Coulibaly is ott volt ma a DVSC-ben!

© Fotó: dvsc.hu
Debrecen – Mivel a hétvégén nem rendeznek bajnoki fordulót sem az NB I-ben, sem a másodosztályban, felkészülési mérkőzésen feszült egymásnak a DVSC-TEVA és a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő.

A meccsen kiütközött a két gárda közti tudásbeli különbség, ugyanis a Loki 4-1-re lelépte a vendégeket.

Az első negyvenöt percben a két középpályás, Bódi Ádám és Szakály Péter talált be Szécsi Gergő kapujába, majd a szünet után Horváth értékesített egy büntetőt. Az újvárosiaktól Kónya válaszolt, a hajrában pedig Castillion állította be a végeredményt.

A DVSC-ben a második félidőt végigjátszotta a nemrég igazolt francia támadó, Adamo Coulibaly.

DVSC-TEVA – Balmazújváros FC 4-1 (2-0)

Debrecen-Pallag. Vezette: Solymosi.

DVSC: Radosevic – Nagy Z., Szatmári, Brkovics, Korhut – Jovanovic, Bódi, Szakály – Balogh N., Sidibe, Kulcsár. II. félidő: Verpecz – Lázár, Szatmári, Mészáros, Ferenczi – Bereczki, Berdó, Szécsi (Sós 70.) – Coulibaly, Castillion, Horváth Zs.

Balmazújváros : Szécsi G. (Gazsi 46.) – Karikás (Virág A. 42.), Németh Á., Vajda, Kiss L. (Bakos 46.) – Sigér – Fekete (Belényesi 46.), Hadházi (Bódis 75.), Sándor T. (Pintér 46.), Nagy K. (Viscsák 54.) – Pataki (Kónya 46.)

Gól: 1-0 Bódi (19.), 2-0 Szakály (42.), 3-0 Horváth Zs. (11-esből, 54.), 3-1 Kónya (65.), 4-1 Castillion (88.)