2014.08.21. 19:01

HAON-ÉLŐ - Európa Liga: Young Boys vs. DVSC-TEVA 3-1 (1-1)

A labdarúgó Európa Liga-selejtező utolsó, negyedik fordulójának első mérkőzésén a magyar bajnok Debrecen a svájci Young Boys vendégeként lépett pályára csütörtökön 19:30-tól Bernben. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Labdarúgó Európa Liga, 4. forduló

Young Boys vs. DVSC-TEVA

3 - 1

[liveticker name="haon-live-europa-liga-young-boys-vs-dvsc-2014-08-21-1930"]

Labdarúgó Európa Liga, 4. forduló, 1. mérkőzés

3 - 1   (1 - 1)

Bern, 8000 néző. V.: Tom Harald Hagen (Dag-Roger Nebben, Jan Erik Engan) - norvégok.

Young Boys: Mvogo - Hadergjonaj, von Bergen, Bertone, Lecjaks, Costanzo, Steffen, Frey, Rochat, Nuzzolo, Sanogo. Vezetőedző: Ulrich Forte.

DVSC-TEVA: Polekszics - Jovanovics, Máté, Mészáros, Korhut - Bódi, Zsidai, Varga, Szakály - Seydi, Sidibe. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Gólszerző: Nuzzulo (1-0) a 26., Sidibe (1-1) a 39., Steffen (2-1) a 67., Frey (3-1) a 87. percben.

Sárga lap: Korhut a 61., Zsidai a 66., Bertone a 70. percben.

Kiállítva: -.

Csere: Seydi helyett Kulcsár a 74., Costanzo helyett Yuya a 77., Nikci helyett Steffen a 86., Frey helyett Afum a 90. percben.