„Álmosan kezdtük, de sikerült felébredni”

Hajdúszoboszló vs. Vámospércs
Hajdúszoboszló vs. Vámospércs - © Fotó: Kovács Péter
Hajdú-Bihar – Íme, a megye I-es bajnokság vasárnapi mérkőzéseinek eredményei, illetve az edzői nyilatkozatok.

Hajdúnánás FK–DEAC 1–0 (0–0)

100 néző. Vezette: Dobi Zs. (Gulyás S., Csiszár K.)

Hajdúnánás FK: László T.–Zsuga Á. (Rőth A.), Csatári D. (Gyöngy T.), Tornyai V., Perényi R., Cservák T. (Kovács G.), Kiss L. (Kondora K.), Fodor J., Bencze D. (Félegyházi Z.), Szilágyi Á., Polgár G. Ezdő: Daróczi Péter

DEAC: Dudás D.–Szarka J. (Mizsák K.), Sós D., Ozsváth J. (Magyar A.), Nagy K., Barabás Z., Csák Zs., Tar G. (Jáger B.), Molnár M. (Párducz T.), Révai Z., Kincses D. Edző: Katona László

Gól: Gyöngy T. Jók: Gyöngy T., Fodor J. Bencze D. Kovács G., illetve Dudás D., Nagy K., Barabás Z., Sós D. Ifi: 4-1

Daróczi Péter: Nehéz mérkőzésre számítottunk és ezt meg is kaptuk a szervezetten játszó DEAC-tól. Sok lehetőségünk volt és sok ziccert is dolgoztunk ki és amikor már mindenki eltemetett bennünket, akkor a végen Gyöngy Tomi találatával sikerült itthon tartani az 3 pontot.

Katona László: Bosszantó a 88. percben szögletből gólt kapni olyan meccsen, ahol minimum a döntetlent megérdemeltük volna. Ha pontozásra játszanánk a focit, azt gondolom, nyertük volna az első félidőt, de a meccs teljes egészét tekintve is jogos lett.

DASE–Nyíradony VVTK 0–3 (0–2)

100 néző. Vezette: Tatár I. (Forgács K., Kriston T.)

DASE: Polyák F.–Kiss L., Rácz N., Nagy N. (Lázár R.), Németh K., Sütő B. (Dobos Á.), Varga Cs. (Nagy B.), Pázmándi D. (Mester N.), Pazonyi A. (Schuller I.), Molnár B., Németh G. Edző: Dér István

Nyíradony VVTK: Bákonyi N.–Szűcs Z. (Takács A.), Kerecsen J., Nagy A. (Jeney D.), Gyurina J., Papp N., Nagy G. (Gáll F.), Vasas T., Lakatos B., Kiss I., Gerghel E. (Erdős B.) Edző: Antal István

Gól: Kiss I., Nagy G., Vasas T. Jók: Kiss L., illetve Lakatos B., Papp N. Kiss I. Bákonyi N. Ifi: 15-0

Dér István: A mai napon is bebizonyosodott, hogy gól nélkül nem lehet jó eredményt elérni. Megérdemelten nyert a vendég csapat.

Antal István: Elég álmosan kezdtük. De sikerült felébredni és határozott, gyors játékunkkal megérdemelten nyertünk.

Hajdúszoboszlói SE–Bocskai SE Vámospércs 9–2 (3–1)

100 néző. Vezette: Takács I. (Vilmányi S., Kecskeméti K.)

Hajdúszoboszlói SE: Csobán I. (Bánhegyi Z.)– László R. (Nagy L.), Kondás K. (Németi M.), Butor Cs. (Márton D.), Kálmán Z., Pap L. (Tóth L.), Gyügyei Z., Szabó B., Pataki P. (Szabó G.), Éles Z., Czimbalmos Z. Edző: Erdei István

Bocskai SE Vámospércs: Kolompár J.–Kolompár K., Zsupos J. (Balogh S.), Kolompár K., Ménes M. (Nánási D.), Kolompár R., Tóth G., Kovács Gy. (Pólyik D.), Károlyi A. (Bányai Cs.), Szabó K., Garai G. Edző: Oláh Sándor

Gól: Gyügyei Z. (3), Czimbalmos Z., Pap L., Tóth L., Kálmán Z. (2), Éles Z., illetve Kovács Gy., Kolompár J. Jók: Kálmán Z., Éles Z., Czimbalmos Z., illetve Zsupos J., Ménes M., Kovács Gy. Ifi: 0-0

Erdei István: Az eredménnyel elégedett vagyok, de a játékon még van mit javítanunk.

Oláh Sándor: Sajnos a második félidőben elfogyott az erőnk. Ebből a meccsből is tanulnunk kell.

Hosszúpályi SE–Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. 0–1 (0–0)

100 néző. Vezette: Nagy L. (Búzás A., Nagy T.)

Hosszúpályi SE: Almási J.–Szabó P., Rostás K., Varga Cs. (Rostás G.), Tatár E., Bagi T., Nagy Zs., Kiss A., Nagy I., Lakatos K., Botos S. (Lakatos F.) Edző: Selyem Nándor

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bíró T.–Daru I., Papp M., Somogyi I., Halász Z., Molnár Á., Szabó O. (Szabó G.), Mertin L. (Tömöri L.), Szabó B. (Veres T.), Tiba B. (Dorogi Gy.), Kiss R. (Biri B.) Edző: Halász Zoltán

Gól: Halász Z. Jók: Rostás K., Nagy I., Tatár E., illetve Daru I., Papp M., Tiba B. Ifi: 10-0

Selyem Nándor: Az első félidőben el kellett volna döntenünk a mérkőzést, viszont 4-5 fordítóhelyzetet hagytunk ki. Ebben volt két kapufa is. A második játékrészben mindkét csapat nyílt támadójátékot játszott és egy gól, ami született, azt a Hajdúsámson szerezte a 90. percben.

Halász Zoltán: A mai mérkőzésen rengeteg rossz döntést hoztunk, de a lényeg, hogy végre nem kaptunk gólt és sikerült begyűjtenünk a nagyon fontos 3 pontot.