Báránd továbbra is tapad az élmezőnyhöz

Hajdú-Bihar – Három meccsel zárult a labdarúgó megyei másodosztály déli csoportjának 26. fordulója.

Kaba–Nagyrábé 4–3 (1–1)

100 néző, vezette: Percze Zs. (Mező S., Bodnár T.)

Kaba: Bana M. – Szabó P., Szörnyi R., Sarkadi A., Kéri D., Kuhajda Cs. (Plókai G.), Almási Z., Kozma L. (Szabó B.), Kállai D. (Plókai R.), Lakatos N., Plókai M. (Husi Á.) Edző: Kiss Lajos.

Nagyrábé: Szántó F. – Nagy J., Kovács A., Szabó J., Mészáros I., Sós P., Tiszai G., Komáromi I., Kordás J., Kolompár R. (Károlyi Z.), Balogh M. Edző: Károlyi Zoltán. Gól: Kállai D., Kozma L. (2), Plókai G., illetve Tiszai G., Balogh M. Jók: Kozma L. (a mezőny legjobbja), Plókai G., Kállai D., illetve mindenki. Ifi: 7–1.

Kiss Lajos: – Kaotikus mérkőzésen vagyunk túl, hol az ellenfél, hol mi vezettünk. Kicsit döntetlenszagú volt a találkozó, de a lelkesedésünknek köszönhetően gyenge játékkal is megszereztük a három pontot. Gratulálok az ificsapatunk nagy arányú győzelméhez!

Károlyi Zoltán: – Nem érdemeltünk vereséget, rászolgáltunk volna az egy pontra. De a focit gólra játsszák, s a Kaba eggyel többet lőtt. Pozitívum, hogy többször is betaláltunk az ellenfél hálójába, valamint az akarás is látszódott a csapaton. Gratulálunk Kabának!

Szentpéterszeg–DASE 0–4 (0–0)

100 néző, vezette: Tatár I. (László J., Kohn D.)

Szentpéterszeg: Rácz S. – Bácsó B. (Bojtor D.), Kecskés J., Muzsnai J., Flaskai Zs., Tamás L., Kolompár Zs., Nagy P., Kecskés R., Szabó G. (Kovács D.). Edző: Balogh Barna.

DASE: Makó K. (Csizmár K.) – Tóth L., Lengyel L., Rácz N., Csiszár I., Varga B., Németh N., Gyöngyösi M. (Kiss A.), Varga V., Kovács M., Takács T. (Szvára I.). Edző: Kovács M. (2), Németh N., Csiszár I. Jók: első félidőben senki, a másodikban mindenki, illetve Kecskés J., Bácsó A., Kecskés R. Ifi: 0–4.

Balogh Barna: – Az első játékrészben nem adtak meg egy jogos tizenegyest, a második félidőben pedig mi hagytunk ki egy büntetőt, ez végleg megpecsételte a sorsunkat. Innentől kezdve a jobb játékerőt képviselő DASE kihasználta a hibáinkat és megérdemelten nyert.

Pöszmet Tibor: – Az első félidőben bebizonyosodott, hogy széllel szemben nehéz focizni, a folytatásban nemcsak a szélirány, de a csapatunk játéka is megváltozott. Nagy jó minőségi pályán sikerült megszereznünk a győzelmet.