boon-sportoldal

2008.09.30. 22:05

Hiába vezettek, kikaptak

<p>A jégkorong MOL Liga 7. fordulójában Budespesten meccseltek a Jegesmedvék.</p>

Hiába vezetett az MJJSE Egri, Strengell, és Urbán góljával 3-1-re a Miskolc Jegesmedvék az NZ Stras ellen kedden este, végül öt gólos vereséget szenvedett a liga újonc csapatától.
Az MJJSE legközelebb pénteken 18 órától a népkerti jégcsarnokban a román Steua Bucurestit látja vendégül hazai környezetben.

NZ Stars - Miskolci JJSE 9-4 (1-3, 4-0, 4-1) Budapest, 200 néző. V.: Sós , Bedő, Németh.
Kiállítások: 12, illetve 10 perc+10 perc fegyelmi Kivinen+10 perc Pál Sz.+10 perc Sike Z.
Gólszerzők: Szappanos, Kaspárek, Hertl (2-2), Majoross, Szirányi, Fodor Cs., ill. Urbán P. (2), Egri, Strengell