Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

október 5., csütörtök:

M4 Sport
19.45: Labdarúgás, U21-es barátságos mérkőzés, Magyarország-Olaszország

Sport 1
8.30, 10.30 és 12.30: Tenisz, ATP-torna, Peking
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Örményország-Lengyelország
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Észak-Írország – Németország

Sport 2
8.00: Kosárlabda, NBA Global Games, Minnesota Timberwolves-Golden State Warriors, Sencsen
11.15: Tenisz, ATP-torna, Tokió
15.00: Tenisz, ATP-torna, Peking
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Azerbajdzsán-Csehország
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Anglia-Szlovénia

Sport M
12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.45: Kerékpár, Milánó-Torino
19.00: Sznúker, European Masters, Belgium

Eurosport 2
13.00: Sznúker, European Masters, Belgium

Digisport 1
10.30 és 13.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
20.25: Kézilabda, német bajnokság, Erlangen-THW Kiel

október 6., péntek:

M4 Sport
0.45: Torna, világbajnokság, férfi egyéni összetett döntő, Montreal
3.00: Forma-1, Japán Nagydíj, 1. szabadedzés
6.45: Forma-1, Japán Nagydíj, 2. szabadedzés
18.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Dornbirn

Sport 1
6.30, 8.30, 10.30 és 13.30 : Tenisz, ATP-torna, Peking, negyeddöntők
18.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Vardar Szkopje – FTC-Rail Cargo Hungaria
20.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Spanyolország-Albánia

Sport 2
2.15: Amerikaifutball, NFL, Tampa Bay Buccaneers-New England Patriots
6.00, 7.15, 9.15 és 11.15: Tenisz, ATP-torna, Tokió, negyeddöntők
14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Taskent
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Grúzia-Wales
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Olaszország-Macedónia

Sport M
17.00: Lósport, futam

Eurosport 1
13.00 és 19.00: Sznúker, European Masters, Belgium

Eurosport 2
13.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Törökország – Új-Zéland

Digisport 1
10.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
14.45: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Gibraltár

Digisport 2
6.30 és 15.00: Tenisz, WTA-torna, Peking

Spíler TV
1.30: Jégkorong, NHL, Ottawa Senators-Washington Capitals
4.00: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Arizona Coyotes

– MTI –








hirdetés