SZERTÁR SPORTBOLT MEGYE II.

<p>Megye II. észak eredmények és hírek a Hajdú Online-on:</p>

Nyírábrány–Egyek 5–4 (3–0)

100 néző, vezette: Prezenszky M. (Kovács I., Takács Cs.).

Nyírábrány: Bencze (Rácz) – Küzmös, Szabó, Tanka, Debreceni, Furó, Vásárhelyi, Küzmös Gy., Papp, Szabó P. (Mikáczó), Talladi (Horváth). Edző: Tóth Csaba. Egyek: Tóth – Balogh, Papp, Farkas, Nagy, Papp G., Fekete, Csábi, Vidra, Varga, Kovács (Lipták). Edző: Farkas Zoltán. Gól: Talladi 2, Szabó P., Vásárhelyi, Horváth, illetve Papp G., Csábi, Vidra, Varga. Jók: Talladi, Debreceni, illetve mindenki. Ifi: 13–0.

Tóth Csaba (edző): - Az első félidőben eldőlni látszott a mérkőzés, viszont a második félidőben 4–1-es hazai vezetésnél a lelkesen játszó vendégcsapat szorossá tette az eredményt. Összességében jó iramú volt a meccs.

Fülöp–Nyíracsád 2–2 (0–0)

150 néző, vezette: Berecz A. (Tőkés R., Seres L.).

Fülöp: Szilágyi – Horváth, Sass, Guba, Bozsó, Mezei (Fülöp), Varga (Papp), Szabó, Zubály (Sándor), Szabó, Horváth (Hortobágyi) (Vécsei). Edző: Juhos Gyula. Nyíracsád: Milák – Maczó, Dorogi, Bodnár, Konyári, Árvai (Béres), Ternován (Tóth), Bálega, Szilágyi, Balogh, Kelemen. Edző: Patalenszki József. Gól: Zubály, Papp, illetve Szilágyi 2. Jók: Szilágyi S. a mezőny legjobbja, Szabó, Fülöp, illetve Szilágyi, Dorogi. Ifi: 0–1.

Juhos Gyula, edző (Fülöp): - Reális eredmény született.

Patalenszki József, edző (Nyíracsád): - Igazságos döntetlen.

Görbeháza–Hajdúhadház 2–2 (0–0)

150 néző, vezette: Blága B. (Dobi J., Könnyű Zs.).

Görbeháza: Kornis – Ronkovics, Reszegi, Molnár, Lázár, Répási (Sazbó), Tatár, Petrényi (Kindla), Hajdú, Varga (Molnár R.), Péntek (Medve). Edző: Szolnoki Attila. Hajdúhadház: Nagy Cs. – Lakatos, Molnár, Nagy, Antal, Dancsi, Salánki, Kovács (Nagy I.), Rostás, Balogh S., Balogh J. (Lakatos Cs.). Edző: Nagy Imre. Gól: Hajdú, Répási, illetve Rostás, Lakatos F. Jók: Molnár, Ronkovics, Reszegi, illetve mindenki. Ifi: 1–3.

Szolnoki Attila, (edző): - Az első félidőben csapkodó játék, a második félidőben viszont magára talált a hazai csapat, végül igazságos döntetlen született.

Mikepércs–Hajdúböszörmény II. 2–2 (1–1)

100 néző, vezette: Kóti L. (Szabó Zs., Leiter F.).

Mikepércs: Mogyorósi – Papp (Csák), Lengyel, Móra, Budai, Szalka (Berecz), Orosz (Klein), Árva, Szarvas, Veres, Vad. Edző: Nagy Sándor. Hajdúböszörmény II.: Kapus – Benke, Fodor, Molnár (Pál), Siket, Szabadi, Sóvágó, Rákos, Nagy Cs. (Csatári), Szabó, Sóvári. Edző: Papp Ferenc. Gól: Veres, Vad, Lengyel (öngól), illetve Nagy Cs. Jók: Berecz, Budai, Szarvas, illetve Kovács. Kiállítva: Rákos. Ifi:1–2.

Nagy Sándor (elnök): - Gyenge játékvezetés mellett, közepes iramú mérkőzés.