Egy ponttal távozott a Balmaz idegenből

© Fotó: Derencsényi István, archív
Balmazújváros – A Balmaz Kamilla Gyógyfürdő második idegenbeli mérkőzésén is 0–0 lett a végeredmény.

Tatabányán került sor a Balmazújváros Budaörs elleni mérkőzésére szerdán kora este az NB II 6. fordulójában. Az újvárosiak felállása némi meglepetéssel szolgált, ahogy az is, hogy a találkozó kezdete előtt negyven perccel még körbe-körbe „szaladgáltak” az atletizálók a Grosics Gyula Stadion gyepszőnyege körül. A következő meglepetésre a huszadik percig kellett várni, amikor is Kékesit kiállította a játékvezető, ám nem ez volt a meglepő, hiszen utolsó emberként szabálytalankodott, hanem az, hogy mintha felélénkült volna tíz emberrel a zöld-fekete gárda, és elkezdett támadni.

A helyzetek megvoltak…

A szokásos helyzetei a Balmazújvárosnak is megvoltak, az első félidő mégis gól nélküli döntetlennel zárult, sőt, maga a mérkőzés is. Parázs hangulat, folyamatos mezőnyjáték, ám gól nélküli döntetlen tehát a vége. Ám ez az egy pont értékes lehet még Horváth Ferencéknek, hiszen nem sokan fognak pontot csenni a Budaörstől.

PI

Budaörs–Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0–0

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, 200 néző. Vezette: Molnár A. (Szécsényi I., Bene T.)

Budaörs: Demjén – Menyhárt, Kékesi, Tányéros, Ódé – Sajbán Miklós, Fényes – Fodor D. (Vincze Á., 69.), Kesztyűs (Csobánki, 89.), Czvitkovics (Marques, 69.) – Sajbán Máté. Vezetőedző: Bognár György

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Szécsi G. – Szalai A., Papucsek, Jagodics B., Farkas N. – Domokos, Bódis (Berki, 55.), Szabó B. (Carlo, 55.) – Óvári (Peres, 72.), Zádori, Kóródi. Vezetőedző: Horváth Ferenc

Sárga lap: Szabó B. a 27., Czvitkovics az 50., Sajbán Máté az 59., Vincze Á. a 70., Erdei a 80. percben

Kiállítva: Kékesi a 20. percben