A BL- és EL-selejtező második fordulójának párosítása

Budapest, 2015. július 10., péntek (MTI) –

A BL-selejtező 2. fordulójának párosítása:

  • The New Saints (walesi)-VIDEOTON FC
  • Hibernians (máltai)-Makkabi Tel-Aviv (izraeli)
  • APOEL (ciprusi)-Vardar (macedón)
  • Qarabag (azeri)-Rudar Pljevlja (montenegrói)
  • FK Sarajevo (bosnyák)-Lech Poznan (lengyel)
  • NK Maribor (szlovén)-Asztana (kazah)
  • BATE Boriszov (fehérorosz)-Dundalk (ír)
  • HJK (finn)-Ventspils (lett)
  • Midtjylland (dán)-Lincoln Red Imps (gibraltári)
  • Molde (norvég)-Pjunyik (örmény)
  • Malmö FF (svéd)-Zalgiris Vilnius (litván)
  • Celtic Glasgow (skót)-Stjarnan (izlandi)
  • Trencin (szlovák)-Steaua Bucuresti (román)
  • Partizan (szerb)-Dila Gori (grúz)
  • Ludogorec (bolgár)-Milsami Orhei (moldovai)
  • Fola Esch (luxemburgi)-Dinamo Zagreb (horvát)
  • Skenderbeu (albán)-Crusaders (északír)

Az EL-selejtező 2. fordulójának párosítása:

  • Skonto (lett)-DEBRECENI VSC
  • FERENCVÁROS-Zeljeznicar (bosnyák)
  • Vojvodina (szerb)-Spartaks Jurmala (lett)
  • Kukesi (albán)-Mladost Podgorica (montenegrói)
  • Beroe Stara Zagora (bolgár)-Bröndby (dán)
  • Shamrock Rovers (ír)-Odds BK (norvég)
  • Lokomotiva Zagreb (horvát)-PAOK (görög)
  • KR Reykjavík (izlandi) – Rosenborg (norvég)
  • Hapoel Beer Sheva (izraeli)-Thun (svájci)
  • Slovan Bratislava (szlovák)-University College Dublin (ír)
  • AIK Solna (svéd)-Sirak (örmény)
  • Kairat Almaty (kazah)-Alashkert (örmény)
  • Legia Warszawa (lengyel)-Botosani (román)
  • FC Vaduz (liechtensteini)-Nomme Kalju (észt)
  • Dacia Chisinau (moldovai)-MSK Zilina (szlovák)
  • Jagiellonia Bialystok (lengyel)-Omonia (ciprusi)
  • Jelgava (lett)-Rabotnicki (macedón)
  • Mlada Boleslav (bolgár)-Strömsgodset (norvég)
  • Hafnarfjördur (izlandi)-Inter Baki (azeri)
  • Cukaricki (szerb)-Qäbälä (azeri)
  • Cserno More Várna (bolgár)-Dinamo Minszk (fehérorosz)
  • Invernes Caledonian Thistle (skót)-Astra Giurgiu (román)
  • Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)-Wolfsberger (osztrák)
  • HNK Rijeka (horvát)-Aberdeen (skót)
  • Spartak Trnava (szlovák)-Linfield (északír)
  • Trabzonspor (török)-Differdange 03 (luxemburgi)
  • West Ham United (angol)-Birkirkara (máltai)
  • Köbenhavn (dán)-Newtown (walesi)
  • Charleroi (belga)-Beitar Jeruzsálem (izraeli)
  • Apollon Limasszol (ciprusi)-Trakai (litván)
  • Slask Wroclaw (lengyel)-IFK Göteborg (svéd)
  • Randers FC (dán)-Elfsborg (svéd)
  • NK Koper (szlovén)-Hajduk Split (horvát)

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek






hirdetés