2016.11.13. 17:20

Idegenben győzött a Kaba, pontot csent a Hajdúnánás az éllovastól

Hajdú-Bihar - Két mérkőzést rendeztek a labdarúgó Megye I-es bajnokság tizennegyedik fordulójában. Lássuk az eredményeket.

Téglási VSE–Kabai Meteorit SE 0–2 (0–1)

35 néző Vezette: Buczkó B. (Gyugos B., Áncsán Gy.)

Téglás: Kiss L. – Lovas M., Linzenbold Zs., Deák D., Danó Zs., Gorzsás G.(Horváth P.), Kiss J.(Lakatos F.), Csapó A., Gulyás I., Pelles T.(Nagy J.), Kapusi J. Edző: Szabó Imre.

Kaba: Jónás B.(Biás P.) – Sarkadi A., Tamás M.(Lázár R.), Almási Z., Karika M., Németi M., Plókai G., Kállai D., Kiss R.(Szabó B.), Kovács M., Kuhajda A. Edző: Kiss Lajos.

Gól: Gulyás I. (ög), Kovács M. Jók: Senki, illetve Mindenki. Ifi: 4–2.

Szabó Imre: –Alacsony színvonalú mérkőzésen a szervezettebb és lelkesebben játszó vendég csapat megérdemelt győzelmet aratott.

Kiss Lajos: –Nem volt könnyű az első félidő, mert mély talajú pályán és erős szembe szélben kellett játszanunk. Ennek ellenére helyzeteket tudtunk kialakítani, igaz, hogy végül egy szerencsés találattal szereztük meg a vezetést. Második félidőben már kicsit gyorsabban tudtunk játszani, sajnos több helyzetet is kihagytunk, de végül a mérkőzés hajrájában egy szép támadás végén el tudtuk dönteni a három pont sorsát. Nagy szükségünk volt erre a három pontra. Köszönöm a játékosaimnak, hogy ennek súlyát átérezték és fegyelmezetten, taktikusan futballoztak. A csapat köszöni Sarkadi Katának és Szutor Mandynek, hogy ebben a nagy hidegben is elvonatoztak Téglásra, hogy szurkoljanak a csapatnak! A fiúk üzenik, legközelebb elvisszük őket busszal.

Nyíradony VVTK–Hajdúnánás GB. FK 2–2 (2–0)

100 néző Vezette: Puskás Z.(Rezes M., Berettyán Z.)

Nyíradony: Kapitány K. – Mercs J., Baranyi B., Tömöri L., Kerecsen J., Czibere B., Gyurina J., Furó Zs.(Takács A.), Olajos G., Bíró P.(Varga P.), Vasas T.(Bodnár P.) Edző: Orosz János.

Hajdúnánás: László T. – Kondora K., Takács Á., Fodor T.(Bálint T.), Juhos L.(Félegyházi Z.), Mile M., Kiss L.(Kovács M.), Papp R., Fodor J., Újvári Zs., Cservák T.(Csizmadia Cs.) Edző: Bálint Tivadar.

Gól: Czibere B., Olajos G., illetve Fodor J., Csizmadia Cs. Jók: Kapitány K., Mercs J., Tömöri L. Kiállítva: Takács Á., Kovács M. Ifi: 4–1.

Orosz János: –Két ellentétes félidő. Az elsőben inkább mi érvényesültünk, sikerült két gólos vezetéssel az öltözőbe menni. A második félidőben a nagy erőket mozgósító vendég csapat megérdemelten kiegyenlített. Sajnos nem tudtuk pótolni a megsérült négy kulcsjátékosunkat.

Bálint Tivadar: –Később nyilatkozik.