben.

A Loki-ultrák csupa feketében.

Megérkeztek a Loki-ultrák, a "Szívtiprók"-molinót feszítik ki. Erre Megjött a DVTK-drukkerek hangja: "Hajrá, Diósgyőr". A kb. három tucat diósgyőri drukker hangja betölti a stadiont.
15:21 | live

A hazai csapatról annyit, hogy ismét a kezdőcsapatban a hosszú ideig sérült csapatkapitány, Szakály Péter, illetve az ugyancsak sérüléséből felépült Nagy Zoltán is. A cserepadon pedig ott a Loki egykori gólvágója, Adamo Coulibaly. Előzetes információink szerint 15-20 perc játéklehetőséget kaphat, bár ez függ a pályán lévők játékától.
15:18 | live

A játékosok, játékvezetők már az öltözőkben.
15:17 | live

A stadionban nagyon kevesen vannak. Talán ezer ember ácsorog a lelátókon. A Loki B-közép szinte teljesen üres, míg a DVTK drukkereinek fenntartott helyen bő kéttucatnyian vannak.
15:15 | live

Kifejezetten hideg, szeles idő van Debrecenben. Az azonban jó, hogy az eső elállt.

Köszöntjük a portál látogatóit a Nagyerdei Stadionból. A mérkőzés kezdete előtt bő negyed órával a DVTK már túl van a melegítésen, a DVSC labdarúgói még szabadrúgásaikkal próbálgatják a kapusukat.
14:49 | live

Miskolc - Nem vakult meg, nem vakult el Bekő Balázs, a DVTK vezetőedzője, de a főpróbának voltak pozitívumai.

14:48 | live

Debrecen - Balogh Norbert úgy véli, egy korai hazai gól megkönnyítené a dolgukat a Diósgyőr elleni bajnoki mérkőzésen.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 16. forduló

DVSC-TEVA vs. DVTK

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2615 néző. V.: Iványi Zoltán (Buzás Balázs, Király Krisztián)

DVSC-TEVA: Radosevics, Balogh, Mészáros, Brkovics, Sidibe, Nagy, Tisza, Szakály, Korhut, Kulcsár, Jovanovics. Vezetőedző: Kondás Elemér.

DVTK: Rados, Lipták, Egerszegi, Kitl, Grumic, Tamás, Barczi, Nemes, Koman, Novothny, Eperjesi. Vezetőedző: Bekő Balázs.

Gólszerző: Sidibe a 23. (1-0) percben.

Sárga lap: Nagy a 31., Grumic a 32., Jovanovics a 45., Egerszegi a 85., Szakály a 90+3. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Nagy helyett Lázár a félidőben, Kulcsár helyett Bódi az 52., Kitl helyett Bognár az 58., Tisza helyett Coulibaly a 64., Novothny helyett Griffiths a 72., Barczi helyett Nikházi a 76. percben.

Ön szerint mi lesz a DVSC-TEVA - DVTK mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

Ön szerint hanyadik helyen végez a DVSC-TEVA a 2015-2016-os idényben?

• Az aranyról lecsúszik a Loki, de a dobogó összejön. (44.39%, 368 szavazat)
  • A 4. és 6. hely között zár a DVSC. (29.79%, 247 szavazat)
  • Bajnoki címet szerez a csapat. (14.35%, 119 szavazat)
  • A 7. és a 10. pozíció valamelyikén végez a piros-fehér alakulat. (6.88%, 57 szavazat)
  • Az utolsó két, kieső helyezés egyikén zár a cívisvárosi együttes. (4.58%, 38 szavazat)

Összes szavazó: 829

Ön szerint hanyadik helyen végez a Diósgyőri VTK az NB I 2015/2016-os idényében?